SPACÁKY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Alpine Mat UL

 Váži skoro rovnako ako tabuľka švajčiarskej čokolády. Je asi najľahšia izolujúca karimatka na svete. Veľmi ľahko sa balí - stačí ju poskladať a upevniť elastickým prúžkom. Je vyrobená z nekĺzavej, zosílenej a veľmi ľahkej Super Light peny. Materiál: Super Light Foam. Veľkosť: 189 x 49 x 0.8 cm. Objem zbalenej: 49x11cm (1,2 L). Váha: 135 g. ..

40.00€

MAMMUT Altitude Down 5 Season

Expedičný páperový spacák. Zosilnené vnútorné dno (ochrana pred obuvou). Reflexný vodonepriepustný zips. Dĺžka 195, 200cm. Teploty: komfort -30°C, extrém -50°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presun peria, takže sa nevytvárajú studené miesta, keď ležíte n..

1,049.00€ 764.60€

MAMMUT Altitude Down 5 Season 195L

 Expedičný páperový spacák. Zosilnené vnútorné dno (ochrana pred obuvou). Reflexný vodonepriepustný zips. Dĺžka 195, 200cm. Teploty: komfort -30°C, extrém -50°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presun peria, takže sa nevytvárajú studené miesta, keď le..

750.00€ 599.00€

MAMMUT Altitude Down Winter

 Expedičný páperový spacák. Dĺžka 180 cm, 195 cm. Teploty: komfort -22°C, extrem -41°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presunu peria, teda sa nevytvárajú studené miesta, keď ležíte na boku alebo sedíte. Strih podporuje voľnejší pohyb. Nízka hmotnosť..

849.00€ 644.50€

MAMMUT Bivi Bag

 Ajungilak Bivi Bag slúži ako núdzový úkryt na prespatie v horách v prípade zlého počasia. Dostatok priestoru pre dve osoby. Materiál Nylon, vnútro potiahnuté alumíniom. Hmotnosť 570 g. ..

59.00€

MAMMUT Creon MTI 3 Season

Veľký a široký obdĺžnikový spací vak je ideálny pre kempovanie alebo cestovanie. Dá sa ľahko premeniť na deku pomocou zipsu po celej dĺžke. Dlhý obojsmerný zips umožňuje spojenie modelu 195 L s modelom 180 R. Široký strih pre voľný pohyb. Pohodlný otvor pre hlavu vytvára pocit, akoby ste spali pod perinou. Zvláštny spodný zips pre ventiláciu. V kapucni možnosť prichytenia vankúša. Vysoko kvalitná výplň Ajungilak MTI Pro je dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti, optimálnej objemovej stlačiteľnosti a maximálnej tepelnej izolácie. Klasika: 21°CKomfort..

179.00€ 170.10€

MAMMUT Creon MTI Spring

Veľký a široký obdĺžnikový spací vak je ideálny pre kempovanie alebo cestovanie. Dá sa ľahko premeniť na deku pomocou zipsu po celej dĺžke. Dlhý obojsmerný zips umožňuje spojenie modelu 195 L s modelom 180 R. Široký strih pre voľný pohyb. Pohodlný otvor pre hlavu vytvára pocit, akoby ste spali pod perinou. Zvláštny spodný zips pre ventiláciu. V kapucni možnosť prichytenia vankúša. Vysoko kvalitná výplň Ajungilak MTI Pro je dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti, optimálnej objemovej stlačiteľnosti a maximálnej tepelnej izolácie. Klasika: 25°CKomfort..

159.00€ 157.80€

MAMMUT Denali MTI 5 Season

 Expedičný spací vak plnený syntetickými vláknami do tých najtvrdších a najmrazivejších podmienok zaručuje pohodlný spánok v akomkoľvek prostredí, či už sa jedná o severný alebo južný pól. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Body Zone Insulation: sila vrstiev sa rozširuje smerom k nohám, a preto je teplo práve tam, kde je treba. Hot Head kapucňa so štyrmi vrstvami vláken maximálne zahrieva oblasť hlavy. Ďalšia vrstva vláken pre maximálnu tepelnú izoláciu v oblasti nôh. Veľmi odolné materiály sú vytvorené tak, aby vydržali čo najdlhšie. MTI En..

399.00€ 259.60€

MAMMUT Grevling

 Vrchný obal na spacák, ktorý ho chráni od opotrebovania a nečistoty. Materiál polyester, bavlna, zo spodnej časti nepremokavý nylon. Veľkosť 195cm. Hmotnosť 450 g..

59.00€

MAMMUT Kompakt 3 Season

 Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Vysoko kvalitná výplň je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná.Klasika: 23°CKomfort: - 4 °C až 2°CExtrém: - 21°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamideMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmVáha: 1650 g, Hmotnosť náplne: 900 g, Objem zbalenia: 7,8 L    ..

170.00€ 119.90€

MAMMUT Kompakt Down 3 Season

Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cmKlasika: 23°C;Komfort: -2°C až 4°C;Extrém: -..

319.00€ 261.40€

MAMMUT Kompakt Down Spring

 Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cm Klasika: 23°C;Komfort: 7°C ..

239.00€ 200.00€

MAMMUT Kompakt Down Winter

 Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cm  Klasika: 21°CKomfort: -4°C..

409.00€ 293.70€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season

Ľahučký a veľmi jednoducho zbaliteľný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Ľahko stlačiteľná. Skvelý pomer váhy a izolačných vlastností. Vyrobený z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Teploty: normal: -1°C               komfort: - 4 °C až -7°C               ..

170.00€ 134.20€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season Wide

Rozšírený spací vak poskytuje voľný pohyb a dokonalú tepelnú izoláciu, nízky objem a hmotnosť. Vďaka vysoko kvalitnej výplni MTI 13 je spací vak ľahký, jednoducho sa stlačí a dokonale hreje. Bočná izolačná vrstva je omnoho nadýchanejšia, lepšie obopína telo a ešte zvyšuje izoláciu. Hebký materiál. Hlavová časť poskytuje voľnejší pohyb.Klasika: 22°CKomfort: - 5 °C až 1°CExtrém: - 22°CPlnenie: MTI™ 13 Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, Zips: 180 cmVáha: 1550 g, Hmotnosť náplne: 890 g, Objem zbalenia: 7,5 L Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm, Zips: 180 cmVáha: 1700 g, Hmotnosť náp..

199.00€ 155.10€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season wom.

Ľahučký a veľmi výkonný spacák s najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Dámsky model je prispôsobený ženským potrebám - má priestrannejšiu hlavovú časť a flisovú podšívku v časti nôh. Klasika: 2°CKomfort: -3 °C až -10°CExtrém: - 29°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 170 cm, zips: 160 cmV..

179.00€ 137.40€

MAMMUT Kompakt MTI Spring

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 2°CKomfort: 5°C až 0°CExtrém: - 15°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, zips  160 cm  Váha: 1100 g, Hmotnosť náplne: 650 g, Objem zbalenia: 5,9 L  Maximálna dĺžka p..

159.00€ 121.60€

MAMMUT Kompakt MTI Spring Traveller

Ľahký a kompaktný spací vak širokého strihu z mäkkých materiálov je veľmi pohodlný. Pomocou zipsu sa dá zopnúť s ďalším ComfortTraveller spacákom. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Ľahko stlačiteľná. Skvelý pomer hmotnosti a izolačných vlastností. Vyrobené z hebkého materiálu. Komfort: 1 °C až 6°CExtrém: - 14°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm, Zips: 265 cmVáha: 1290 g, Hmotnosť náplne: 570 g, Objem zbalenia: 6,2 L..

159.00€ 115.70€

MAMMUT Kompakt MTI Summer

Ľahučký a veľmi výkonný letný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Veľkosť 180, 195 cm. Klasika: 5°CKomfort: 6 °C až 10°CExtrém: - 7°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, zips  160 cm  Váha: 900 g, Hmotnosť náplne: 350 g, Objem zbalenia: 5,5..

139.00€ 112.70€

MAMMUT Kompakt MTI Winter

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI 13 je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 22°CKomfort: - 8 °C až -2°CExtrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ 13Tepelný golier: ánoHmotnosť: 2020 gHmotnosť náplne: 1350 gObjem zbalenia: 11,6 LMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmZips: 160 cm  ..

209.00€ 150.20€

MAMMUT Kompakt MTI Winter 180

Klasika: 22°C;Komfort: - 8 °C až -2°C;Extrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 Polyamide;Plnenie: MTI™ Pro;Tepelný golier: ano;Váha: 2020 g;Hmotnosť náplňe: 1350 g;Baliaci objem: 11,6 l;Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm;Zips: 160 cm;Farba: space-ontario..

200.00€ 159.00€

MAMMUT Kompakt MTI Winter 195

Klasika: 22°C;Komfort: - 8 °C až -2°C;Extrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 Polyamide;Plneníe: MTI™ Pro;Tepelný goliér: ano;Váha: 2020 g;Hmotnost náplne: 1350 g;Baliaci objem: 11,6 l;Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm;Zips: 160 cm;Farba: space-ontario..

210.00€ 159.00€

MAMMUT Kompakt Winter

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI 13 je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 20°CKomfort: - 8 °C až -3°CExtrém: - 27°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ 13Tepelný golier: ánoHmotnosť: 2100 gHmotnosť náplne: 1350 gObjem zbalenia: 12 LMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmZips: 160 cm ..

200.00€

MAMMUT Lahar Down EMT Spring

Pohodlný, hrejivý a ľahučký spací vak je najvhodnejší na treky v suchších klimatických podmienkach. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, bez toho aby unikalo teplo, ani neprepustí okolitý chlad. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Teploty: Komfort: 3°C až 7°C               Extrém: -12°C.                Dĺžka 180 cm a 195 cm.Materiál: 50D Polyester 300T, 100% Polye..

300.00€ 218.00€

MAMMUT Lahar Down EMT Winter

 Pohodlný, hrejivý a ľahučký spací vak je najvhodnejší na treky v suchších klimatických podmienkach. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, bez toho aby unikalo teplo, ani neprepustí okolitý chlad. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Komfort: -8°C až -2°C; Extrém: -26°C. ..

350.00€ 250.00€

MAMMUT Lahar Mat EMT

 Výborná samonafukovacia karimatka, ktorá vám na vašich cestách zaistí pohodlie. Karimatka zabraňuje klzaniu spacieho vaku a poskytne výborný tepelný komfort. Protisklzový materiál, veľmi komfortná, standart foam pena odľahčuje karimatku. Materiál 100% Polyester, Standart Foam.  Materiál (vonkajší) 100% Polyester, Standart Foam. Rozmery 183x51x2,5 cm. Hmotnosť 570 g...

66.10€

MAMMUT Lahar MTI Junior

Technický spacák s mäkkou a vysoko kvalitnou podšívkou. Jemné materiály. Hebký vnútorný materiál. Hlavová časť s technológiou Perfomance Hood poskytuje vysokú hrejivosť.Plnenie: duté vlákno: 300g MTI ElementVonkajší materiál: 50D Polyester 300TVnútorný materiál: 100% Polyester  Výška dieťaťa: do 140 cm, Zips: 90 cm Hmotnosť: 650 g, Objem zbalenia: 3,5 LVýška dieťaťa: do 160 cm, Zips: 90 cm Hmotnosť: 740 g, Objem zbalenia: 4 L..

89.00€ 65.10€

MAMMUT Light Pump Mat UL

 Nafúknutá za iba 30 SEKÚND!!! a to vďaka novo vyvinutej ručnej pumpe, Light Pump Mat ponúka neuveriteľné pohodlie v každom alpskom teréne - s veľmi nízkou hmotnosťou a objemom. Váha: 560g. Rozmer 185x52x7,5..

150.00€

MAMMUT Nordic OTI 3 Season

Celoročný spací vak je ideálny na akékoľvek túry a treky. Skvelý pomer kvality a ceny. Príjemne hebké materiály. Hlavová časť s technológiou Perfomance Hood poskytuje vysokú hrejivosť.Teploty: klasika: 23°C;                Komfort: 0 °C až 5°C;                Extrém: - 15°C;Materiál: Polyester 210T, 100 Polyester;Plnenie: OTI™ Element;Váha: 1350 g;Hmotnosť náplne: 900 g;Objem zbalenia: 7,1 LMaximálna d..

119.00€ 89.50€

MAMMUT Nordic OTI Spring

 Jarný spací vak je ideálny na akékoľvek túry a treky. Skvelý pomer kvality a ceny. Príjemne hebké materiály. Hlavová časť s technológiou Perfomance Hood poskytuje vysokú hrejivosť. Klasika: 24°CKomfort: 5 °C až 9°CExtrém: - 8°CMateriál: Polyester 210T, 100 PolyesterPlnenie: OTI™ ElementMaximálna dĺžka postavy: do 180 cm, zips: 160 cmVáha: 880 g, hmotnosť náplne: 440 g, objem zbalenia: 5,9 L Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm, zips: 160 cmVáha: 950 g, hmotnosť náplne: 500 g, objem zbalenia: 6,0 L ..

99.00€ 74.20€