Variče

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

PRIMUS Express Spider

 Primus Express Spider je malý, ľahký a stabilný varič na plynné palivá. Pevná alternatíva k zhora montovateľným plynovým varičom. Pomerne ľahký varič vo svojej triede. ..

62.60€

PRIMUS Express Stove Duo

 Vďaka svojej jedinečnej kombinácii nízkej hmotnosti a dlhej životnosti je Express Stove duo skvelým partnerom do batohu aj do náročnejších podmienok. Je prirodzenou voľbou pre cestovateľov, ktorí potrebujú robustný a odolný varič v prírode. Rozmery: dĺžka 83 mm                 priemer 40 mm - doba horenia: 85 min s 230 g plynovou kartušou- výkon: 2600 W - čas zovretia 1L vody: 2 min. 30 sek.  - pre 1-2 osoby - zapaľovanie: manuálne- hmotnosť:  124 gVarič je možné pou..

47.00€

PRIMUS Mimer Stove Duo

Odolný a spoľahlivý plynový varič Primus Mimer Stove Duo s možnosťou pripojenia k skrutkovacím aj bajonetovým (Campingaz) kartušiam. Má širší horák a tak je vhodný aj pre väčšie hrnce a panvice. Krížové podpery slúžia aj ako ochrana pred vetrom, čo zároveň zrýchli dobu varenia. Vďaka robustnejšej konštrukcii sa zvyšuje jeho životnosť a spoľahlivosť. Varič nemá integrované piezo zapaľovanie, je vybavený duo adaptérom, s ktorým je ho možné používať na dvoch druhoch kartuší, a to na kartušiach so závitom a kartušiach bez závitov vybavených rantlom pre nasadenie variča. Parametre: * výkon: 2.800 ..

34.50€

PRIMUS Omni Fuel s fľašou

Veľmi výkonný varič Omni Fuel s fľašou, určený na plynné a kvapalné palivá. Odvodený od typu multi Fuel a dotiahnutý k dokonalosti. Spáli prakticky ľubovoľné palivo: LPG, benzín, naftu, kerosin a dokonca aj letecký benzín. Umožňuje jemnú reguláciu plameňa druhým ventilom. Dodávané so závetrím a novou ergo pumpou, fľaša na palivo 0,6 L, 3 trysky a servisná sada, vrecko na prevoz ..

199.90€