kuchyňa

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

DELTA BOWL Miska s vekom

Ľahká miska Delta-Bowl má dvojité dno, ktoré je chladné i keď je miska plná horúceho jedla. Má palcový úchyt s otvorom pre karabínu a tesniaci vrchnák. Vyrobená je z odolného Nylonu 66, neobsahuje BPA, veľmi odolný proti nárazom. Do misky sa dá schovať príbor Delta cutlery set, Objem 800 m.Hmotnosť: miska 89 g                    vrchnák 60 g ..

11.50€

DELTA Cutlery Set

Kompletný set príborov. Všetky kusy sú zopnuté k sebe karabinou, čo umožňuje zavesenie a zabraňuje prípadnému strateniu jednotlivých kusov. Môžu tak byť stále s vami, či už sa vydáte na akékoľvek dobrodružstvo. Príbory sú vyrobené z nylonu 66 bez BPA, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť. Hmotnosť: 29 g ..

8.20€

DELTA INSUL MUG hrnček

Ľahký termohrnček s vrchnákom, vhodný na túry, expedície, do kempu i bežné použitie. Termohrnček je vybavený tepelnou izoláciou s vstavaným lisovaným PU puzdrom a nepriepustným vrchnákom. Vo vrchnáku otvor na pitie. Vyrobený z odolného potravinárskeho materiálu Nylon 66.Potravinárske, BPA free Nylon 66 materiál má neuveriteľnú silu v pomere k hmotnosti. Je odolný voči zápachu a škvrnám,  nepraská v extrémnom chlade.Objem 473 mlHmotnosť 125 g.   ..

14.60€

KITCHEN KITS kuchynská súprava

Kolekcia kuchynských potrieb, ktoré sa zídu na túry i do kempu. Táto kolekcia obsahuje malé strúhadlo, doštičku na krájanie a šľahanie, otvarák na konzervy, štipce, malé fľaštičky na koreniny príp. kávu, hubku, handričku atď.Príslušenstvo je umiestnené v praktickej taštičke na zips, ktorá sa dá zavesiť. Veľkosť: L..

21.50€

Umývanie v prírode

 Biologicky odbúrateľný viacúčelový koncentrát, vhodný pre čerstvú aj slanú vodu, na umývanie tela ako aj saponát na riad a oblečenie. Má nízke penenie, vyžaduje len 3-5 ml na 10 L drez alebo priemerné sprchovanie. Objem 89 ml.  ..

5.40€

X BOWL 650 ml skladacia miska

 Skladacia miska s veľmi odolným dnom, ktorú možno využiť aj ako odmerku do kuchyne. Kompaktné balenie nezaberá takmer žiadne miesto, vhodný pomocník do kempov aj na dlhšie treky. - zdravotne nezávadný silikón- rozmery (cm): 12,5 x 5,5- váha: 80 g- objem: 650 ml- BPA freeRôzne farebné prevedenie ..

15.50€

X CUP 250 ml skladací pohár

Skladací hrnček s pevným okrajom z odolného silikónu, ktorý je možné jednoducho zložiť na plochý disk, ktorý nezaberá miesto v batohu.Materiál: odolný a zdravotne nezávadný silikónkompaktné balenieváha: 45 gobjem: 250 mlrôzne farebné prevedenie ..

10.30€

X MUG 480 ml skladací hrnček

Skladací hrnček z odolného silikónu, ktorý je možné jednoducho zložiť na plochý disk, ktorý nezaberá miesto v batohu.Materiál: odolný a zdravotne nezávadný silikónkompaktné balenierozmer (cm): 11 x 8,5váha: 60 gobjem: 480 ml..

13.10€

X PLATE 1170 ml skladací tanier

Skladací ľahký tanier. Dno je tvorené polykarbonátom s vrstvou nylonu, ktorá je odolná proti poškriabaniu a vysokým teplotám, zvyšok je zo silikónu. Tanier je možné zložiť do placatého tvaru, z vonkajšej strany slúži dno ako podložka na krájanie, rozložené použijete ako tanier či misku. Dá sa úsporne prepravovať zloženú s X-Mug a X-Bowl.nerozbitný a poddajnýstabilné pevné dnobez problémov znesie vysoké teploty obsahujednoduchá údržba (umývať bežnými prostriedkami na riad)hmotnosť: 140 gobjem: 1170 mlpriemer: 22 cm..

17.40€

X POT Large 2,8 L skladací hrniec

Hrnce na varenie bývajú najhoršie skladnou položkou na cestách, preto sú X-POT hrnce navrhnuté tak, aby boli nielen skladné, ale zároveň plne funkčné na varenie.- Jednoduchý systém skladania do plochého tvaru- Steny zo silikonu, bez BPA- Alumíniové dno umožňujúce varenie nad ohňom- Praktický vrchnák- Možné skladanie do seba s ostatnými výrobkami: X-SHOT, X-CUP, X-MUG, X-BOWL a X-POTObjem hrnca: 2,8 L, farba: Blue, greyRozmery: 21,34 x 11,5 cm Váha: 355 g..

60.20€

XL BOWL 1150 ml skladacia miska

 Skladacia miska s veľmi odolným dnom, ktorú možno využiť aj ako odmerku do kuchyne. Kompaktné balenie nezaberá takmer žiadne miesto, vhodný pomocník do kempov aj na dlhšie treky. - zdravotne nezávadný silikón- priemer: 18 cm- váha: 110 g- objem: 1150 ml- BPA freeRôzne farebné prevedenie ..

17.50€