PIZ BUIN

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PIZ BUIN After sun 200 ml

 Hydratačné mlieko po opaľovaní, ktoré zintenzívňuje prirodzené opálenie. Obsahuje rastlinný výťažok Tanimel podporujúci proces opaľovania, pomáha zvýšiť produkciu prirodzených pigmentov opálenej pokožky. Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie zabezpečuje 24 hod. hydratáciu na obnovenie prirodzenej vlhkosti slnkom namáhanej pokožky a pomáha predchádzať jej šúpaniu pre ešte dlhšie trvajúce opálenie. Objem 200 ml...

11.40€

PIZ BUIN Allergy sprej na opaľovanie SPF 15

 Opaľovací sprej na citlivú pokožku so strednou ochranou SPF 15. Objem 200 ml.   ..

18.50€

PIZ BUIN Lipstick SPF 30

 Balzam na pery s Aloe Vera a vitaminom E, s vanilkovou príchuťou poskytuje perám mimoriadnu starostlivosť - obsahuje revolučnú technológiu Helioplex TM, ktorá chráni pokožku pred slnečným žiarením, nová technológia účinne odráža negatívne vplyvy slnečného žiarenia a výsledkom je neporušená a zdravo opálená pokožka- obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý má hydratačné, upokojujúce a vitalizujúce účinky- predchádza popraskaniu pier a nežiaducemu šupinateniu- udržuje pokožku hladkú a vláčnu ..

6.40€ 5.60€

PIZ BUIN Mlieko na opaľovanie SPF 15 + lipstick

 Mlieko na opaľovanie pre pleť citlivú na slnko. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojenie a predchádza olupovaniu pokožky. Popis Aktívne látky: technológia Helioplex™ - účinne odráža negatívne vplyvy (UVA/UVB) slnečného žiarenia, chráni citlivú pokožku pred spálením a proti predčasnému stárnutiu, naviac minimalizuje prípadnú alergickú reakciu, Calmanelle™ - ukľudňujúca zložka redukujúca podráždenie, hydratačný komplex - poskytuje pleti ideálne množstvo hydratácie, predchádza jej lúpaniu, vitamín E - pôsobí preventívne proti predčasnému stárnutiu. Výhody: odolný voči potu a vode, derm..

22.60€ 18.50€

PIZ BUIN Mlieko na opaľovanie SPF 30

 Mlieko na opaľovanie pre pleť citlivú na slnko. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojenie a predchádza olupovaniu pokožky. Popis Aktívne látky: technológia Helioplex™ - účinne odráža negatívne vplyvy (UVA/UVB) slnečného žiarenia, chráni citlivú pokožku pred spálením a proti predčasnému stárnutiu, naviac minimalizuje prípadnú alergickú reakciu, Calmanelle™ - ukludňujúca zložka redukujúca podráždenie, hydratačný komplex - poskytuje pleti ideálne množstvo hydratácie, predchádza jej lúpaniu, vitamín E - pôsobí preventívne proti predčasnému stárnutiu. Výhody: odolný voči potu a vode, der..

22.50€

PIZ BUIN Mountain Suncream + Lipstick SPF 30

 Ochranný krém s rýchlou absorpciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Zmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujete. ..

12.00€ 10.00€

PIZ BUIN Mountain Suncream SPF 30

 Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Výhodné balenie ochranného krému je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujete Objem 50 ml. ..

10.50€

PIZ BUIN Mountain Suncream SPF 50

 Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Výhodné balenie ochranného krému je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteObjem 50 ml ..

11.90€

PIZ BUIN Suncream SPF 30 + lipstick

 Vynikajúce balenie Mountain cream SPF 30 + lipstick  Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných i letných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteKrém objem 50 mlbalzam 4,9 g ..

16.50€ 11.50€

PIZ BUIN Suncream SPF 50 + lipstick

 Vynikajúce dvojbalenie Mountain cream SPF 50 + lipstick  Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných i letných športov. Zmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteKrém objem 50 mlbalzam 4,9 g ..

18.50€ 12.90€