MSR

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MSR ALPINE TOOL SPOON

Do detailu prepracovaná lyžica slúžiaca zároveň ako náradie k MSR varičom na kvapalné palivá. Vyrobená z robustnej nerezovej ocele zabezpečuje maximálnu životnosť. 42g..

9.00€

MSR STRIKE IGNITER - KRESADLO

Ľahké kresadlo MSR Strike Igniter určené na zapálenie všetkých typov plynových varičov.-Spoľahlivé a odolné proti vlhkosti.-Súčasťou kresadla je aj integrovaný otvárač na fľaše. -Hmotnosť: 39 g-Rozmery: 9.5 x 2 x 1 cm-Teplota iskry: cca. 3000 °C..

16.60€

MSR TITANIUM FORK AND SPOON SET

Ultraľahké a trvanlivé. Vidlička váži iba 13 a lyžica 15 gramov. Navzájom sú spojené tenkým lankom...

27.30€

MSR Trail Mini Duo Cook Set

MSR Trail Mini Duo Cook Set je minimalistická, ultraľahká sada riadu pre dve osoby - väčšia z dvoch verzií Trail Mini Cook Set. Je ideálna pre tých, ktorý hľadajú najľahšiu výbavu na varenie - celá sada váži menej ako 290 gramov. Pozostáva z hrnca s objemom 1,2 litra s pokrievkou z plastovej misky s ryskou a s odnímateľnej rúčky na manipuláciu s horúcim riadom. Objem hrnca je ideálny na zovretie vody na prípravu dehydrovaného hotového jedla pre dve, či na prípravu čaju či kávy, alebo prípravu iných jednoduchších jedál. Celá sada je zbaliteľná do hrnca, do ktorého sa zmestí aj kompakt..

58.90€