PRIMUS

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PRIMUS Alu Tech Pot 1.2 L

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie. Hrniec Primus AluTech Pot je ideálny na výlety do hôr i  do kempu. AluTech je rada jednoduchých, no odolných hrncov. Hrnce sú vyrobené z anodizovaného hliníka pre maximálnu výhrevnosť a odolnosť. - rozmer: 106 x 166 mm- objem: 1200 ml - hmotnosť: 233 gBalenie obsahuje: hrniec a pokrievku..

31.30€

PRIMUS C&H Food Vacuum Bottle

 Dvojstenové vákuované termosky vysokokvalitnej 18/8 nehrdzavejúcej ocele s ""Quick-Stop"" rýchlo uzatváraním a s vrchnákom, ktorý zároveň slúži aj ako hrnček. Vákuum medzi dvoma plášťami termosky udrží vaše nápoje teplé alebo studené po veľmi dlhý čas. Termoska zabezpečuje excelentnú izoláciu a nízku hmotnosť bez obetovania odolnosti voči nárazom a trvanlivosti. ..

37.60€

PRIMUS Campfire Cutlery Set

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..

13.80€

PRIMUS Classic set

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu môžete použiť aj ako vrchnák. Hrnce a panvica do seba zapadajú a nezaberajú tak veľa miesta v batožine. Špecifikácia: * objem hrncov: 1.7 litra a 2.1 litra                      * celková hmotnosť: 514 g                       * rozmer..

26.10€

PRIMUS Cutlery Kit Titanium

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny nástroj pre všetky Vaše Outdoor aktivity. Váha 44g. Veľkosť: 175×35 mm. Pre transport sa príbor spája priloženou slučkou...

30.00€

PRIMUS Easy Light

 Veľmi tichá plynová lampa poskytne osvetlenie a teplo. Osvetlenie je nastaviteľné. Patentovaný horák zabezpečuje, že svietidlo je veľmi tiché a šetrí plynom. Kartuša nie je súčasťou balenia. Doba svietenia: podľa kartuše 3-6, 8-16, 15-30 hod. Hmotnosť: 192g  ..

53.50€

PRIMUS Eta Express

Unikátny a kompaktný set Primus obsahuje plynový varič Primus Express Stove s piezo zapaľovaním, závetrie, hrniec s objemom 1 liter a pokrievku. Set je vhodný na sólo výlety a varič disponuje nízkou spotrebou. Hrniec je vyrobený unikátnou technológiou Ega s tepelným výmenníkom. Má nižšie ťažisko, čo poskytuje lepšiu stabilitu pri varení. Pokrievka je vyrobená z priehľadného plastu, ktorý neobsahuje zdraviu škodlivý BPA. Môžete ju využívať aj ako malú panvičku. Celé balenie, vrátane malej 100g kartuše môžete pohodlne zbaliť do hrnca. Tým si ušetríte miesto v batohu na iné dôležité veci.  ..

99.90€

PRIMUS Express Stove Duo

 Vďaka svojej jedinečnej kombinácii nízkej hmotnosti a dlhej životnosti je Express Stove duo skvelým partnerom do batohu aj do náročnejších podmienok. Je prirodzenou voľbou pre cestovateľov, ktorí potrebujú robustný a odolný varič v prírode. Rozmery: dĺžka 83 mm                 priemer 40 mm - doba horenia: 85 min s 230 g plynovou kartušou- výkon: 2600 W - čas zovretia 1L vody: 2 min. 30 sek.  - pre 1-2 osoby - zapaľovanie: manuálne- hmotnosť:  124 gVarič je možné pou..

47.00€

PRIMUS Ignition Steel

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení. Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát. Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C...

12.50€

PRIMUS Lite

Vynikajúci set pozostávajúci z variča a hrnca s obalom.- výkon variča - 1 500 W- piezoelektrické zapaľovanie- vďaka takejto kombinácii kumulátora tepla na spodnej časti hrna a výkonného variča 0,5 l vody zovrie za 2 min. 45 s.- termoobal, vďaka ktorému sa nikdy neobaríte a je možné celý tento set premiestňovať.- 0,5l Eta power hrniec- veľmi dobrá zbaliteľnosť a nízka hmotnosť Hmotnosť 360g ..

99.99€

PRIMUS Lite +

 Nový vynikajúci set pozostávajúci z variča, hrnca a obalu hrnca.- výkon variča - 1 500 W- piezoelektrické zapaľovanie- vďaka takejto kombinácii kumulátora tepla na spodnej časti hrnca a výkonného variča 0,5 l vody zovrie za 2 min. 45 s.- termoobal má rúčku z materiálu G-1000, vďaka ktorej sa nikdy nepopálite a je možné celý tento set premiestňovať.- 0,5l Eta power hrniec- veľmi dobrá zbaliteľnosť a nízka hmotnosť - je možnosť zavesenia celého setu za šibeničku, ak je to potrebné a nevyhnutné kôli nerovnosti podkladu- varič je možné samostantne použiť s ľubovoľným hrnc..

129.99€

PRIMUS LiTech Cooking Set 1.7 a 2.1 L

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímateľného držiaka/rúčky. Celá sada je vyrobená z eloxovaného hliníka, ktorý je potiahnutý špecialnou nepriľnavou titanovou vrstvou vo vnútri s teflónom na povrchu. Jedlo vďaka tomu v hrncoch neprihára, údržba a čistenie sú jednoduché, a zároveň je riad odolný voči pošrkiabaniu. Výhodou je aj nízka hmotnosť a výborný pomer kvality a ceny. Celá sadu je zbaliteľná do priloženého sieťovaného vrecúška.Hrnce objem: 1.7 a 2.1 LMateriál: eloxovaný hlin..

62.60€

PRIMUS Mantle 730800

 Pančuška pre Primus lucerny. Balenie obsahuje 3 ks.  https://www.youtube.com/watch?v=4aDLEVGFajI..

6.38€

PRIMUS Mimer Stove Duo

Odolný a spoľahlivý plynový varič Primus Mimer Stove Duo s možnosťou pripojenia k skrutkovacím aj bajonetovým (Campingaz) kartušiam. Má širší horák a tak je vhodný aj pre väčšie hrnce a panvice. Krížové podpery slúžia aj ako ochrana pred vetrom, čo zároveň zrýchli dobu varenia. Vďaka robustnejšej konštrukcii sa zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť. Varič nemá integrované piezo zapaľovanie, je vybavený duo adaptérom, s ktorým je ho možné používať na dvoch druhoch kartuší, a to na kartušiach so závitom a kartušiach bez závitov vybavených rantlom pre nasadenie variča. Parametre: * výkon: 2.800 ..

34.50€

PRIMUS Omni Fuel s fľašou

Veľmi výkonný varič Omni Fuel s fľašou, určený na plynné a kvapalné palivá. Odvodený od typu multi Fuel a dotiahnutý k dokonalosti. Spáli prakticky ľubovoľné palivo: LPG, benzín, naftu, kerosin a dokonca aj letecký benzín. Umožňuje jemnú reguláciu plameňa druhým ventilom. Dodávané so závetrím a novou ergo pumpou, fľaša na palivo 0,6 L, 3 trysky a servisná sada, vrecko na prevoz ..

199.90€

PRIMUS Power Fuel

 Palivo do benzínových varičov, špeciálne navrhnuté pre maximálny výkon. Veľmi čistá zmes, ktorá nezanesie Váš benzínový varič. Hmotnosť 690 g. Objem 1L...

6.99€

PRIMUS Power Gas

 Táto zmes je najviac univerzálna a pracuje veľmi dobre v období od jari do neskorej jesene. Aj keď teploty klesnú pod bod mrazu, je sila tlaku v plynovej kartuši dostatočne veľká na zabezpečenie spoľahlivého chodu variča s palivom. Maximálne prípustný teplotný rozsah umožňuje použitie týchto kartuší aj vo chvíli, keď sú teploty a poveternostné podmienky mínusové. Izobután poskytuje konštantný výkon kartuše i pri menšom objeme plynu. Izobután je veľmi podobný butánu, ale splyňuje (teplota varu) už pri -11 ° C (1013 hPa), má zlepšenú výhrevnosť a chová sa tiež lepšie pri chladnejšom p..

6.30€

PRIMUS Primetech Stove Set 1.3 L

Vďaka efektívnemu zákrytu a hrncu s integrovaným tepelným výmenníkom je spotreba paliva znížená na polovicu v porovnaní s bežným varičom.  Pre zvýšenie bezpečnosti má horák konštrukciu, ktorá zabraňuje náhodnému vzplanutiu v prípade, kedy by sa mal kanister prevrátiť. Varič je stabilný a základňa chráni plameň pred vetrom.Balenie obsahuje: varič s integrovaným horákom                                 1 hrniec Primetech s kerami..

139.90€

PRIMUS Termoska 250 ml

 Dvojstenové vákuované termosky vysokokvalitnej 18/8 nehrdzavejúcej ocele s ""Quick-Stop"" rýchlo uzatváraním a s vrchnákom, ktorý zároveň slúži aj ako hrnček. Vákuum medzi dvoma plášťami termosky udrží vaše nápoje teplé alebo studené po veľmi dlhý čas. Termoska zabezpečuje excelentnú izoláciu a nízku hmotnosť bez obetovania odolnosti voči nárazom a trvanlivosti.Objem:  250 ml                ..

20.90€

PRIMUS Trojnožka pod kartušu

 Skladacia trojnožka pod kartušu pre stabilné použitie na nerovnom povrchu. ..

7.30€

PRIMUS Windscreen

 Skladné závetrie, ktoré skracuje dobu varu a znižuje spotrebu plynu. Je určené pre variče ExpresStove. Je vyrobené tak, aby ho pri transporte bolo možné nasadiť obrátene na plynovú kartušu, takže nezaberá takmer žiadny priestor v batožine. Závetrie sa predáva samostatne. Rozmer: Ø 100x76 mm. Hmotnosť: 60 g ..

15.00€