GRIVEL

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

GRIVEL Daisy Chain Twin

Tento daisy chain zaručuje pevnosť 23 kN  v každom oku a každom bode. Jeho tradičná verzia môže viesť k nesprávnému užívaniu, a byť tak nebezpečná. Firma Grivel tento problém dlho študovala a priniesla riešenie v podobe tejto slučky. To znamená, že pri technickom lezení, pri ktorom je daisy chain veľmi pohodlný, nehrozí žiadne riziko a možnosť chyby. Dodávané s karabínou K8G Sigma Twin gate Hmotnosť: 76g bez karabiny, 92g s karabinouDĺžka: 120cm   Univerzálna karabína K8G Sigma s patentovaným dvojitým systémom zatvárania Twin Gate. &n..

56.00€

GRIVEL Jorasses

Jorasses je vyvážený čakan s veľmi účinným a úsporným švihom. Je dobre stavaný, dostatočne robustný pre profesionálnych užívateľov.  Jednoliata kovaná hlavica z ocele s prímesou molybdénu a chrómu, ručne leštená, so zubami po celej dĺžke hrotu typu Neo-Classic. Modifikované prehnutie dozadu umožňuje prirodzený švih a čakan sa tak výborne zasekne do rôznych druhov ľadu. Čepeľ je vystužená „sieťou“, ktorá kopíruje pevnostné línie. Topor Ergal 7075 z ľahkej zliatiny zodpovedá normám CE a UIAA. Súčasťou balenia je i easy slider – opierka ruky, ktorá sa dá posunúť..

172.00€ 159.00€

GRIVEL K3G Plume Twin Gate

 Ľahká karabína s Twin Gate drôteným key-lock zámkom. Vhodná do expresiek alebo štandov. Pevnosť pozdĺžna: 25 kN               priečna: 8 kN               s otvorenou západkou: 7 kNSvetlosť: 20 mmHmotnosť: 39 gCE - UIAA..

14.00€

GRIVEL K6G Mega Twin Gate

Praktická, stredne veľká asymetrická karabína s dvojitým protichodným zámkom pre použitie na jednoduchom, polovičnom i na dvojitom lane. Unikátny a patentovaný systém dvojitej západky - Twin Gate. Systém vyvinutý firmou Grivel zásadným spôsobom zvyšuje bezpečnosť a prakticky eliminuje situáciu, kedy sa lano pri nevhodnej polohe karabíny môže vycvaknúť. Veľký priemer karabíny (12 mm) znižuje opotrebenie lana pri zlaňovaní, alebo pri istení. Pevnosť pozdĺžna 27 kN                 priečna 10 k..

15.20€

GRIVEL K9G Sym Twin Gate

Praktická, stredne veľká oválna karabína s dvojitým protichodným zámkom pre použitie na jednoduchom, polovičnom i na dvojitom lane. Unikátny a patentovaný systém dvojitej západky - Twin Gate. Systém vyvinutý firmou Grivel zásadným spôsobom zvyšuje bezpečnosť a prakticky eliminuje situáciu, kedy sa lano pri nevhodnej polohe karabíny môže vycvaknúť. Veľký priemer karabíny (12 mm) znižuje opotrebenie lana pri zlaňovaní, alebo pri istení. Pevnosť pozdĺžna 24 kN                 priečna 9 kN..

15.60€

GRIVEL Sigma K8G Twin Gate

Univerzálna karabína s patentovaným dvojitým systémom zatvárania Twin Gate.  Je zložená z drôtenej a plnej západky,  otočených proti sebe. Tento systém uzatvárania zabraňuje nechcenému otvoreniu karabíny a zaručí tak zvýšenú bezpečnosť.  Parametre: - Pevnosť pozdĺžna: 30 kN                  priečna: 11 kN                  s otvorenou západkou: 9 kN - Svetlosť západky: 23 mm - ..

13.80€