Doplnky PRIMUS

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ALPHA POT 2.7L hrniec

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený skladacou rúčkou a vrchnákom s otvormi, ktoré slúžia ako cedítko. Hard-anodizovaný hrniec je ľahký a odolný. Štruktúrovaná základňa umožňuje pohodlnejšie položenie na variči. Stupnica vo vnútri hrnca skvele umožňuje meranie jedla. Hrniec tiež obsahuje integrované veko a pohodlnú skladaciu rukoväť, ktorá sa pripája k hornej časti veka, keď je čas na jej zabalenie.Objem: 2.7LHmotnosť: 272 g..

46.00€

ALPHA SET 1.2 a 2.7 L hrnce

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený skladacou rúčkou a vrchnákom s otvormi, ktoré slúžia ako cedítko. Hard-anodizovaný hrniec je ľahký a odolný. Štruktúrovaná základňa umožňuje pohodlnejšie položenie na variči. Stupnica vo vnútri hrnca skvele umožňuje meranie jedla. Hrniec tiež obsahuje integrované veko a pohodlnú skladaciu rukoväť, ktorá sa pripája k hornej časti veka, keď je čas na jej zabalenie.Objem: 2.7 L + 1.2 L  Hmotnosť: 459 g ..

73.40€

MSR Trail Shot - filter na vodu

 Skladný, ľahký filter na cesty, ktorý sa vojde do vrecka a dá sa kompletne rozobrať. Microfilter Trail Shot používa technológiu dutých vláken pre odstraňovanie vodou prenášaných patogénnych baktérií, prvokov /protozoí/ a jemných pevných častíc zo sladkovodných zdrojov. Tento filter neodstraňuje vírusy. - odolný, ľahký a kompaktný, tento filter umožňuje piť priamo zo zdrojov, jednoduchá obsluha jednou rukou- 1 liter prefiltruje za 60 sekúnd, spĺňa štandardy US EPA pre pitnú vodu a NSF protokol P321 pre odstránenie baktérií (99,9999%), prvokov (99,9%) a častíc- vy..

54.90€

PRIMUS Alu Tech Pot 1.2 L

Primus Alu Tech Pot je veľmi ľahký a zároveň odolný hrniec s pokrievkou s objemom 1,2 litra. Pokrievka je zároveň použiteľná ako sitko na cedenie. Hrniec Primus AluTech Pot je ideálny na výlety do hôr i  do kempu. AluTech je rada jednoduchých, no odolných hrncov. Hrnce sú vyrobené z anodizovaného hliníka pre maximálnu výhrevnosť a odolnosť. - rozmer: 106 x 166 mm- objem: 1200 ml - hmotnosť: 233 gBalenie obsahuje: hrniec a pokrievku..

31.30€

PRIMUS Campfire Cutlery Set

Nerezová sada pre outdoorove použitie. Príbor : lyžica , nôž, vidlička . Hmotnosť: 80g Rozmery: 185 x 40 mm. ..

13.80€

PRIMUS Classic set

Praktický set hliníkových hrncov na výlety alebo kempovanie. Set obsahuje dva hrnce s objemom 1,7L a 2,1L, panvicu s odnímateľnou rukoväťou. Panvicu môžete použiť aj ako vrchnák. Hrnce a panvica do seba zapadajú a nezaberajú tak veľa miesta v batožine. Špecifikácia: * objem hrncov: 1.7 litra a 2.1 litra                      * celková hmotnosť: 514 g                       * rozmer..

26.10€

PRIMUS Cutlery Kit Titanium

 Outdoorový ultraľahký príbor Primus Cutlery Kit na výlety, prechádzky i expedície. Príbor: lyžica, nôž a vidlička – najvyššej kvality. Ideálny nástroj pre všetky Vaše Outdoor aktivity. Váha 44g. Veľkosť: 175×35 mm. Pre transport sa príbor spája priloženou slučkou...

30.00€

PRIMUS Easy Light

 Veľmi tichá plynová lampa poskytne osvetlenie a teplo. Osvetlenie je nastaviteľné. Patentovaný horák zabezpečuje, že svietidlo je veľmi tiché a šetrí plynom. Kartuša nie je súčasťou balenia. Doba svietenia: podľa kartuše 3-6, 8-16, 15-30 hod. Hmotnosť: 192g  ..

53.50€

PRIMUS Ignition Steel

 Kresadlo je najvhodnejšia cesta, ako založiť oheň, alebo zapáliť varič pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Hádže iskru prakticky za všetkých okolností. Ideálny aj na zapálenie variča. Ocieľka je vodeodolná, funguje aj v daždi a snežení. Dlhá životnosť- môžete ju použiť tisíce krát. Efektívnosť- iskry majú teplotu cca 3000°C...

12.50€

PRIMUS LiTech Cooking Set 1.7 a 2.1 L

Primus LiTech Cooking Set je ultra ľahká sada na varenie v prírode, ktorá pozostáva z 2 hrncov s objemom 2,1 a 1,7 litra, z pokrievky a z odnímateľného držiaka/rúčky. Celá sada je vyrobená z eloxovaného hliníka, ktorý je potiahnutý špecialnou nepriľnavou titanovou vrstvou vo vnútri s teflónom na povrchu. Jedlo vďaka tomu v hrncoch neprihára, údržba a čistenie sú jednoduché, a zároveň je riad odolný voči pošrkiabaniu. Výhodou je aj nízka hmotnosť a výborný pomer kvality a ceny. Celá sadu je zbaliteľná do priloženého sieťovaného vrecúška.Hrnce objem: 1.7 a 2.1 LMateriál: eloxovaný hlin..

62.60€

PRIMUS Mantle 730800

 Pančuška pre Primus lucerny. Balenie obsahuje 3 ks.  https://www.youtube.com/watch?v=4aDLEVGFajI..

6.38€

PRIMUS Power Fuel

 Palivo do benzínových varičov, špeciálne navrhnuté pre maximálny výkon. Veľmi čistá zmes, ktorá nezanesie Váš benzínový varič. Hmotnosť 690 g. Objem 1L...

8.00€

PRIMUS Power Gas

 Táto zmes je najviac univerzálna a pracuje veľmi dobre v období od jari do neskorej jesene. Aj keď teploty klesnú pod bod mrazu, je sila tlaku v plynovej kartuši dostatočne veľká na zabezpečenie spoľahlivého chodu variča s palivom. Maximálne prípustný teplotný rozsah umožňuje použitie týchto kartuší aj vo chvíli, keď sú teploty a poveternostné podmienky mínusové. Izobután poskytuje konštantný výkon kartuše i pri menšom objeme plynu. Izobután je veľmi podobný butánu, ale splyňuje (teplota varu) už pri -11 ° C (1013 hPa), má zlepšenú výhrevnosť a chová sa tiež lepšie pri chladnejšom p..

5.00€

PRIMUS Trojnožka pod kartušu

 Skladacia trojnožka pod kartušu pre stabilné použitie na nerovnom povrchu. ..

7.30€