Eiger obuv

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Eiswand GTX

 Materiál Synthetic Leather, Textile. Podrážka vibram® Maton sole, Poro wedge, insulated Carbon Shank. Membrána GORE-TEX® Performance Comfort Footwear. Izolačná teplota do -25°C (EN 20344).  ..

399.90€

MAMMUT Nordwand 2.1 High

Tieto hrejivé topánky s predĺženou nohavicou sú dokonalým partnerom pri vysokohorských túrach, lezení v ľade a podobných expedíciach. Sú vybavené vylepšenou patentovanou technológiou Base Fit 2.0 s dvojitými remienkami v oblasti päty pre lepšiu podporu a chránia pred otlakmi. Vďaka inovatívnej ventilácii dvojitého komínu a nepremokavého návleku boty nepremoknú a skvele regulujú vnútornú vlhkosť. Ďalšia izolácia vo vnútornej topánke je zabudovaná Thinsulate Ultra. Topánky sa jednoducho obúvajú aj zobúvajú pomocou osvedčeného systému Easy Entry, i keď máte navlečené rukavice. Technológia Bo..

600.00€

MAMMUT Nordwand 2.1 High

Obuv 2 v 1: vrchná s návlekom a vyberateľná vnútorná samostatne nositeľná vložka. Princíp komínovej ventilácie: aktívna ventilácia vďaka medzere medzi látkami. Priestranná pletená látka s otvormi odvetráva priestor z vnútornej topánky až po horný lem návleku, čím znižuje tvorbu vlhkosti a zlepšuje izoláciu. Technológia Base Fit 2.0 zvyšuje podporu päty a znižuje tvorbu otlakov. Rýchle a bezpečné utiahnutie šnúrok pomocou systému Boa, ktorým pohodlne otočíte i s oblečenými rukavicami. Rýchlo a jednoducho sa obúvajú i s hrubšími rukavicami. Nepremokav..

600.00€ 540.00€

MAMMUT Nordwand High GTX

 Obuv ideálna na vysokohorské túry a lezenie. S nepremokavým zipsom, vysoký pogumovaný okraj. Karbonové dvojvrstvové vložky. Kompatibilné s mačkami. Base Fit. Power Strap. Jednoducho sa obúvajú. Rýchly systém uťahovania šnúrok. Z ľahučkého, ale vysoko kvalitného materiálu. Materiál: Synthetic Leather, Textile; Podrážka: vibram® Teton sole, Poro wedge, Insulated Carbon shank; Membrána: GORE-TEX® Insulated Comfort Footwear 72% PA/ 28% PES ; Izolačná teplota: do - 35°C (EN ISO 20344); Váha: 1994 g;..

550.00€