VARIČE

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ALPHA POT 2.7L hrniec

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený skladacou rúčkou a vrchnákom s otvormi, ktoré slúžia ako cedítko. Hard-anodizovaný hrniec je ľahký a odolný. Štruktúrovaná základňa umožňuje pohodlnejšie položenie na variči. Stupnica vo vnútri hrnca skvele umožňuje meranie jedla. Hrniec tiež obsahuje integrované veko a pohodlnú skladaciu rukoväť, ktorá sa pripája k hornej časti veka, keď je čas na jej zabalenie.Objem: 2.7LHmotnosť: 272 g..

46.00€

Cestoviny Bolonské 136 g

Cestoviny (pšenica) (12%) / paradajky (30%) / paradajkový pretlak, mleté hovädzie mäso (15%) / cibuľa (14%) / repkový olej, mletý cesnak, zmes Talianskeho korenia, soľ.Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (360 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby servírovať na tanier...

6.50€

Čokoládová pena s granolou a čerešňami 97 g

Čokoládová pena (cukor, odstredený mliečny prášok, kokosový prášok, škrob, kypriaci prášok: soda Bikarbona) (83%) / Granola - zapečené ovsené vločky (vločky, cukor, repkový olej, med) (15%) / sušené plátky čerešní (1.8 %).Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (145 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby servírovať na tan..

5.60€

Dusené hovädzie vo vlastnej šťave so zemiakmi 118 g

 Zemiaky (39%) / dusené hovädzie mäso (10%) / mrkva (11%) / zelené fazuľky (11%) / cibuľa (11%) / repkový olej, paradajkový pretlak, kukuričná múka, soľ, biele korenie.Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (360 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby servírovať na tanier..

6.50€

Kura Fajita s ryžou 128 g

Dlhozrnná ryža (30%) / varené kuracie mäso (12%) / paradajky (12%) / cibuľa (13%) / pálivé papričky (9%) / sladká kukurica (9%) / repkový olej, Fajita pasta (cibuľový prášok, slnečnicový olej, citrónová šťava, cukor, cesnak, paprika, soľ, Rímsky kmín, Chilli), červená fazuľa (3%), kukuričná múka, soľ.Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (275 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. ..

6.90€

Kura Tikka s ryžou 126 g

Dlhozrnná ryža (33%) / krájané paradajky (14%) / cibuľa (14%) / kuracie mäso (13%) / smotana (mlieko) (7%), biely jogurt (mlieko) (6%) / repkový olej, Tikka Curry pasta (vínny ocot, paradajkový pretlak, slnečnicový olej, zázvor, cesnak, koriander, garam masala, drvený koriander, cukor, mletá paprika, morská soľ, odstredené sušené mlieko, koncentrovaná citrónová šťava, drvená rasca, drvená senovka (Grécke seno), kardamómový prášok, Chilli, kyselina mliečna, bobkový list, zahusťovadlo (xantánová guma) konzervant (kyselina askorbová, sorbát draselný), cesnak, kukuričná múka, Chilli.Príprava:1. Od..

6.50€

Losos s cestovinami a brokolicou 117 g

Plnotučné mlieko (28%) / cestoviny (pšenica) (14%) / ružový losos (ryby) (14%) / smotana (mlieko) (14%) / cibuľa (13%) / brokolica (10%) / repkový olej, kukuričná múka, soľ, biele korenie.Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (280 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby servírovať na tanier...

6.50€

Makaróny so syrom 112 g

Cestoviny (pšenica) (16%) / plnotučné mlieko (28%) / smotana (mlieko) (20%) / cibuľa (10%) / syr Red Leicester (mlieko) (7%) / syr Cheddar (mlieko) (7% ) / syr Mozzarella (mlieko) (3%) / repkový olej, kukuričná múka, soľ, biele korenie.Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (175 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby ser..

6.50€

Miešané vajíčka so syrom 80 g

Vajíčka (pasterizované celé vajcia, slnečnicový olej, sušené odtučnené mlieko, citrónová šťava, soľ,) (75%) / syrová omáčka (plnotučné mlieko, smotana (mlieko), cibuľa, syr Leicester (mlieko), syr Cheddar (mlieko), syr mozzarella (mlieko), repkový olej, kukuričná múka, soľ, biele korenie) (25%).Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (260 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm ..

6.30€

MSR ALPINE LONG TOOL SPOON

Do detailu prepracovaná lyžice MSR Alpine slúžiaci zároveň aj ako náradie na MSR varičom na kvapalné palivá...

10.70€

MSR ALPINE TOOL SPOON

Do detailu prepracovaná lyžica slúžiaca zároveň ako náradie k MSR varičom na kvapalné palivá. Vyrobená z robustnej nerezovej ocele zabezpečuje maximálnu životnosť. 42g..

9.00€

MSR STRIKE IGNITER - KRESADLO

Ľahké kresadlo MSR Strike Igniter určené na zapálenie všetkých typov plynových varičov.-Spoľahlivé a odolné proti vlhkosti.-Súčasťou kresadla je aj integrovaný otvárač na fľaše. -Hmotnosť: 39 g-Rozmery: 9.5 x 2 x 1 cm-Teplota iskry: cca. 3000 °C..

16.60€

MSR Trail Mini Duo Cook Set

MSR Trail Mini Duo Cook Set je minimalistická, ultraľahká sada riadu pre dve osoby - väčšia z dvoch verzií Trail Mini Cook Set. Je ideálna pre tých, ktorý hľadajú najľahšiu výbavu na varenie - celá sada váži menej ako 290 gramov. Pozostáva z hrnca s objemom 1,2 litra s pokrievkou z plastovej misky s ryskou a s odnímateľnej rúčky na manipuláciu s horúcim riadom. Objem hrnca je ideálny na zovretie vody na prípravu dehydrovaného hotového jedla pre dve, či na prípravu čaju či kávy, alebo prípravu iných jednoduchších jedál. Celá sada je zbaliteľná do hrnca, do ktorého sa zmestí aj kompakt..

58.90€

Ovsená kaša s malinami 91 g

plnotučné mlieko (55%) / smotana (mlieko) (19%) / ovsené vločky (17%) / cukor, maliny (1%)Príprava:1. Odtrhnite okraj vrecka. 2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci oxid železa pohlcujúci vlhkosť).3. Do vrecka nalejte horúcu vodu (260 ml) a zamiešajte. 4. Uzavrite vrecko a obsah ponechajte rehydratovať.5. Po 8 minútach zamiešajte, prípadne dochuťte. Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecka, alebo podľa potreby servírovať na tanier...

5.60€

PRIMUS Alu Tech Pot 1.2 L

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie. Hrniec Primus AluTech Pot je ideálny na výlety do hôr i  do kempu. AluTech je rada jednoduchých, no odolných hrncov. Hrnce sú vyrobené z anodizovaného hliníka pre maximálnu výhrevnosť a odolnosť. - rozmer: 106 x 166 mm- objem: 1200 ml - hmotnosť: 233 gBalenie obsahuje: hrniec a pokrievku..

31.30€

PRIMUS Campfire Cutlery Set

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..

13.80€

PRIMUS Classic set

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu môžete použiť aj ako vrchnák. Hrnce a panvica do seba zapadajú a nezaberajú tak veľa miesta v batožine. Špecifikácia: * objem hrncov: 1.7 litra a 2.1 litra                      * celková hmotnosť: 514 g                       * rozmer..

26.10€

PRIMUS Cutlery Kit Titanium

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny nástroj pre všetky Vaše Outdoor aktivity. Váha 44g. Veľkosť: 175×35 mm. Pre transport sa príbor spája priloženou slučkou...

30.00€

PRIMUS Easy Light

 Veľmi tichá plynová lampa poskytne osvetlenie a teplo. Osvetlenie je nastaviteľné. Patentovaný horák zabezpečuje, že svietidlo je veľmi tiché a šetrí plynom. Kartuša nie je súčasťou balenia. Doba svietenia: podľa kartuše 3-6, 8-16, 15-30 hod. Hmotnosť: 192g  ..

53.50€

PRIMUS Express Spider

 Primus Express Spider je malý, ľahký a stabilný varič na plynné palivá. Pevná alternatíva k zhora montovateľným plynovým varičom. Pomerne ľahký varič vo svojej triede. ..

62.60€

PRIMUS Express Stove Duo

 Vďaka svojej jedinečnej kombinácii nízkej hmotnosti a dlhej životnosti je Express Stove duo skvelým partnerom do batohu aj do náročnejších podmienok. Je prirodzenou voľbou pre cestovateľov, ktorí potrebujú robustný a odolný varič v prírode. Rozmery: dĺžka 83 mm                 priemer 40 mm - doba horenia: 85 min s 230 g plynovou kartušou- výkon: 2600 W - čas zovretia 1L vody: 2 min. 30 sek.  - pre 1-2 osoby - zapaľovanie: manuálne- hmotnosť:  124 gVarič je možné pou..

47.00€

PRIMUS Firestarter

Najjednoduchší spôsob ako urobiť  bezpečne oheň s extrémnym teplom, veľkousilou, a dobrým spaľovaním od samého začiatku.  Takže od začiatku dobré horí,jednoducho a bezpečne. Jednoduché použitie vďaka vstavanému  piezozapaľovaniu aj v extrémnychpodmienkach. Firestarter je vhodný pre všetky Primus PowerGas kartuše , ale aj šrubovacie kartuše iných značiek, ktoré dávajú najlepší výkon vo vš..

50.00€

PRIMUS Ignition Steel

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení. Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát. Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C...

12.50€

PRIMUS Ignition Steel large

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení.Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát.Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C.Hmotsnosť : 27gRozmery: 90 x 30 x 13 mm ..

20.00€

PRIMUS Ignition Steel Small

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení.Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát.Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C.Hmotnosť: 20g Rozmery: 80 x 28 x 10 mm  ..

20.00€

PRIMUS Leisure Cutlery

Trojdielna príborova sada Leisure Cutlery od švédskej outdoorové značky Primus je vyrobená z vysoko odolnej nerezovej ocele. Pri výrobe sa dbalo na čo najmenšiu hmotnosť a dobrú skladnosť, je tak ideálny pre použitie na cestách všetkého druhu. Celý príbor váži len 80 g vďaka silikónovej rukoväti sa skvele drží, bez toho aby ste sa museli báť popálenia o horúci kov.nerezový cestovný príbortepluvzdorné silikónové držadloodľahčená konštrukciamožno zložiť do jedného kompaktného baleniahmotnosť: 80 grozmery (š × v × h): 3,7 × 18,2 × 1,6 cm..

13.00€

PRIMUS LiTech Cooking Set 1.7 a 2.1 L

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímateľného držiaka/rúčky. Celá sada je vyrobená z eloxovaného hliníka, ktorý je potiahnutý špecialnou nepriľnavou titanovou vrstvou vo vnútri s teflónom na povrchu. Jedlo vďaka tomu v hrncoch neprihára, údržba a čistenie sú jednoduché, a zároveň je riad odolný voči pošrkiabaniu. Výhodou je aj nízka hmotnosť a výborný pomer kvality a ceny. Celá sadu je zbaliteľná do priloženého sieťovaného vrecúška.Hrnce objem: 1.7 a 2.1 LMateriál: eloxovaný hlin..

62.60€

PRIMUS Mantle 730800

 Pančuška pre Primus lucerny. Balenie obsahuje 3 ks.  https://www.youtube.com/watch?v=4aDLEVGFajI..

6.38€

PRIMUS Micron Trail Stove Piezo

Vhodný pre Primus PrimeTech hrnce. Micron Trail s piezo zapalovanie pre maximálny výkon. Stabilná konštrukcia pre hrniec. Použiteľný na závitové plynové kartuše Primus. Kartuša nieje súčasťou produktu. Hmotnosť :  90g Výkon :   2600 WUvarenie : 1L vody  3 min.Výška-68mm, Hĺbka-68mm,  Šírka-57mm, ..

55.00€

PRIMUS Mimer Stove Duo

Odolný a spoľahlivý plynový varič Primus Mimer Stove Duo s možnosťou pripojenia k skrutkovacím aj bajonetovým (Campingaz) kartušiam. Má širší horák a tak je vhodný aj pre väčšie hrnce a panvice. Krížové podpery slúžia aj ako ochrana pred vetrom, čo zároveň zrýchli dobu varenia. Vďaka robustnejšej konštrukcii sa zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť. Varič nemá integrované piezo zapaľovanie, je vybavený duo adaptérom, s ktorým je ho možné používať na dvoch druhoch kartuší, a to na kartušiach so závitom a kartušiach bez závitov vybavených rantlom pre nasadenie variča. Parametre: * výkon: 2.800 ..

34.50€