Thermarest

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

THERMAREST BASECAMP

Cenovo zaujímavá pohodlná karimatka Thermarest BaseCamp pre celoročné využitie. Je vyrobená z ľahkej a mäkkej tkaniny, bez vplyvu na pevnosti a odolnosť materiálu. V karimatke BaseCamp vďaka použitej technológii vyrezávanie peny je pre zachovanie porovnateľného komfortu až o 25% menej materiálu. Dodáva sa vrátane obalu na karimatku.L - 1530g..

107.70€

THERMAREST NEOAIR VENTURE

Therm a Rest matrace sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Matrace sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Univerzálne matrace radu Trek & Travel sú určené pre cestovateľov. Prednosťou týchto matracov je univerzálne využitie a vyvážený pomer medzi pohodlím, váhou aj tepelným komfortom.spoľahlivá odolná matrac pre tých, ktorí uprednostňujú komfort a trojsezónne použitieodolný a teplý matrac vhodný pre trojsezónne použitie vyrobená ..

88.00€

THERMAREST NEOAIR VOYAGER

Therm a Rest matrace sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Matrace sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Univerzálne matrace radu Trek & Travel sú určené pre cestovateľov. Prednosťou týchto matracov je univerzálne využitie a vyvážený pomer medzi pohodlím, váhou aj tepelným komfortom.univerzálny, pohodlný, ľahký a odolný matrac vhodný pre trojsezónne použitieodolná a teplá matrac vyrobený novou technológiou "WaveCore Technology",&nbs..

103.00€

THERMAREST Z Lite Sol

Najľahšia penová karimatka od firmy Therm A Rest s uzavretými bunkami, ktorá nesaje vodu. Nová verzia karimatky má vrstvu hliníkového záteru na povrchu, vďaka ktorému má  zvýšenú tepelnú izoláciu. Vhodná pre horolezectvo, bežné trojsezónne použitie, kempovanie v odľahlých oblastiach. Therm a Rest Z Lite Sol je extra odolná a je to najkompaktnejšia a najľahšia penová karimatka. Povrch je spevnený a vnútorná časť je tvorená veľmi ľahkou penou s uzavretými a formovanými výstupkami na tele karimatky. Tie potom výborne izolujú a zaručujú tak mäkkosť a zvýšenie tepelného komfortu, pre..

50.00€