SKIALPINIZMUS

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

LEKI Aergon 3

Trojdielne palice Aergon III sú vyrobené z takmer nezničiteľného, vysokopevnostného hliníka. Dĺžka sa dá jednoducho nastaviť aj v rukaviciach vďaka aretačnému systému Speed Lock systém od 110-150 cm. Priemer rúrky 18/16/14 mm.  Tanieriky Touring aj Backcountry (Big Mountain). Hmotnosť 610 g/pár. ..

138.00€

LEKI Cross Soft

 Bežkárske palice Cross Soft sú vyrobené z kvalitnej zliatiny hliníka. Madlo z pogumovaného plastu s Nordic pútkom, oceľový hrot, košíček. Priemer rúrky 16mm. Dĺžka 150 cm. ..

27.50€

LEKI Khumbu AS

 Palice Leki Khumbu Antishock sú spoľahlivé trekové palice vhodnejšie aj pre statnejšie a vyššie postavy nesúce vysokú záťaž. Ponúkajú bohatú výbavu: - komfortné madlá Aergon CorTec,                                              -  hybridný aretačný systém pre čo najjednoduchšie nastavenie dĺžky,          ..

96.00€ 90.60€

LEKI Softlite

Trojdielne trekkingové palice Softlite s nastavitenoľnou dĺžkou 69-135 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Aergon soft, ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Hybrid alebo skrutkovacie Super Lock System. Tanieriky Trekking. Priemer rúrky 16/14/12 mm..

79.50€

LEKI Softlite AS

Trojdielne trekkingové palice Softlite Antishock s nastavitenoľnou dĺžkou 69-135 cm. Tlmiaci systém Antishock, madlá Aergon soft, ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Hybrid, tanieriky Trekking. Hmotnosť 548 g/pár. Priemer rúrky 16/14/12 mm..

94.50€

LEKI Thermolite

 Pre výrobu týchto palíc je použitá hliníková zliatina 7075 s vysokou hranicou pružnosti, ktorá je dosiahnutá opakovaným vyžíhaním hliníkových rúrok v peci. Thermo predĺžená rukoväť je vyrobená zo špeciálnej brúsenej mäkkej gumy, ktorá je veľmi príjemná pre úchop, odvádza pot a udržuje v dlani optimálnu teplotu. Ergonomický tvar rukoväte umožňuje perfektné a pohodlné uchopenie palíc. Pútko je ušité z dvoch materiálov, tak aby pri kontakte s rukou bolo dostatočne jemné, pri zachovaní pevnosti. Uchytenie pútka na palici je prevedené tak, aby pri náhlom zachytení palice o terén nedošlo k zra..

99.90€

LEKI Tour Vario

 Dvojdielne palice Tour Vario z vysokopevnostného hliníka. Madlá PA Safety Soft a aretačný systém Speed Lock zaisťujú maximálny komfort.  - Pútko: Lock Security Strap (Fleece) (94% Polyester, 6% Elastane)- Rukoväť: PA Safety /soft/ - Priemer rúrky: 18/16 mm- Materiál rúrky: Aluminium (HTS 6.0)- Horný diel: Aluminium (HTS 6.0)- Dolný diel: Aluminium (HTS 6.0)- Aretačný systém: Speed Lock- Tanieriky: Touring / Backcountry (Tour)- Hrot: Flex Tip (Long)- Nastavenie: 110-150 cm- Hmotnosť: 598 g / Pár..

72.00€

LEKI Trail

Trojdielne trekkingové palice Trail s nastaviteľnou dĺžkou 66-145 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Round Top Comfort (Soft), ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Super Lock, tanieriky Trekking. Priemer rúrky 18/16/14 mm. Maximálna prídržná sila 140kg. ..

63.70€ 60.50€

LEKI Trail

Trojdielne trekkingové palice Trail s nastaviteľnou dĺžkou 66-145 cm. Bez tlmiaceho systému Antishock, madlá Round Top Comfort (Soft), ultraľahké rúrky z vysokopevnostného hliníka. Aretačný systém Super Lock, tanieriky Trekking. Priemer rúrky 18/16/14 mm. Maximálna prídržná sila 140kg. ..

63.70€ 60.50€

LEKI Trail AS

Trojdielne trekingové palice s nastaviteľnou dĺžkou 69–145 cm vďaka skrutkovaciemu systému SLS – nosnosť hmoždinky je pri tlaku na os palice 140 kg - ľahké palice z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny- ergonomická rukoväť tvorená zmesou mäkčenej gumy a plastubezpečnostné pútkakarbidové hroty - karbid vykazuje vysokú tvrdosť a odolnosť pri používaní aj na tvrdom podkladesystém Antishock umožňuje pruženie palíc pri náraze na tvrdú podložku, čím šetrí predovšetkým ramenné a lakťové kĺby Hmotnosť 576 g..

69.99€

LEKI Voyager

Trojdielne palice Leki Voyager s ergonomicky tvarovanou penovou rukoväťou a karbidovým hrotom zaručujú vynikajúcu tvrdosť, dlhú životnosť a flexibilitu.Materiál palice: 18/16/14 mm (* Aluminium 7075 *)                               tvrdosť: HTS 6.0Madlo: ľahká mäkká pena, znižuje potenie, absorbuje nárazy, tepelná izoláciaPútko: Lock Security Strap, nylon     -uchytenie pútka na palici j..

54.00€

MAMMUT Alugator Guide

 Táto lopata je vybavená zosílenou hliníkovou hranou. Je vhodná pre odhŕňanie snehu alebo k vyrezávaniu snehových blokov a vytváraniu snehových profilov, ale predovšetkým k zachraňovaniu ľudí zasypaných snehom. Teleskopická rukoväť s automatickou aretáciou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare písmena D skvele prenáša silu až do plochy lopaty. Stabilizačné výstupky pre maximálne zosílenie. Materiál: Hliník. Váha: 810 g. Veľkosť listu 27.5 x 21.5 cm. Dĺžka: zložená 68 cm / rozložená 90 cm. ..

65.10€

MAMMUT Alugator Light

Ľahká anodizovaná lopata Alugator vyrobená z tvrdeného hliníka. Veľmi jednoducho sa skladá, v batohu nezaberie skoro žiadne miesto.  Veľkosť listu: 24,5 x 21 cm Dĺžka: zložená 54 cm / rozložená 75 cm Váha: 460 g  ..

65.00€ 54.00€

MAMMUT Alugator Pro

Lopata je vybavená zosílenou hliníkovou hranou, je vhodná pre odhŕňanie snehu alebo k vyrezávaniu snehových blokov, ale predovšetkým k zachraňovaniu ľudí spod snehu. Oválna teleskopická rukoväť s automatickou aretáciou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare písmena D skvele prenáša silu až do plochy lopaty. Nezaberá veľa priestoru. Stabilizačné výstupky pre maximálne zosilenie. Materiál: Hliník. Váha: 850 g. Veľkosť listu 28.5 x 23.5 cm. Dĺžka: zložená 68 cm / rozložená 91 cm ..

69.90€

MAMMUT Alugator Pro T

Lopata so zosílenou a anodizovanou hliníkovou čepeľou. Oválne teleskopické držadlo s integrovanou uchopovacou zónou s madlom v tvare T pre ideálny prenos síly. Automatický zamykací systém pre rýchle a presné poskladanie. Design čepele nezaberá miesto. Stabilizačné prelisy pre maximálnu tuhosť. Ostrá čepeľ s postupnými zásekmi. Zadná časť čepele je rovná, perfektná pre rezanie rovných snehových profilov. Uchycovacie dierky pre ukotvenie a záchranné sane.Materiál: HliníkVáha: 800 gVeľkosť listu: 28.5 x 23.5 cm Dĺžka: zložená 65 cm / rozložená 87 cm ..

69.90€

MAMMUT Alugator Ride

Táto lopata je vybavená zosílenou hliníkovou hranou. Je vhodná pre odhŕňanie snehu alebo k vyrezávaniu snehových blokov a vytváraniu snehových profilov. Oválna teleskopická rukoväť s automatickou aretáciou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť skvele prenáša silu až do plochy lopaty. Nezaberá toľko priestoru. Stabilizačné výstupky pre maximálne zosilenie. Materiál: HliníkVáha: 750 gVeľkosť listu: 27.5 x 21.5 cm; Dĺžka: zložená 64 cm / rozložená 89 cm..

55.00€

MAMMUT Avalanche Probe Expert

Robustná 7 dielna lavínová sonda z ľahčeného materiálu s priebežným káblom s bužírkou k jednoduchému zostaveniu a zaisteniu. Kvapkovitá špička z hliníku. Táto sonda je vhodná aj ako tréningový model.Materiál: ľahká zliatina Váha: 250 g Veľosť: 265 cm..

71.70€

MAMMUT Barryvox

Známy vyhľadávač Barryvox, obohatený o skúsenosti za dobu 45 rokov, ktorý sa stále vyrába a vyvíja výhradne vo Švajčiarsku, preto sa naň môžete bezpochyby spoľahnúť v každej situácii. Nová generácia vyhľadávačov je rovnako bezchybne spoľahlivá, ako boli generácie predchádzajúce, avšak sú pridané niektoré zásadné vylepšenia z hľadiska používania a výkonu.Nový Barryvox nie je len zariadením s jedným z najširších frekvenčných pásiem a najpoužívanejším vyhľadávačom na trhu. Vlastnosť, ktorou vyhľadávač Mammut vyniká, je intuitívna ob..

280.00€ 239.00€

MAMMUT Barryvox Element

 Veľmi jednoduchý digitálný trojanténový lavínový vyhľadávač, ktorý sa jednoducho ovláda pomocou jedného tlačítka, a ktorý disponuje prehľadným displejom. Zaručuje rýchle a presné vyhľadávanie. Pri zasypaní viacerých členov výpravy vyhľadávač rýchlo zanalyzuje signály, zaznamená počet zasypaných osôb a určí ich polohu. Extrémne odolný vrchný materiál zabraňuje akémukoľvek poškodeniu...

290.00€ 219.00€

MAMMUT Barryvox Light package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Light, ktorá je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka.  Barryvox  vrátane batérií (205  g)sonda Probe 240 short  (240 g),lopata  Alugator Light  (460 g)..

370.00€ 299.90€

MAMMUT Barryvox Package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Ride, ktorá je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka.  Barryvox  vrátane batérií (210g)sonda 240 (245g),lopata  Alugator Ride SE (740g)..

340.00€ 295.00€

MAMMUT Barryvox Pulse

 Lavínový vyhľadávač. Veľmi jednoduché používanie. 360° ukazovateľ. Manuálna a automatická voľba pri viac zasypaných. Detekcia životných funkcií. Jediný a prvý prístroj s 3 ant. systémom s digitálnym a analógovým režimom! Dosah digi - 50m, analog: 60m. Frekvencia 457 kHz. Batérie 3x AAA 1,5 Volt/alkaline/lithium. min. životnosť batérií 200 hodín. Záruka 5 rokov. max. dosah 60m. Rozmery 113 x 75 x 27 mm. váha 210 g vrátane batérií. ..

285.00€ 239.00€

MAMMUT Barryvox S

Známy vyhľadávač Barryvox, obohatený o skúsenosti za dobu 45 rokov, ktorý sa stále vyrába a vyvíja výhradne vo Švajčiarsku, preto sa naň môžete bezpochyby spoľahnúť v každej situácii. Nová generácia vyhľadávačov je rovnako bezchybne spoľahlivá, ako boli generácie predchádzajúce, avšak sú pridané niektoré zásadné vylepšenia z hľadiska používania a výkonu. Nový Barryvox nie je len zariadením s jedným z najširších frekvenčných pásiem a najpoužívanejším vyhľadávačom na trhu. Vlastnosť, ktorou vyhľadávač Mammut vyniká, je intuitívna o..

380.00€ 309.00€

MAMMUT Barryvox S Package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Ride s teleskopickou rúčkou je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka Barryvox S  vrátane batérií (210g)sonda 240 (245g),lopata  Alugator Ride SE (740g)S  ..

440.00€ 360.00€

MAMMUT Carbon Cartridge 300 Bar Non-Refillable

 Ľahučký zásobník plnený dusíkom obalený odolnou látkou z uhlíkových vlákien je nevyhnutnou súčasťou záchranného systému. Plná fľaša váži 310g, čo je asi o 50% menej než oceľová alebo hliníková fľaša. Tento typ možno použiť iba so systémom R.A.S., Protection Airbag System a Snowpulse. Musí sa okamžite doplniť po každom použití. Hmotnosť: 310 g; Plnenie: Nitrogen. Tlak: 300 bar/ 4350 psi..

200.00€ 119.90€

MAMMUT Cartridge Refillable 207 Bar Alu

 Zásobník je nevyhnutnou súčasťou airbagového systému do lavíny, preto sa musí zaobstarať zvlášť. Tento typ možno použiť len so systémom R.A.S. a musí sa doplniť po každom použití. Zásobník si môžete doplniť sami za použitia špeciálnej sady na doplňovanie a zdroja stlačeného vzduchu. Hliníkový zásobník plnený stlačeným vzduchom sa jednoducho obsluhuje. Tlak plnenia si kontrolujete na tlakomeri. Hmotnosť prázdnej 555 g. Hmotnosť plnej 630 g. Náplň: vzduch..

185.00€

MAMMUT Probe 240

Odolná a ľahká sonda z kvalitného hliníkového materiálu. Jednostranné meranie. Vhodná pre meranie v rukaviciach.Materiál: HliníkVáha: 225 gVeľkosť: 240 cm /pri zbalení 45 cm..

50.00€ 45.00€