kuchyňa

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ALFA POT 1,2L hriniec

Kuchynské vybavenie Sea to Summit Alpha sa začalo túžbou vytvoriť extrémne ľahký a kvalitný varný systém bez toho, aby došlo k ohrozeniu jeho trvanlivosti alebo funkčnosti.Hrniec Alpha je vyrobený z vysoko kvalitnej eloxovanej prémiovej zliatiny, ktorá im umožňuje byť tenšia a ľahšia, ale stále extrémne pevná a odolná. Pieskovaná základňa dodáva textúre, ktorá ich robí stabilnejšími v "kempingových kuchyniach". ..

39.90€

ALPHA POT 2.7L hrniec

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený skladacou rúčkou a vrchnákom s otvormi, ktoré slúžia ako cedítko. Hard-anodizovaný hrniec je ľahký a odolný. Štruktúrovaná základňa umožňuje pohodlnejšie položenie na variči. Stupnica vo vnútri hrnca skvele umožňuje meranie jedla. Hrniec tiež obsahuje integrované veko a pohodlnú skladaciu rukoväť, ktorá sa pripája k hornej časti veka, keď je čas na jej zabalenie.Objem: 2.7LHmotnosť: 272 g..

46.00€

ALPHA SET 1.2 a 2.7 L hrnce

Sea to Summit Alpha Pot je ideálnym riešením pre varenie v prírode. Hrniec je vyrobený z odolnej zliatiny odolnej voči oderu a je vybavený skladacou rúčkou a vrchnákom s otvormi, ktoré slúžia ako cedítko. Hard-anodizovaný hrniec je ľahký a odolný. Štruktúrovaná základňa umožňuje pohodlnejšie položenie na variči. Stupnica vo vnútri hrnca skvele umožňuje meranie jedla. Hrniec tiež obsahuje integrované veko a pohodlnú skladaciu rukoväť, ktorá sa pripája k hornej časti veka, keď je čas na jej zabalenie.Objem: 2.7 L + 1.2 L  Hmotnosť: 459 g ..

73.40€

DELTA BOWL Miska s vekom

Ľahká miska Delta-Bowl má dvojité dno, ktoré je chladné i keď je miska plná horúceho jedla. Má palcový úchyt s otvorom pre karabínu a tesniaci vrchnák. Vyrobená je z odolného Nylonu 66, neobsahuje BPA, veľmi odolný proti nárazom. Do misky sa dá schovať príbor Delta cutlery set, Objem 800 m.Hmotnosť: miska 89 g                    vrchnák 60 g ..

11.50€

DELTA CUTLERY SET príbor

Kompletný set príborov. Všetky kusy sú zopnuté k sebe karabinou, čo umožňuje zavesenie a zabraňuje prípadnému strateniu jednotlivých kusov. Môžu tak byť stále s vami, či už sa vydáte na akékoľvek dobrodružstvo. Príbory sú vyrobené z nylonu 66 bez BPA, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť. Hmotnosť: 29 g ..

8.20€

DELTA INSUL MUG hrnček

Ľahký termohrnček s vrchnákom, vhodný na túry, expedície, do kempu i bežné použitie. Termohrnček je vybavený tepelnou izoláciou s vstavaným lisovaným PU puzdrom a nepriepustným vrchnákom. Vo vrchnáku otvor na pitie. Vyrobený z odolného potravinárskeho materiálu Nylon 66.Potravinárske, BPA free Nylon 66 materiál má neuveriteľnú silu v pomere k hmotnosti. Je odolný voči zápachu a škvrnám,  nepraská v extrémnom chlade.Objem 473 mlHmotnosť 125 g.   ..

14.00€

WASH SUPER umývanie v prírode

 Biologicky odbúrateľný viacúčelový koncentrát, vhodný pre čerstvú aj slanú vodu, na umývanie tela ako aj saponát na riad a oblečenie. Má nízke penenie, vyžaduje len 3-5 ml na 10 L drez alebo priemerné sprchovanie. Objem 89 ml.  ..

5.40€

WASH WILDERNES umývanie v prírode

Wilderness Wash je univerzálne a jednoduché riešenie akéhokoľvek umývania tela, vlasov, detí, prania, umývania riadu a pod. Mydlá sú vhodné na dlhé cesty, na jedno umytie stačí pár kvapiek. Biologicky odbúrateľný viacúčelový koncentrát, vhodný pre čerstvú aj slanú vodu, na umývanie tela ako aj saponát na riad a oblečenie. Má nízke penenie, vyžaduje len 3-5 ml na 10 L drez alebo priemerné sprchovanie. Objem 89 ml. Varianta Citronella príjemne vonia a odpudzuje hmyz..

4.90€

X BOWL 650 ml skladacia miska

 Skladacia miska s veľmi odolným dnom, ktorú možno využiť aj ako odmerku do kuchyne. Kompaktné balenie nezaberá takmer žiadne miesto, vhodný pomocník do kempov aj na dlhšie treky. - zdravotne nezávadný silikón- rozmery (cm): 12,5 x 5,5- váha: 80 g- objem: 650 ml- BPA freeRôzne farebné prevedenie ..

15.50€

X CUP 250 ml skladací pohár

Skladací hrnček s pevným okrajom z odolného silikónu, ktorý je možné jednoducho zložiť na plochý disk, ktorý nezaberá miesto v batohu.Materiál: odolný a zdravotne nezávadný silikónkompaktné balenieváha: 45 gobjem: 250 mlrôzne farebné prevedenie ..

10.70€

X MUG 480 ml skladací hrnček

Skladací hrnček z odolného silikónu, ktorý je možné jednoducho zložiť na plochý disk, ktorý nezaberá miesto v batohu.Materiál: odolný a zdravotne nezávadný silikónkompaktné balenierozmer (cm): 11 x 8,5váha: 60 gobjem: 480 ml..

13.10€

X PLATE 1170 ml skladací tanier

Skladací ľahký tanier. Dno je tvorené polykarbonátom s vrstvou nylonu, ktorá je odolná proti poškriabaniu a vysokým teplotám, zvyšok je zo silikónu. Tanier je možné zložiť do placatého tvaru, z vonkajšej strany slúži dno ako podložka na krájanie, rozložené použijete ako tanier či misku. Dá sa úsporne prepravovať zloženú s X-Mug a X-Bowl.nerozbitný a poddajnýstabilné pevné dnobez problémov znesie vysoké teploty obsahujednoduchá údržba (umývať bežnými prostriedkami na riad)hmotnosť: 164 gobjem: 1170 mlpriemer: 22 cm..

19.50€

X POT Large 2,8 L skladací hrniec

Hrnce na varenie bývajú najhoršie skladnou položkou na cestách, preto sú X-POT hrnce navrhnuté tak, aby boli nielen skladné, ale zároveň plne funkčné na varenie.- Jednoduchý systém skladania do plochého tvaru- Steny zo silikonu, bez BPA- Alumíniové dno umožňujúce varenie nad ohňom- Praktický vrchnák- Možné skladanie do seba s ostatnými výrobkami: X-SHOT, X-CUP, X-MUG, X-BOWL a X-POTObjem hrnca: 2,8 L, farba: Blue, greyRozmery: 21,34 x 11,5 cm Váha: 355 g..

60.20€

X SHOT 75 ml skladací pohár

Skladací pohár s pevným okrajom z odolného silikónu, ktorý je možné jednoducho zložiť na plochý disk, ktorý nezaberá miesto v batohu.Materiál: odolný a zdravotne nezávadný silikónkompaktné balenieváha: 25 gobjem: 75 mlrôzne farebné prevedenie ..

5.60€

XL BOWL 1150 ml skladacia miska

 Skladacia miska s veľmi odolným dnom, ktorú možno využiť aj ako odmerku do kuchyne. Kompaktné balenie nezaberá takmer žiadne miesto, vhodný pomocník do kempov aj na dlhšie treky. - zdravotne nezávadný silikón- priemer: 18 cm- váha: 110 g- objem: 1150 ml- BPA freeRôzne farebné prevedenie ..

15.30€