KARIMATKY

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Lahar Mat EMT

 Výborná samonafukovacia karimatka, ktorá vám na vašich cestách zaistí pohodlie. Karimatka zabraňuje klzaniu spacieho vaku a poskytne výborný tepelný komfort. Protisklzový materiál, veľmi komfortná, standart foam pena odľahčuje karimatku. Materiál 100% Polyester, Standart Foam.  Materiál (vonkajší) 100% Polyester, Standart Foam. Rozmery 183x51x2,5 cm. Hmotnosť 570 g...

66.10€

MAMMUT Slide Stop Mat CMP LARGE 198

Samonafukovacia karimatka SlideStop CMP Large. Je vhodná na celoročné použitie. Má protišmykový povrch a je anatomicky tvarovaná. Poskytne vám vynikajúci izolačný a tepelný komfort vďaka vnútornej náplni ThermoFoam.  Vyniká nízkou hmotnosťou a dobrou zbaliteľnosťou : Teplotný odpor R-Value je 3,6. Rozmery: 198x60x3.3 cm  Rozmery obalu: 30x15 cm Váha:  920 g  Vonkajší materiál: 75D Polyester Vnútorný materiál: gripTX™..

120.00€ 89.90€

MAMMUT SlideStop Mat Alpine

 Nekĺzavá, ľahučká a kompaktná karimatka dokonale izoluje, preto je ideálna pre aktivity vo vysokohorskom teréne. Spodný materiál gripTX zabraňuje kĺzaniu po podlahe stanu alebo zemi. Funkčná zóna SlideStop zabraňuje kĺzaniu spacáku po karimatke. Hrejivá pena skvele izoluje od teploty spodného povrchu. Veľkosť: 183 x 51 x 2,5 cm. Pôvodná cena 110,-..

110.00€ 95.00€

MAMMUT SlideStop Mat CMP Regular

 Nekĺzavá, ľahučká a kompaktná karimatka dokonale izoluje, preto je ideálna pre aktivity vo vysokohorskom teréne. Spodný materiál gripTX zabraňuje kĺzaniu po podlahe stanu alebo zemi. Funkčná zóna SlideStop zabraňuje kĺzaniu spacáku po karimatke. Hrejivá pena skvele izoluje od teploty spodného povrchu. Materiál: 75D Polyesterm, gripTX™; Plnenie: Thermo Foam. Objem zbalenej: 26 x 13 cm. Váha: 740 g. Veľkosť: 183 x 51 x 3.3 cm. ..

120.00€ 85.00€

THERMAREST BASECAMP

Cenovo zaujímavá pohodlná karimatka Thermarest BaseCamp pre celoročné využitie. Je vyrobená z ľahkej a mäkkej tkaniny, bez vplyvu na pevnosti a odolnosť materiálu. V karimatke BaseCamp vďaka použitej technológii vyrezávanie peny je pre zachovanie porovnateľného komfortu až o 25% menej materiálu. Dodáva sa vrátane obalu na karimatku.L - 1530g..

107.70€

THERMAREST NEOAIR MICRO PUMP

Malá a výkonná mikro pumpa, ktorá nafúkne aj vyfúkne karimatku behom chvíľky. Pumpa váži iba 65 g, je na 2 mikro tužkové batérie. Karimatku nafúkne behom niekoľkých minút. Karimatku s ventilom WingLock muža tiež vypustiť.Výkonná: nafúkne karimatku počas 3 minútMultifunkčné: pumpa k nafúknutiu I vyfúknutie karimatkyBatérie: 2 AAA nie sú súčasťou balenia..

45.30€ 38.50€

THERMAREST NeoAir UberLite

Rozmer: regular 51x183, small 51x119, large 64x196ThermaRest matrace sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Matrace sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Matrace radu "Fast & Light" určené pre náročných cestovateľov, alpinistov atd., ktorí potrebujú čo najľahší matrac, zbaliteľný do malých rozmerov, ale potrebujú i teplotný komfort. Tento rad matracov je určený pre třísezónnní, štvorsezónne použitie.ultraľahká a komfortný matrac určený pre alpinist..

172.20€ 146.00€

THERMAREST NEOAIR VENTURE

Therm a Rest matrace sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Matrace sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Univerzálne matrace radu Trek & Travel sú určené pre cestovateľov. Prednosťou týchto matracov je univerzálne využitie a vyvážený pomer medzi pohodlím, váhou aj tepelným komfortom.spoľahlivá odolná matrac pre tých, ktorí uprednostňujú komfort a trojsezónne použitieodolný a teplý matrac vhodný pre trojsezónne použitie vyrobená ..

88.00€

THERMAREST NEOAIR VOYAGER

Therm a Rest matrace sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, ktoré sú rokmi preverené, kde kvalita a komfort sú na prvom mieste. Matrace sa vyrábajú v Írsku a USA a tým je aj zaručená kontrola výroby a kvality po celú dobu výrobného procesu. Univerzálne matrace radu Trek & Travel sú určené pre cestovateľov. Prednosťou týchto matracov je univerzálne využitie a vyvážený pomer medzi pohodlím, váhou aj tepelným komfortom.univerzálny, pohodlný, ľahký a odolný matrac vhodný pre trojsezónne použitieodolná a teplá matrac vyrobený novou technológiou "WaveCore Technology",&nbs..

103.00€

THERMAREST Z Lite Sol

Najľahšia penová karimatka od firmy Therm A Rest s uzavretými bunkami, ktorá nesaje vodu. Nová verzia karimatky má vrstvu hliníkového záteru na povrchu, vďaka ktorému má  zvýšenú tepelnú izoláciu. Vhodná pre horolezectvo, bežné trojsezónne použitie, kempovanie v odľahlých oblastiach. Therm a Rest Z Lite Sol je extra odolná a je to najkompaktnejšia a najľahšia penová karimatka. Povrch je spevnený a vnútorná časť je tvorená veľmi ľahkou penou s uzavretými a formovanými výstupkami na tele karimatky. Tie potom výborne izolujú a zaručujú tak mäkkosť a zvýšenie tepelného komfortu, pre..

50.00€