LEKI

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

LEKI Aergon 3

Trojdielne palice Aergon III sú vyrobené z takmer nezničiteľného, vysokopevnostného hliníka. Dĺžka sa dá jednoducho nastaviť aj v rukaviciach vďaka aretačnému systému Speed Lock systém od 110-150 cm. Priemer rúrky 18/16/14 mm.  Tanieriky Touring aj Backcountry (Big Mountain). Hmotnosť 610 g/pár. ..

139.00€

LEKI Cross Soft

 Bežkárske palice Cross Soft sú vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka. Madlo z pogumovaného plastu s Nordic pútkom, oceľový hrot, košíček. Priemer rúrky 16mm. Dĺžka 150 cm. ..

27.50€

LEKI MAKALU SL2

Trojdielne trekové palice Leki s jednoducho nastaviteľnou dĺžkou vďaka aretačnému systému Speed Lock 2, ktorý sa ľahko ovláda i v silných rukaviciach. Pre výrobu týchto palíc je použitá hliníková vysokopevnostná trúbka s vysokou medzou pružnosti, ktorá je dosiahnutá opakovaným vyžíhaním v peci. Sú použité trúbky s priemerom 18/16/14 mm. Uchytenie pútka k madlu je koštruované tak, aby sa pri náhlom zachytenia palice o terén uvoľnilo a nedošlo k zraneniu ruky. Pútko sa pri ťahu nahor povolí, a ruka z neho vykĺzne. Vďaka predĺženému madlu nie je nutné v členitom..

105.50€

LEKI SHERPA XTG

Trekové palice Sherpa Lite XTG od firmy Leki sú ľahké, všestranné palice z vysoko pevného hliníka, vhodné aj pri najnáročnejších záťažiach. Anatomicky tvarovaná rukoväť Aergon Thermo Long s termoizolačným predĺžením pre to najpohodlnejšie prehmatnutie, perfektne sedí v dlani a ponúka veľkú, opornú plochu na hlavici palice. Navyše predĺženie rukoväte umožňuje príjemný a bezpečný úchop, ak je potrebná kratšia opora. Veľmi ľahké bezšvíkové pútko s dobrou priedušnosťou, ponúka maximálny komfort pri minimálnej hmotnosti.Tanieriky sú v ľahšom upravenom dizajne, zar..

125.50€

LEKI Softlite

Trojdielne trekkingové palice Softlite s nastavitenoľnou dĺžkou 69-135 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Aergon soft, ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Hybrid alebo skrutkovacie Super Lock System. Tanieriky Trekking. Priemer rúrky 16/14/12 mm..

79.50€

LEKI Trail

Trojdielne trekkingové palice Trail s nastaviteľnou dĺžkou 66-145 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Round Top Comfort (Soft), ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Super Lock, tanieriky Trekking. Priemer rúrky 18/16/14 mm. Maximálna prídržná sila 140kg. ..

65.00€