NORTEC

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Mačky NORTEC Alp

 Perfektné pevné a robustné turistické mačky na všetky druhy topánok. Oceľové mačky, ktoré sa veľmi rýchlo upínajú na každú topánku.  Suchý zips perfektne pritiahne mačku ku topánke. Oceľová podkovička na špičke topánky zabraňuje pretáčanie mačiek na topánke a zabezpečuje stabilitu. Predné otočné hroty zabraňujú nabaľovaniu snehu pod topánku.  Model Alp ocení každý turista a nemal by chýbať v jeho výbave. Tento model ocenia aj ľudia čo pracujú v ťažkom teréne. Pevná guma a silné oceľové hroty zabezpečia maximálnu stabilitu v každom zamrznutom teréne - ľad, sneh... Súčasť mačiek..

36.00€

Mačky NORTEC Nordic

 Ľahké mačky na všetky druhy topánok. Oceľové mačky, ktoré sa veľmi rýchlo upínajú na každú topánku. Model Nordic je testovaný tak bežcami ako aj turistami, ktorí si potrpia na váhu a funkčnosť v horách. Mäkký a pevný elastomer zabezpečí, že mačky ľahko natiahnete na každý tip obuvi. Oceľová podkovička na špičke topánky zabraňuje pretáčaniu mačiek na topánke a zabezpečuje stabilitu. Predné otočné hroty zabraňujú nabaľovaniu snehu pod topánku. Elastomer bol testovaný pri -60 °C. Váha:290g Určenie: beh, turistika, nordic walking Veľkosti  M 35-39 /3-6,5/.    &..

46.50€

Mačky NORTEC Street

 Model Street je určený pre všetkých ktorí chcú mať v zime istý krok na zmrznutých chodníkoch. Je ich možné používať na každodenné nosenie a pri poľadovici. Váš krok sa stane istejším a neprídete k nepríjemnému úrazu. Veľkosti modelu sa robia aj pre deti, ale aj na mega topánky od 28 až po 48 UK. K mačkám sa dodáva praktické vrecko. Detská verzia je XS 28-30 Veľkosti S 31-36 /2,5-4/                M 37-40 /4,5-7/.               L 41-44 /7,5-..

15.00€

Mačky NORTEC Trail

 Najľahšie mačky na svete určené na zimné behanie v zamrznutom teréne. Vhodné pre všetky druhy bežeckej obuvi. Pevné uchytenie na topánku vďaka hi-tech elastomer a prepracovanému systému mikro-laniek spolu s hrotmi. Dodávané vo funkčnom púzdre. Veľkosti S: 36-38. M: 35-39. L: 42-44. XL: 44-48. Váha 293 g.  Pri výbere berte do úvahy veľkosť obuvi, pokiaľ je Vaše číslo krajné, vyberte si väčšiu veľkosť...

59.00€