PRIMUS

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PRIMUS Alu Tech Pot 1.2 L

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie. Hrniec Primus AluTech Pot je ideálny na výlety do hôr i  do kempu. AluTech je rada jednoduchých, no odolných hrncov. Hrnce sú vyrobené z anodizovaného hliníka pre maximálnu výhrevnosť a odolnosť. - rozmer: 106 x 166 mm- objem: 1200 ml - hmotnosť: 233 gBalenie obsahuje: hrniec a pokrievku..

31.30€

PRIMUS Campfire Cutlery Set

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..

13.80€

PRIMUS Classic set

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu môžete použiť aj ako vrchnák. Hrnce a panvica do seba zapadajú a nezaberajú tak veľa miesta v batožine. Špecifikácia: * objem hrncov: 1.7 litra a 2.1 litra                      * celková hmotnosť: 514 g                       * rozmer..

26.10€

PRIMUS Cutlery Kit Titanium

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny nástroj pre všetky Vaše Outdoor aktivity. Váha 44g. Veľkosť: 175×35 mm. Pre transport sa príbor spája priloženou slučkou...

30.00€

PRIMUS Easy Light

 Veľmi tichá plynová lampa poskytne osvetlenie a teplo. Osvetlenie je nastaviteľné. Patentovaný horák zabezpečuje, že svietidlo je veľmi tiché a šetrí plynom. Kartuša nie je súčasťou balenia. Doba svietenia: podľa kartuše 3-6, 8-16, 15-30 hod. Hmotnosť: 192g  ..

53.50€

PRIMUS Express Stove Duo

 Vďaka svojej jedinečnej kombinácii nízkej hmotnosti a dlhej životnosti je Express Stove duo skvelým partnerom do batohu aj do náročnejších podmienok. Je prirodzenou voľbou pre cestovateľov, ktorí potrebujú robustný a odolný varič v prírode. Rozmery: dĺžka 83 mm                 priemer 40 mm - doba horenia: 85 min s 230 g plynovou kartušou- výkon: 2600 W - čas zovretia 1L vody: 2 min. 30 sek.  - pre 1-2 osoby - zapaľovanie: manuálne- hmotnosť:  124 gVarič je možné pou..

47.00€

PRIMUS Firestarter

Najjednoduchší spôsob ako urobiť  bezpečne oheň s extrémnym teplom, veľkousilou, a dobrým spaľovaním od samého začiatku.  Takže od začiatku dobré horí,jednoducho a bezpečne. Jednoduché použitie vďaka vstavanému  piezozapaľovaniu aj v extrémnychpodmienkach. Firestarter je vhodný pre všetky Primus PowerGas kartuše , ale aj šrubovacie kartuše iných značiek, ktoré dávajú najlepší výkon vo vš..

50.00€

PRIMUS Ignition Steel

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení. Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát. Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C...

12.50€

PRIMUS Ignition Steel large

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení.Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát.Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C.Hmotsnosť : 27gRozmery: 90 x 30 x 13 mm ..

20.00€

PRIMUS Ignition Steel Small

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení.Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát.Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C.Hmotnosť: 20g Rozmery: 80 x 28 x 10 mm  ..

20.00€

PRIMUS Leisure Cutlery

Trojdielna príborova sada Leisure Cutlery od švédskej outdoorové značky Primus je vyrobená z vysoko odolnej nerezovej ocele. Pri výrobe sa dbalo na čo najmenšiu hmotnosť a dobrú skladnosť, je tak ideálny pre použitie na cestách všetkého druhu. Celý príbor váži len 80 g vďaka silikónovej rukoväti sa skvele drží, bez toho aby ste sa museli báť popálenia o horúci kov.nerezový cestovný príbortepluvzdorné silikónové držadloodľahčená konštrukciamožno zložiť do jedného kompaktného baleniahmotnosť: 80 grozmery (š × v × h): 3,7 × 18,2 × 1,6 cm..

13.00€

PRIMUS LiTech Cooking Set 1.7 a 2.1 L

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímateľného držiaka/rúčky. Celá sada je vyrobená z eloxovaného hliníka, ktorý je potiahnutý špecialnou nepriľnavou titanovou vrstvou vo vnútri s teflónom na povrchu. Jedlo vďaka tomu v hrncoch neprihára, údržba a čistenie sú jednoduché, a zároveň je riad odolný voči pošrkiabaniu. Výhodou je aj nízka hmotnosť a výborný pomer kvality a ceny. Celá sadu je zbaliteľná do priloženého sieťovaného vrecúška.Hrnce objem: 1.7 a 2.1 LMateriál: eloxovaný hlin..

62.60€

PRIMUS Mantle 730800

 Pančuška pre Primus lucerny. Balenie obsahuje 3 ks.  https://www.youtube.com/watch?v=4aDLEVGFajI..

6.38€

PRIMUS Micron Trail Stove Piezo

Vhodný pre Primus PrimeTech hrnce. Micron Trail s piezo zapalovanie pre maximálny výkon. Stabilná konštrukcia pre hrniec. Použiteľný na závitové plynové kartuše Primus. Kartuša nieje súčasťou produktu. Hmotnosť :  90g Výkon :   2600 WUvarenie : 1L vody  3 min.Výška-68mm, Hĺbka-68mm,  Šírka-57mm, ..

55.00€

PRIMUS Mimer Stove Duo

Odolný a spoľahlivý plynový varič Primus Mimer Stove Duo s možnosťou pripojenia k skrutkovacím aj bajonetovým (Campingaz) kartušiam. Má širší horák a tak je vhodný aj pre väčšie hrnce a panvice. Krížové podpery slúžia aj ako ochrana pred vetrom, čo zároveň zrýchli dobu varenia. Vďaka robustnejšej konštrukcii sa zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť. Varič nemá integrované piezo zapaľovanie, je vybavený duo adaptérom, s ktorým je ho možné používať na dvoch druhoch kartuší, a to na kartušiach so závitom a kartušiach bez závitov vybavených rantlom pre nasadenie variča. Parametre: * výkon: 2.800 ..

34.50€

PRIMUS Omni Fuel s fľašou

Veľmi výkonný varič Omni Fuel s fľašou, určený na plynné a kvapalné palivá. Odvodený od typu multi Fuel a dotiahnutý k dokonalosti. Spáli prakticky ľubovoľné palivo: LPG, benzín, naftu, kerosin a dokonca aj letecký benzín. Umožňuje jemnú reguláciu plameňa druhým ventilom. Dodávané so závetrím a novou ergo pumpou, fľaša na palivo 0,6 L, 3 trysky a servisná sada, vrecko na prevoz ..

199.90€

PRIMUS Power Fuel

 Palivo do benzínových varičov, špeciálne navrhnuté pre maximálny výkon. Veľmi čistá zmes, ktorá nezanesie Váš benzínový varič. Hmotnosť 690 g. Objem 1L...

8.00€

PRIMUS Power Gas

 Táto zmes je najviac univerzálna a pracuje veľmi dobre v období od jari do neskorej jesene. Aj keď teploty klesnú pod bod mrazu, je sila tlaku v plynovej kartuši dostatočne veľká na zabezpečenie spoľahlivého chodu variča s palivom. Maximálne prípustný teplotný rozsah umožňuje použitie týchto kartuší aj vo chvíli, keď sú teploty a poveternostné podmienky mínusové. Izobután poskytuje konštantný výkon kartuše i pri menšom objeme plynu. Izobután je veľmi podobný butánu, ale splyňuje (teplota varu) už pri -11 ° C (1013 hPa), má zlepšenú výhrevnosť a chová sa tiež lepšie pri chladnejšom p..

5.00€

PRIMUS Primetech Pot Set 1.3L

Primus PrimeTech Pot Set 2.3L Vám ponúkame v sekci Camping a treking.Jeden hrnec je vyrobený z odolného pevného tvrdého eloxovaného hliníka s integrovaným výmenníkom tepla a má keramický neprilnavý povrch na vnútornej strane pre jednoduchšie varenie a čistenie.Vďaka integrovanému výmenníku tepla v dolnej časti sa zvýši účinnosť hrnca o 50% v porovnaní s bežným hrncom. To znamená, že voda sa bude variť rýchlejšie a palivo vydrží dlhšie.Druhý hrniec je vyrobený z eloxovaného hliníka a má tradičný design bez výmenníku tepla.Vrchnák má integrované sitko, ideálne na varenie cestovín a držadlo.Výška..

90.00€

PRIMUS Primetech Pot Set 2.3 L

Primus PrimeTech Pot Set 2.3L Vám ponúkame v sekci Camping a treking.Jeden hrnec je vyrobený z odolného pevného tvrdého eloxovaného hliníka s integrovaným výmenníkom tepla a má keramický neprilnavý povrch na vnútornej strane pre jednoduchšie varenie a čistenie.Vďaka integrovanému výmenníku tepla v dolnej časti sa zvýši účinnosť hrnca o 50% v porovnaní s bežným hrncom. To znamená, že voda sa bude variť rýchlejšie a palivo vydrží dlhšie.Druhý hrniec je vyrobený z eloxovaného hliníka a má tradičný design bez výmenníku tepla.Vrchnák má integrované sitko, ideálne na varenie cestovín a držadlo.Výška..

100.00€

PRIMUS Termoska 250 ml

 Dvojstenové vákuované termosky vysokokvalitnej 18/8 nehrdzavejúcej ocele s ""Quick-Stop"" rýchlo uzatváraním a s vrchnákom, ktorý zároveň slúži aj ako hrnček. Vákuum medzi dvoma plášťami termosky udrží vaše nápoje teplé alebo studené po veľmi dlhý čas. Termoska zabezpečuje excelentnú izoláciu a nízku hmotnosť bez obetovania odolnosti voči nárazom a trvanlivosti.Objem:  250 ml                ..

20.90€

PRIMUS Trojnožka pod kartušu

 Skladacia trojnožka pod kartušu pre stabilné použitie na nerovnom povrchu. ..

7.30€

PRIMUS Winter Gas 450g

Kartuša zimného plynu , ktorý vám bude horieť aj pri -22 C . Špeciálna konštrukcia zabezpečuje rýchlejšiu zmenu plynu z kvapalného do plynného skupenstva a zabezpečuje tak vyšší výkon . ..

14.00€