Eiger doplnky

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Eigerjoch Pro Glove

Hrejivé rukavice z nepremokavého GORE-TEXového materiálu a s výplňou z materiálu PrimaLoft Gold Insulation a mikrofísu sú vhodné pre akúkoľvek aktivitu vo vysokohorskom teréne. Je zaručená odolnosť voči vetru a vode, ale zároveň sú rukavice dostatočne priedyšné. Technológia GORE-TEX Grip spočíva v tom, že pociťujete ozajstný stisk a hmatateľnosť. To sa dosiahlo kombináciou špeciálne vrstvenej konštrukcie rukavice, ktorá spája dohromady všetky vrstvy, ktoré bežne bývajú voľné, preto medzi vrstvami nedochádza k pohybu. Tak omnoho lepšie upravíte zipsy, okuliare, batoh príp. paličk..

180.00€ 150.00€

MAMMUT Nordwand Beanie

Obojstranná čiapka, jedna strana je pletená, ktorá zahrieva a zvyšuje pohodlie, a druhá strana s rýchloschnúcim materiálom PrimaLoft. Veľmi rýchlo schne.Materiál: 50 % Acrylic, 50 % Wool, 100% Polyester;Veľkosť: UniverzálnaVáha: 50 gFarba: ice - sunrise /modro oranžová/            dawn - sunrise / fialovo oranžová/            night - sunrise /čierno oranžová/  ..

35.00€ 32.00€

MAMMUT Nordwand Glove

Nepremokavé rukavice z ľahkého GORE-TEX Pro Shell s vysoko kvalitnej kože značky Pittards v dlaňovej časti. Vďaka novej technológii GORE X-trafit sú membrána a vnútorná výplň prepojené. Naviac je protisklzová vrstva na končekoch prstov umiestnená tak, aby rukavice nesklzovali. Odvádzanie vlhkosti bráni rýchlemu prechladnutiu. 3D konštrukcia palcov pre ešte slobodnejší pohyb. Tvarované, nastaviteľná šnúrka, zosílený materiál na dlaniach.Materiál: GORE-TEX® Pro Shell® 3-Layer 10106;Váha: 180 g;..

160.00€

MAMMUT Nordwand Pro Glove

Odolné rukavice z GORE-TEXového materiálu sa hodia pre alpské lezenie alebo lezenie v ľade. Technológia GORE-TEX Grip spočíva v tom, že pociťujete ozajstný stisk a hmatateľnosť. To sa dosiahlo kombináciou špeciálne vrstvenej konštrukcie rukavice, ktorá spája dohromady všetky vrstvy, ktoré bežne bývajú voľné, preto medzi vrstvami nedochádza k pohybu. Tak omnoho lepšie upravíte zipsy, okuliare, batoh príp. paličky. Oblasť dlane a horná strana rukavice je vyrobená z pružnej a nepremokavej kozej kože. Zosílenia v oblasti zápästia a lemu rukavice sú vyrobené z vysoko kvalitnej k..

160.00€ 135.00€

MAMMUT Sphere Nordwand 180

Tento spací vak je kombináciou ľahučkých materiálov, hrejivej membrány a vysoko kvalitného peria s termoplastickou úpravou, preto je najľahším trojsezónnym spacím vakom. Komory v tvare vln zabraňujú kĺzaniu peria, preto je rovnomerne výhrevný. Hlavová časť poskytuje slobodnejší pohyb, a pritom nedochádza k úniku tepla. Vďaka unikátnej konštrukcii je nožná a hlavová časť chránená a lepšie izolovaná. Špeciálna úprava peria ThermaDown IR prenáša teplo späť v rámci infračerveného spektra. Nepremokavá úprava HyperDRY udržuje telo v suchu, teple a pohodlí za každých klimatických podmienok. Obsahuje ..

870.00€

MAMMUT Trea Nordwand 32 L

Tento extrémne odolný dámsky batoh je vyrobený z ultraodolného UHMWPE zosileného vonkajšieho materiálu, preto je odolný i voči tvrdým žulovým skalám. Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prešívanému poklopu s prackou. Nastaviteľná V konštrukcia (6 mm hliník) skvele prenáša hmotnosť nákladu a poskytuje slobodnejší pohyb. Veľmi odolný nylonový Robic materiál s vláknami UHMWPE, ktoré sú oderu a otrasu odolné. Dve vrecká na poklope - vnútorné a vonkajšie. Zosilený trojbodový systém. Dve ultra pevné putká na čakany. Uchytenie na lyže je na boku. Štyri predné pútka slúžia k upevneniu výstroja, ako j..

250.00€

MAMMUT Trion Light 28 L

Celoročný batoh je prekvapivo ľahký a všestranný. Tento model bol vytvorený práve pre horolezectvo. Celková dĺžka chrbta dosahuje len 48 cm. Batoh nebráni voľnému pohybu pri lezení pretože nemá viko. Pokiaľ vyžadujete ešte väčšiu voľnosť pri pohybe, je možné odobrať podporu T konštrukcie. Pokiaľ odoberiete ešte výplne bedrového pásu, získate ľahučký batoh o hmotnosti 590 g. Skvelá ventilácia chrbta vďaka trojrozmernej pene EVA so vzduchovými kanálikmi. Ľahká a pohodlná výplň EVA na ramenných popruhoch. Nastaviteľná dĺžka odnímateľného bedrového pásu..

130.00€ 112.50€

MAMMUT Trion Light 38 L

Celoročný batoh je prekvapivo ľahký a všestranný. Tento model bol vytvorený práve pre horolezectvo. Celková dĺžka chrbta dosahuje len 55 cm. Odnímateľné víko s vonkajším a vnútorným vreckom poskytuje skvelú voľnosť pohybu pri lezení. Pokiaľ vyžadujete ešte väčšiu voľnosť pri pohybe, je možné odobrať podporu T konštrukcie. Pokiaľ odnímete ešte výplne bedrového pásu a víko, získate ľahučký batoh o hmotnosti 630 g. Ľahko prístupné vrecko v prednej časti batohu sa skvele hodí pre bezpečnostnú výbavu do lavín. Skvelá ventilácia chrbta vďaka trojrozm..

150.00€ 126.00€

MAMMUT Trion Nordwand 35L

Tento extrémne odolný batoh je vyrobený z ultraodolného UHMWPE zosileného vonkajšieho materiálu, preto je odolný i voči tvrdým žulovým skalám. Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prešívanému poklopu s prackou. Nastaviteľná V konštrukcia (6 mm hliník) skvele prenáša hmotnosť nákladu a poskytuje voľnejší pohyb. Veľmi odolný nylonový Robic materiál s vláknami UHMWPE, ktoré sú oderu a otrasu odolné. Dve vrecká na poklope - vnútorné a vonkajšie. Dve ultra pevné pútka na čakany. Uchytenie na lyže je na boku. Štyri predné pútka slúžia k upevneniu výstroje, ako je helma alebo vak na mačky. Odnímateľný pás..

250.00€ 149.00€

MAMMUT Zephir Alpine

Veľmi ľahučký a pohodlný sedák progresívneho designu s inovatívnymi technológiami je ideálny do vysokohorského terénu. Tento sedák bol vytvorený v spolupráci s alpinistami Danim Arnoldom a Davidom Lama, a preto spĺňa rôzne požiadavky náročných lezcov, ktorí sa chcú pohybovať rýchlo a naľahko. Aby bola dosiahnutá nižšia hmotnosť, zvolil mammut minimalistický design, ktorý ale sedáku neuberá na pohodlnosti. Plochý strih umožňuje i nosenie batohu. Ľadovcové šróby môžete umiestniť jednotlivo a ďalšie šroby sa dajú uchytiť do popruhu Daisy Chain. Kombinácia designu Split Webbing. Nov..

80.00€ 66.00€