PIZ BUIN

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PIZ BUIN Allergy sprej na opaľovanie SPF 15

 Opaľovací sprej na citlivú pokožku so strednou ochranou SPF 15. Objem 200 ml.   ..

18.50€

PIZ BUIN Mlieko na opaľovanie SPF 15 + lipstick

 Mlieko na opaľovanie pre pleť citlivú na slnko. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojenie a predchádza olupovaniu pokožky. Popis Aktívne látky: technológia Helioplex™ - účinne odráža negatívne vplyvy (UVA/UVB) slnečného žiarenia, chráni citlivú pokožku pred spálením a proti predčasnému stárnutiu, naviac minimalizuje prípadnú alergickú reakciu, Calmanelle™ - ukľudňujúca zložka redukujúca podráždenie, hydratačný komplex - poskytuje pleti ideálne množstvo hydratácie, predchádza jej lúpaniu, vitamín E - pôsobí preventívne proti predčasnému stárnutiu. Výhody: odolný voči potu a vode, derm..

22.60€ 18.50€

PIZ BUIN Mlieko na opaľovanie SPF 30

 Mlieko na opaľovanie pre pleť citlivú na slnko. Poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojenie a predchádza olupovaniu pokožky. Popis Aktívne látky: technológia Helioplex™ - účinne odráža negatívne vplyvy (UVA/UVB) slnečného žiarenia, chráni citlivú pokožku pred spálením a proti predčasnému stárnutiu, naviac minimalizuje prípadnú alergickú reakciu, Calmanelle™ - ukludňujúca zložka redukujúca podráždenie, hydratačný komplex - poskytuje pleti ideálne množstvo hydratácie, predchádza jej lúpaniu, vitamín E - pôsobí preventívne proti predčasnému stárnutiu. Výhody: odolný voči potu a vode, der..

22.50€

PIZ BUIN Mountain Suncream + Lipstick SPF 30

 Ochranný krém s rýchlou absorpciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Zmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujete. ..

12.00€ 10.00€

PIZ BUIN Mountain Suncream SPF 30

 Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Výhodné balenie ochranného krému je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujete Objem 50 ml. ..

10.50€

PIZ BUIN Mountain Suncream SPF 50

 Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Výhodné balenie ochranného krému je ako stvorené pre milovníkov zimných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteObjem 50 ml ..

11.90€

PIZ BUIN Suncream SPF 30 + lipstick

 Vynikajúce balenie Mountain cream SPF 30 + lipstick  Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných i letných športov. Vmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteKrém objem 50 mlbalzam 4,9 g ..

16.50€ 11.50€

PIZ BUIN Suncream SPF 50 + lipstick

 Vynikajúce dvojbalenie Mountain cream SPF 50 + lipstick  Ochranný krém s rýchlou absorbciou, odolný voči potu a vode. Je špeciálne navrhnutý pre ochranu pleti pred nepriaznivými podmienkami vo vysokých nadmorských výškach - intenzívnym slnkom, chladom a vetrom. Balzam zase ochráni vaše pery pred škodlivým efektom UVA/UVB lúčov a poskytne im 24 hodinovú hydratáciu. Výhodné dvojbalenie ochranného krému + balzamu je ako stvorené pre milovníkov zimných i letných športov. Zmestí sa do každého vrecka takže si ho môžete aplikovať kedykoľvek potrebujeteKrém objem 50 mlbalzam 4,9 g ..

18.50€ 12.90€