umývanie v prírode

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

CLOTHES LINE Šnúra na prádlo

Veľmi praktická šnúra na prádlo s integrovanými „kolíčkami“ o dĺžke 3,5 m. Súčasťou je praktický transportný obal. Ideálny do kempu alebo pre cestovateľa dbajúceho  na čistotu svojho prádla.Hmotnosť 22 g.  ..

9.20€

DRYLITE TOWEL ANTIBACTERIAL uterák

Veľmi mäkký a savý uterák, ktorý je zároveň skladný a rýchloschnúci. Vyrába sa v niekoľkých veľkostiach, je vhodný pre outdoor, cestovanie alebo do kempu. Rýchloschnúce tkané mikrovlákno, príjemný a mäkký na dotyk, s antibakteriálnou úpravou proti zápachu. Balené v sieťovanom obale.Materiál: 70% polyester, 30% polyamidVeľkosti:  XS: 30x60 cm / hmotnosť 37 g                   S: 40x80 cm / hmotnosť 62 g             &n..

19.00€

POCKET SHOWER - sprcha

SEA TO SUMMIT pocket shower, vrecková sprcha zbalená na cesty. Vďaka 6 m dlhému lanku zavesíte kdekoľvek. Vak z nepremokavého materiálu má objem 10 L a zaistí vám tak až 7 minút sprchovania. Lepené švy a rolovacie uzavieranie, rovnaké aké poznáte pri vodáckych vakoch, nepustí ani kvapku. Regulácia intenzity sprchovania pomocou otočného uzáveru na dne. - rozmer balenia: 13 x 8 cm- váha 120 gVďaka čiernej farbe vaku sa voda na slnku prehreje...

26.30€

POCKET TOWEL - uterák

Superabsorbčný uterák z extrémne jemného mikrovlákna, veľmi rýchlo schne. Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom je vhodný na turistiku, cestovanie, ale aj na bežné použitie. Balené v praktickej krabičke na zips. Materiál: 70% polyester, 30% polyamidVeľkosti:  S - 40 x 80 cm / hmotnosť 58 g /                 M - 50 x 100 cm  / hmotnosť 80 g /                  L - 60 x 120 cm  / hmotnosť 112 g /&..

18.10€

TEK TOWEL - uterák

 Superabsorbčný uterák z extrémne jemného mikrovlákna. Štruktúra materiálu je podobná froté uterákom. Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom je vhodný na turistiku, cestovanie, ale aj na bežné použitie. Balené v sieťovom obale so zipsom. Veľkosti  XS - 30 x 60 cm / hmotnosť 80 g /                    S - 40 x 80 cm / hmotnosť 140 g /                  M - 50 x 100 cm  / hmotnosť 200 g /   ..

13.00€

WASH SUPER umývanie v prírode

 Biologicky odbúrateľný viacúčelový koncentrát, vhodný pre čerstvú aj slanú vodu, na umývanie tela ako aj saponát na riad a oblečenie. Má nízke penenie, vyžaduje len 3-5 ml na 10 L drez alebo priemerné sprchovanie. Objem 89 ml.  ..

5.40€

WASH WILDERNES umývanie v prírode

Wilderness Wash je univerzálne a jednoduché riešenie akéhokoľvek umývania tela, vlasov, detí, prania, umývania riadu a pod. Mydlá sú vhodné na dlhé cesty, na jedno umytie stačí pár kvapiek. Biologicky odbúrateľný viacúčelový koncentrát, vhodný pre čerstvú aj slanú vodu, na umývanie tela ako aj saponát na riad a oblečenie. Má nízke penenie, vyžaduje len 3-5 ml na 10 L drez alebo priemerné sprchovanie. Objem 89 ml. Varianta Citronella príjemne vonia a odpudzuje hmyz..

4.90€