SPACÁKY

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Alpine Mat UL

 Váži skoro rovnako ako tabuľka švajčiarskej čokolády. Je asi najľahšia izolujúca karimatka na svete. Veľmi ľahko sa balí - stačí ju poskladať a upevniť elastickým prúžkom. Je vyrobená z nekĺzavej, zosílenej a veľmi ľahkej Super Light peny. Materiál: Super Light Foam. Veľkosť: 189 x 49 x 0.8 cm. Objem zbalenej: 49x11cm (1,2 L). Váha: 135 g. ..

40.00€

MAMMUT Altitude Down 5 Season

Expedičný páperový spacák. Zosilnené vnútorné dno (ochrana pred obuvou). Reflexný vodonepriepustný zips. Dĺžka 195, 200cm. Teploty: komfort -30°C, extrém -50°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presun peria, takže sa nevytvárajú studené miesta, keď ležíte n..

1,049.00€ 764.60€

MAMMUT Altitude Down 5 Season 195L

 Expedičný páperový spacák. Zosilnené vnútorné dno (ochrana pred obuvou). Reflexný vodonepriepustný zips. Dĺžka 195, 200cm. Teploty: komfort -30°C, extrém -50°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presun peria, takže sa nevytvárajú studené miesta, keď le..

750.00€ 599.00€

MAMMUT Altitude Down Winter

 Expedičný páperový spacák. Dĺžka 180 cm, 195 cm. Teploty: komfort -22°C, extrem -41°C. Spací vak plnený perím je ideálny na expedície do tých najtvrdších podmienok. Najkvalitnejšie materiály a dômyselné detaily sú najväčšími prednosťami spacáku do najvyšších nadmorských výšok. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Box konštrukcia strihu lepšie izoluje a obopína telo. Advanced Baffling komorové prešívanie zabraňuje presunu peria, teda sa nevytvárajú studené miesta, keď ležíte na boku alebo sedíte. Strih podporuje voľnejší pohyb. Nízka hmotnosť..

849.00€ 644.50€

MAMMUT Bivi Bag

 Ajungilak Bivi Bag slúži ako núdzový úkryt na prespatie v horách v prípade zlého počasia. Dostatok priestoru pre dve osoby. Materiál Nylon, vnútro potiahnuté alumíniom. Hmotnosť 570 g. ..

59.00€

MAMMUT Creon MTI 3 Season

Veľký a široký obdĺžnikový spací vak je ideálny pre kempovanie alebo cestovanie. Dá sa ľahko premeniť na deku pomocou zipsu po celej dĺžke. Dlhý obojsmerný zips umožňuje spojenie modelu 195 L s modelom 180 R. Široký strih pre voľný pohyb. Pohodlný otvor pre hlavu vytvára pocit, akoby ste spali pod perinou. Zvláštny spodný zips pre ventiláciu. V kapucni možnosť prichytenia vankúša. Vysoko kvalitná výplň Ajungilak MTI Pro je dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti, optimálnej objemovej stlačiteľnosti a maximálnej tepelnej izolácie. Klasika: 21°CKomfort..

179.00€ 170.10€

MAMMUT Creon MTI Spring

Veľký a široký obdĺžnikový spací vak je ideálny pre kempovanie alebo cestovanie. Dá sa ľahko premeniť na deku pomocou zipsu po celej dĺžke. Dlhý obojsmerný zips umožňuje spojenie modelu 195 L s modelom 180 R. Široký strih pre voľný pohyb. Pohodlný otvor pre hlavu vytvára pocit, akoby ste spali pod perinou. Zvláštny spodný zips pre ventiláciu. V kapucni možnosť prichytenia vankúša. Vysoko kvalitná výplň Ajungilak MTI Pro je dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti, optimálnej objemovej stlačiteľnosti a maximálnej tepelnej izolácie. Klasika: 25°CKomfort..

159.00€ 157.80€

MAMMUT Denali MTI 5 Season

 Expedičný spací vak plnený syntetickými vláknami do tých najtvrdších a najmrazivejších podmienok zaručuje pohodlný spánok v akomkoľvek prostredí, či už sa jedná o severný alebo južný pól. Trinity konštrukcia poskytuje lepšiu ochranu a izoláciu v nožnej a hlavovej časti. Body Zone Insulation: sila vrstiev sa rozširuje smerom k nohám, a preto je teplo práve tam, kde je treba. Hot Head kapucňa so štyrmi vrstvami vláken maximálne zahrieva oblasť hlavy. Ďalšia vrstva vláken pre maximálnu tepelnú izoláciu v oblasti nôh. Veľmi odolné materiály sú vytvorené tak, aby vydržali čo najdlhšie. MTI En..

399.00€ 259.60€

MAMMUT Grevling

 Vrchný obal na spacák, ktorý ho chráni od opotrebovania a nečistoty. Materiál polyester, bavlna, zo spodnej časti nepremokavý nylon. Veľkosť 195cm. Hmotnosť 450 g..

59.00€

MAMMUT Kompakt 3 Season

 Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Vysoko kvalitná výplň je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná.Klasika: 23°CKomfort: - 4 °C až 2°CExtrém: - 21°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamideMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmVáha: 1650 g, Hmotnosť náplne: 900 g, Objem zbalenia: 7,8 L    ..

170.00€ 119.90€

MAMMUT Kompakt Down 3 Season

Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cmKlasika: 23°C;Komfort: -2°C až 4°C;Extrém: -..

319.00€ 261.40€

MAMMUT Kompakt Down Spring

 Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cm Klasika: 23°C;Komfort: 7°C ..

239.00€ 200.00€

MAMMUT Kompakt Down Winter

 Ultraľahká zmes materiálov a vysoko kvalitné perie zaručujú neprekonateľné pohodlie v tomto spacáku rovného strihu. Trinity konštrukcia: ľudské telo stráca teplo predovšetkým od hlavy a končatín, hlavne nohy premŕzajú najskôr, preto je v týchto partiách špeciálna ochrana z odolného a hrejivého materiálu. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, pričom neuniká teplo, ani neprepustí zimu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Vnútorné vrecko na zips. Dĺžka 180 cm, 195 cm  Klasika: 21°CKomfort: -4°C..

409.00€ 293.70€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season

Ľahučký a veľmi jednoducho zbaliteľný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Ľahko stlačiteľná. Skvelý pomer váhy a izolačných vlastností. Vyrobený z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Teploty: normal: -1°C               komfort: - 4 °C až -7°C               ..

170.00€ 134.20€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season Wide

Rozšírený spací vak poskytuje voľný pohyb a dokonalú tepelnú izoláciu, nízky objem a hmotnosť. Vďaka vysoko kvalitnej výplni MTI 13 je spací vak ľahký, jednoducho sa stlačí a dokonale hreje. Bočná izolačná vrstva je omnoho nadýchanejšia, lepšie obopína telo a ešte zvyšuje izoláciu. Hebký materiál. Hlavová časť poskytuje voľnejší pohyb.Klasika: 22°CKomfort: - 5 °C až 1°CExtrém: - 22°CPlnenie: MTI™ 13 Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, Zips: 180 cmVáha: 1550 g, Hmotnosť náplne: 890 g, Objem zbalenia: 7,5 L Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm, Zips: 180 cmVáha: 1700 g, Hmotnosť náp..

199.00€ 155.10€

MAMMUT Kompakt MTI 3 Season wom.

Ľahučký a veľmi výkonný spacák s najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Dámsky model je prispôsobený ženským potrebám - má priestrannejšiu hlavovú časť a flisovú podšívku v časti nôh. Klasika: 2°CKomfort: -3 °C až -10°CExtrém: - 29°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 170 cm, zips: 160 cmV..

179.00€ 137.40€

MAMMUT Kompakt MTI Spring

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 2°CKomfort: 5°C až 0°CExtrém: - 15°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, zips  160 cm  Váha: 1100 g, Hmotnosť náplne: 650 g, Objem zbalenia: 5,9 L  Maximálna dĺžka p..

159.00€ 121.60€

MAMMUT Kompakt MTI Spring Traveller

Ľahký a kompaktný spací vak širokého strihu z mäkkých materiálov je veľmi pohodlný. Pomocou zipsu sa dá zopnúť s ďalším ComfortTraveller spacákom. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Ľahko stlačiteľná. Skvelý pomer hmotnosti a izolačných vlastností. Vyrobené z hebkého materiálu. Komfort: 1 °C až 6°CExtrém: - 14°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm, Zips: 265 cmVáha: 1290 g, Hmotnosť náplne: 570 g, Objem zbalenia: 6,2 L..

159.00€ 115.70€

MAMMUT Kompakt MTI Summer

Ľahučký a veľmi výkonný letný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI Pro je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Veľkosť 180, 195 cm. Klasika: 5°CKomfort: 6 °C až 10°CExtrém: - 7°CMateriál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ Pro Maximálna dĺžka postavy: do 180 cm, zips  160 cm  Váha: 900 g, Hmotnosť náplne: 350 g, Objem zbalenia: 5,5..

139.00€ 112.70€

MAMMUT Kompakt MTI Winter

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI 13 je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 22°CKomfort: - 8 °C až -2°CExtrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ 13Tepelný golier: ánoHmotnosť: 2020 gHmotnosť náplne: 1350 gObjem zbalenia: 11,6 LMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmZips: 160 cm  ..

209.00€ 150.20€

MAMMUT Kompakt MTI Winter 180

Klasika: 22°C;Komfort: - 8 °C až -2°C;Extrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 Polyamide;Plnenie: MTI™ Pro;Tepelný golier: ano;Váha: 2020 g;Hmotnosť náplňe: 1350 g;Baliaci objem: 11,6 l;Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm;Zips: 160 cm;Farba: space-ontario..

200.00€ 159.00€

MAMMUT Kompakt MTI Winter 195

Klasika: 22°C;Komfort: - 8 °C až -2°C;Extrém: - 26°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 Polyamide;Plneníe: MTI™ Pro;Tepelný goliér: ano;Váha: 2020 g;Hmotnost náplne: 1350 g;Baliaci objem: 11,6 l;Maximálna dĺžka postavy: do 195 cm;Zips: 160 cm;Farba: space-ontario..

210.00€ 159.00€

MAMMUT Kompakt Winter

Ľahučký a veľmi výkonný spací vak disponuje najlepším pomerom váhy a izolačnými vlastnosťami. Najlepší spacák vo svojej triede. Vysoko kvalitná výplň MTI 13 je veľmi ľahká a jemná na dotyk. Dobre stlačiteľná. Vyrobené z hebkého materiálu. Ergonomicky tvarovaná časť na nohy zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Klasika: 20°CKomfort: - 8 °C až -3°CExtrém: - 27°C;Materiál: 50D Nylon (bluesign® approved), 100 PolyamidePlnenie: MTI™ 13Tepelný golier: ánoHmotnosť: 2100 gHmotnosť náplne: 1350 gObjem zbalenia: 12 LMaximálna dĺžka postavy: do 195 cmZips: 160 cm ..

200.00€

MAMMUT Lahar Down EMT Spring

Pohodlný, hrejivý a ľahučký spací vak je najvhodnejší na treky v suchších klimatických podmienkach. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, bez toho aby unikalo teplo, ani neprepustí okolitý chlad. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Teploty: Komfort: 3°C až 7°C               Extrém: -12°C.                Dĺžka 180 cm a 195 cm.Materiál: 50D Polyester 300T, 100% Polye..

300.00€ 218.00€

MAMMUT Lahar Down EMT Winter

 Pohodlný, hrejivý a ľahučký spací vak je najvhodnejší na treky v suchších klimatických podmienkach. Konštrukcia hlavovej časti Performance Hood s AdvancedVisibility poskytuje plný výhľad, bez toho aby unikalo teplo, ani neprepustí okolitý chlad. Ergonomicky tvarovaná časť nôh zvyšuje izolačné vlastnosti a je pohodlná. Komfort: -8°C až -2°C; Extrém: -26°C. ..

350.00€ 250.00€

MAMMUT Lahar Mat EMT

 Výborná samonafukovacia karimatka, ktorá vám na vašich cestách zaistí pohodlie. Karimatka zabraňuje klzaniu spacieho vaku a poskytne výborný tepelný komfort. Protisklzový materiál, veľmi komfortná, standart foam pena odľahčuje karimatku. Materiál 100% Polyester, Standart Foam.  Materiál (vonkajší) 100% Polyester, Standart Foam. Rozmery 183x51x2,5 cm. Hmotnosť 570 g...

66.10€

MAMMUT Lahar MTI Junior

Technický spacák s mäkkou a vysoko kvalitnou podšívkou. Jemné materiály. Hebký vnútorný materiál. Hlavová časť s technológiou Perfomance Hood poskytuje vysokú hrejivosť.Plnenie: duté vlákno: 300g MTI ElementVonkajší materiál: 50D Polyester 300TVnútorný materiál: 100% Polyester  Výška dieťaťa: do 140 cm, Zips: 90 cm Hmotnosť: 650 g, Objem zbalenia: 3,5 LVýška dieťaťa: do 160 cm, Zips: 90 cm Hmotnosť: 740 g, Objem zbalenia: 4 L..

89.00€ 65.10€

MAMMUT LEHAR MTI JUNIOR 160CM

Kvalitný, ľahký detský spací vak MAMMUT Lahar MTI Junior pre jednu osobu je univerzálnym spoločníkom do prírody, určený pre teplejšiu sezónu od jari do jesene. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, dobrej skladnosti a kvalitnej náplni poskytuje skvelý tepelný komfort a pohodlie. Spacák MAMMUT Lahar MTI Junior má integrovanú kapucňu, ponúkajúca príjemne ľahkú izoláciu v oblasti hlavy, a zapínanie na zips. Spací vak MAMMUT Lahar MTI Junior je vyrobený z kvalitného vodoodolného materiálu. Vnútorná tkanina je príjemná a šetrná k pokožke.Technický popis:pohodlný detský spací ..

100.00€ 67.00€

MAMMUT Light Pump Mat UL

 Nafúknutá za iba 30 SEKÚND!!! a to vďaka novo vyvinutej ručnej pumpe, Light Pump Mat ponúka neuveriteľné pohodlie v každom alpskom teréne - s veľmi nízkou hmotnosťou a objemom. Váha: 560g. Rozmer 185x52x7,5..

150.00€

MAMMUT Nordic OTI 3 Season

Celoročný spací vak je ideálny na akékoľvek túry a treky. Skvelý pomer kvality a ceny. Príjemne hebké materiály. Hlavová časť s technológiou Perfomance Hood poskytuje vysokú hrejivosť.Teploty: klasika: 23°C;                Komfort: 0 °C až 5°C;                Extrém: - 15°C;Materiál: Polyester 210T, 100 Polyester;Plnenie: OTI™ Element;Váha: 1350 g;Hmotnosť náplne: 900 g;Objem zbalenia: 7,1 LMaximálna d..

119.00€ 89.50€