NALGENE

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

NALGENE 0,7L OTF

Nalgene OTF 0,7L neobsahuje BPA a je určená pre každodenné použitie. Fľaša je vysoko odolná voči poškodeniu alebo rozbitiu, vďaka použitému materiálu (lexan-polycarbonát). Vrchnák je vybavený otvorom na pitie s dvojitou poistkou proti otvoreniu. Výhodou je aj široké hrdlo, čím sa fľaša jednoducho plní a umýva. Teplotný rozsah: od -40°C do +99°C..

12.40€

NALGENE 1,5L Loop-top

 Fľaša Nalgene neobsahuje BPA bisphenol-A, ktorý je škodlivý. Má široké hrdlo čo je výhodou pri umývaní, príp. plnení ľadom. (Lexan, 53 mm uzáver). Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. Odolá teplotám -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo. ..

13.50€

NALGENE 1L Loop-top

 Fľaše Nalgene Loop-top sú klasické modely s objemom 1L s uzáverom Loop-top (Lexan, 63 mm uzáver). Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. Odolá teplotám -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo. Rôzne farebné prevedenie. Objem 1L. ..

11.50€

NALGENE 1L Narrow Mouth

Fľaša Nalgene Narrow Mouth je klasický model s objemom 1L s úzkym otvorom 38 mm. Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach.  Môže sa umývať aj v umývačke riadu..Odolá teplotám -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo. Vyrába sa v rôznych farbách. Materiál: Eastman Tritan copolyesterObjem: 1,0L Priemer otvoru: 38mmVyrobená v USA...

11.40€

NALGENE 350 ml Grip n Gulp

 Fľaša Nalgene GRIP-N-GLUP je detský model s detským vrchnákom. Vysoko odolný materiál (skutočne problém rozbiť), nechytá pachy, teplotný rozsah -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo. Farba ružová, modrá, zelená, fialová. Neobsahuje BPA bisphenol-A, ktorý je škodlivý! Nezanecháva pachy po tekutinách. Výhodou je aj širšie hrdlo - ľahšie sa fľaša čistí. Môže sa umývať aj v umývačke riadu - stačí ju uložiť ďalej od vyhrievacieho telesa. ľahko uchopiteľná pre malé ruky vhodná pre deti a batoľatá jednoduchá údržba Materiál: Eastman Tritan copolyester Teplotný rozsah: od -40°C do +99°C..

8.20€

NALGENE 375 ml OTF Kid

 Fľaša Nalgene OTF Kid je vhodná pre deti aj batoľatá. Má odklapací uzáver s poistkou proti otvoreniu a rozliatiu nápoja. Vďaka svojmu tvarovanému hrdlu je ľahko doplniteľná. Je odolná aj proti silným nárazom a je vhodná aj do najextrémnejších teplotných podmienok. - ľahko sa drží - možnosť umývať aj v umývčke riadu - BPA Free - silikónové tesnenie - nepriepustné veko - ryska na odmeranie tekutín - EarthFirst ® fľaša - obal je vyrobený z prírodných zdrojov - objem: 375 ml - rôzne farebné variácie ..

11.30€

NALGENE 650 ml Multidrink

Fľaša Nalgene Multidrink s objemom 650 ml s dvojakým systémom otvárania - dá sa použiť klasický uzáver na závit alebo výklopný náustok /slamka/. Vrchnák je upevnený na pružnom plastovom držiaku a nehrozí, že Vám spadne na zem alebo ho stratíte. - vysoká odolnosť , nízka hmotnosť- jednoduché umývanie vďaka širšiemu hrdlu /možnosť umývať aj v umývačke riadu/- neobsahuje škodlivý BPA bisphenol - nezanecháva pachy po tekutinách Materiál: Eastman Tritan copolyester Teplotný rozsah: od - -40 až +99°C Objem: 650 ml Vyrobená v USA..

13.50€

NALGENE Easy Sipper

 Špeciálny nadstavec vhodný do fliaš Nalgene s priemerom hrdla 63 mm. Jednoducho ho nasadíte a uľahčíte si pitie z fľaše so širším otvorom. Možnosť umývať v umývačke riadu. Vyhotovené v rôznych farbách...

3.10€

NALGENE fľaša 400ml

Praktická fľaša so širokým hrdlom. Vysoko odolný plast TRITAN -skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. odolá teplotám od -40 do 100°C. Čistiteľný takmer ako sklo. ..

9.50€

NALGENE Flask 0.30L

Fľaša Nalgene Flask s netradičným dizajnom sa ľahko schová vo vašej kabelke či vrecku, zároveň skvele tesní,  s objemom 0.3L a s úzkym otvorom. Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. Odolá teplotám -40 až +100°C. Čistiteľný takmer ako sklo.Hmotnosť: 122g ..

10.50€

NALGENE N-Gen 0,75L

 Fľaša Nalgene neobsahuje BPA bisphenol-A, ktorý je škodlivý. Má široké hrdlo čo je výhodou pri umývaní, príp. plnení ľadom. Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. Odolá teplotám -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo.hmotnosť:  173g   ..

10.50€

NALGENE Narrow Mouth 0.5L

Fľaša Nalgene Narrow Mouth je klasický model s objemom 0.5L s úzkym otvorom 38 mm. Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach.  Môže sa umývať aj v umývačke riadu..Odolá teplotám -40 až +100°C. Čistiteľný takmer ako sklo.Vyrába sa v rôznych farbách.Materiál: Eastman Tritan Hmotnosť:  106g ..

10.50€

NALGENE Oasis 1L

 Ľahká a odolná fľaša na vodu inšpirovaná dizajnom poľnej fľaše. Vysoko odolný plast TRITAN- skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. Odolá teplotám -40 až +99°C. Čistiteľný takmer ako sklo.Hmotnosť : 138g..

10.50€

NALGENE Round MiniGrip 0.30L

Praktická fľaša pre najmenších so širokým hrdlom. Vysoko odolný plast TRITAN -skutočne problém rozbiť. Nezanecháva chuť ani zápach. odolá teplotám od -40 do 100°C. Čistiteľný takmer ako sklo. Hmotnosť : 108g ..

10.50€