Termosky na jedlo

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ESBIT Food Jug 0,5 L

Termoska na jedlo Esbit 0,5 Food Jug so širokým hrdlom, bude Vaším praktickým pomocníkom na cesty a výlety. Vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Vrchnák je zároveň miskou na jedlo. Uzáver je vybavený stlačiteľným gombíkom na  vyrovnanie  tlaku.  Vákuová časť  termosky je  potiahnutá striebrom  pre lepšiu izoláciu. Vonkajšia strana termosky je pokrytá špeciálnou matnou nekĺzavou farbou, ktorá zabraňuje náhodnému upusteniu pri držaní v rukaviciach. Termoska je vyrobená tak, aby manipulácia s ňou bola čo najjednoduchšia. Objem: 500 mlHmotnosť:&nb..

26.00€

PRIMUS C&H Food Vacuum Bottle

 Dvojstenové vákuované termosky vysokokvalitnej 18/8 nehrdzavejúcej ocele s ""Quick-Stop"" rýchlo uzatváraním a s vrchnákom, ktorý zároveň slúži aj ako hrnček. Vákuum medzi dvoma plášťami termosky udrží vaše nápoje teplé alebo studené po veľmi dlhý čas. Termoska zabezpečuje excelentnú izoláciu a nízku hmotnosť bez obetovania odolnosti voči nárazom a trvanlivosti. ..

37.60€

PRIMUS Lunch Jug 0,35L

 Kompaktná vákuová cestovná nádoba Primus Lunch Jug na horúce aj studené pokrmy. Je vyrobená z vysokokvalitnej 18/8 nehrdzavejúcej ocele a je vybavená tesniacim viečkom so širokým hrdlom, čo uľahčuje jej plnenie, servírovanie a umývanie. * výborné izolačné vlastnosti. Objem: 350 ml, hmotnosť: 265 g * rozmery: 85 x 130 mm Teplotné parametre po 24 hodinách (pri vonkajšej teplote cca 20 °C: * pri naplnení obsahu s teplotou 95 °C - cca. 25 °C                          &..

19.90€

PRIMUS Trailbreak Lunch Jug

 Vákuová dvojvrstvová nerezová termoska so širokým otvorom pre pohodlnú manipuláciu s jedlom. Vďaka nemu sa dobre čistí. Vrchnák je skrutkovací a slúži iba ako uzáver nie ako hrnček. Ideálna na tekutú stravu, ktorá vydrží najdlhšie teplá. Vhodné sú teda polievky, omáčky, prívarky, kaše atď. Objem 550 ml. ..

26.10€