ČELOVKY

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT T Base

Malá a ľahká čelovka, ktorú môžete zobrať kdekoľvek. Nájdete jej miesto všade a nikde Vám nebude chýbať svetlo. Svetlo je zabezpečené prostredníctvom 2 Definition LED diód, ktoré sa dajú nastaviť na 2 rôzne režimy svietenia. Čelovku možno naklápať. Maximálny dosvit: 20m Max. výdrž batérií: 80 hod. Svietivosť: 30 lumenov Parametre režimov: Ekonomicky - dosvit 12m, výdrž batérií 80 hodín                                    ..

20.00€

MAMMUT T Peak

 T-Peak je kompaktná vodeodolná čelovka s dosvitom až 60 metrov a vydrží až 100 hodín. K dispozícii je 5 možností svietenia. Reflektor sa dá naklápať. Vďaka indikátoru stavu batérií a zamykaciemu tlačítku nezostaneš nikdy v tme. Príjemný doplnok je Alpine Emergency Signal. Batérie AAA sú súčasťou balenia. Vhodná pre alpinizmus a trail running...

40.50€

MAMMUT X Charger

 Nabíjačka na čelovku Mammut X Sun700 mA / 3.7 V / 6WHmotnosť: 95 g  ..

33.00€

MAMMUT X Shot

 Multifunkčná čelovka. Ideálna na všetky outdoorové aktivity. Špeciálne vyvinutá optika spolu s HiFlux diodou zabezpečujú veľmi dobrý dosvit. X-Shot ponúka 4 úrovne intenzity svetla. Samozrejmosťou je núdzový signál a indikácia stavu batérií. Maximálny dosvit: 110m. Spot-Light: 110m/15h. Dual-Light: 40m/30h. Flood-Light HIGH: 20m/80h. Flood-Light LOW: 14m/200h. Batérie: 3 x AA súčasť balenia..

100.00€ 66.90€

MAMMUT X SUN

 Model X-Sun je čelovka od firmy Mammut, ktorá poskytuje ideálne osvetlenie v každej situácií. Vďaka technológií Total Reflex Optics s troma silnými HiFlux LED-kami , využijete čelovku pri rôznych športoch aj vo vysokohorskom teréne. ideálne osvetlenie technológia Total Reflex Optics štyri rôzne nastavenia svietenia vysoká svietivosť presné nasvietenie možnosť signalizácie možnosť upnutia čelovky k prilbe hmotnosť 130 g, 270 g (s batériou) LED 3x HiFlux LED dosvit max. 200 m svietivosť 950 lumenov batérie 4400 mAh, 3.7 V Lithium Ionen (výdrž až 40 h)..

280.00€ 205.00€

MAMMUT X-Shot Ambient light

Pre romantické večerné osvetlenie stanu alebo ako ideálny doplnok k čelovke. Dá sa pripevniť na model čelovky X-Shot. Rozptyľuje svetlo do celého stanu pri varení, príp. čítaní. Nebude treba ďalších batérií a váži len pár gramov...

9.90€

PETZL Pixa 3

Certifikovaná pracovná čelovka s 2 bielymi LED diodami, 3 režimami, technológiou konštantného svietenia a premenlivým svetelným kužeľom. Je určená pre profesionálne práce v tme, osvetlenie pracovného miesta, bezprostredného okolia, pohyb i ďaleký dosvit. Ponúka univerzálnosť, kompaktnú a robustnú konštrukciu, vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť.- biele svetlo režim "Blízke okolie": 20 lumenov- biele svetlo režim "Pohyb": 60 lumenov- biele svetlo režim "Ďaleký dosvit": 100 lumenov- dá sa nosiť na hlave s elastickou páskou, pripevnenú do adaptéru na prilbe, alebo položenú na zemi (bez pásk..

64.90€

PETZL Reactik

 Dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting, ktorá si automaticky nastaví výkon potrebám užívateľa.Dlhšia výdrž, pohodlné osvetlenie a minimálna nutnosť manipulácie vďaka technológii Reactive Lighting:- Senzor automaticky nastaví svietivosť a optimalizuje výdrž- V závisloti na zvolenej výdrži (3,5 h, 6h, 12h) sa svietivosť sama automaticky upraví v troch režimoch: MAX POWER, STANDARD, MAX AUTONOMYSenzor je možné deaktivovať a svietidlo prepnúť do režimu CONSTANT LIGHTING, svieti po celý čas stále rovnakoRežim červeného svetla pre nenápadné nočné videnie.Funkcia zámku LOCK, ktorá z..

92.70€ 85.40€

PETZL Reactik +

Inteligentná dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting a Bluetooh ovládateľná cez chytrý telefón. Nastaviteľný tvar kužeľa, výdrže a svietivosti pomocou aplikácie MyPetzl Light pre chytré telefóny a tablety (zdarma na stiahnutie na Apple Store a Play Store):- Ukazovateľ zostávajúcej energie a doby svietenia- Nastavenie svietivosti, alebo výdrže- Aktivovanie a zmena profilu podľa danej aktivity- Štyri prednastavené profily v aplikácii MyPetz Light (trailrunning, mountaineering, trekking, backpacking)- Pripojiteľná cez Bluetooth (možnosť deaktivácie) Dlhšia výdrž, pohodlné osv..

116.20€ 104.60€

PETZL Tactikka

Kompaktná čelovka vhodná pre rybárčenie a poľovníctvo. Je určená pre situácie, kedy chcete byť nenápadní a pritom vidieť to, čo robíte (napr. nočné rybárčenie, lov, pozorovanie prírody).Tri režimy svietenia: blízke okolie, pohyb, ďaleký dosvitČervené svetlo pre nenápadné osvetlenieDlhá výdržJednoduché a rýchle ovládanie pomocou jedného tlačidlaMožnosť použitia dobíjacieho akumulátora CORE, nie je súčasťouPí..

31.90€

PETZL Tactikka +RGB

Kompaktná výkoná čelovka s tromi farebnými diódami vhodná pre aktivity v prírode ako poľovačka a rybačka. Je určená pre situácie, kedy chcete byť nenápadní a pritom vidieť to, čo robíte (napr. nočnérybárčenie, lov, pozorovanie prírody).Tri režimy svietenia: blízke okolie, pohyb, ďaleký dosvitČervené, modré a zelené svetlo pre nenápadné osvetlenieDlhá výdržJednoduché a rýchle ovládanie pomocou jedného tlačidlaMožnosť použi..

48.50€