McNett

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Aquasure - lepidlo

 Lepidlo na báze PU poskytuje extrémne silné, ohybné spoje. Na opravu PU výrobkov,  poskytuje extrémne silné, ohybné spoje, extrémne oteruvzdorné a vodeodolné. Hrubé opravy špičiek na topánkach, prasklín na podrážkach, príp. iných materiálov. Balenie: 28g ..

9.50€

Goggle Bright

 Prostriedok na čistenie a proti zahmlievaniu šošoviek a okuliarov. Použitie: na okuliare, ďalekohľady, optické prístroje, fotoaparáty, kamery, zrkadlá a pod. Balenie: rozprašovač 60 ml ..

6.90€

Gore Tex Repair Kit

Súprava 2 samolepiacich GORETEXOVÝCH záplat na opravu GTX a iných poréznych textílií s tlakovo senzitívnou lepiacou plochou. Lepiaca schopnosť sa dá zvýšiť prežehlením. Balenie: okrúhla záplata: priemer 7,6 cm                štvorcová záplata 10 x 5 cm ..

8.10€

Reflexná páska

Samolepiaca reflexná páska pre dosiahnutie vysokej viditeľnosti a na pridanie odrazivosti. Je možné prať ju v práčke.  Rozmer: 50 cm x 7,5 cm ..

9.90€

Repair and sealing Tape black - Tenacious

Samolepiaca, čierna nylonová páska, odstrániteľná. Po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Vytvára nepremokavý spoj. Vhodná na pohotovostné použitie.  Použitie: na lepenie rôznych trhlín a dier na stanoch, batohoch, celtách, karimatkách, odevoch a pod. Rozmer: 50 x 7,5 cm  ..

8.70€

Repair Tape - Tenacious

Samolepiaca, transparentná, matná páska, bezfarebná, odstrániteľná /po odlepení nezanecháva zvyšky lepidla/. Vytvára nepremokavý spoj. Použitie na lepenie rôznych trhlín a dier na stanoch, batohoch, celtách, karimatkách, odevoch a pod. Rozmer: 50 x 7,5 cm  ..

10.40€

Tattoos Tenacious Tape

 Textilné opravné záplaty na oblečenie a vybavenie s vyrazenými vzormi. Slúžia na rýchle opravy trhlín a dier na oblečení, outdoorovej výstroji atď. Priľnú takmer na každý povrch, sú vhodné na veľa druhov tkanín. Sú vhodné aj na odlíšenie si rovnakého oblečenia, batohov, kufrov, mobilov, kempingového vybavenia...Záplaty sú dlhotrváce, možno ich prať v práčke, dajú sa odstrániť bez zanechania stôp. Balenie obsahuje 18-24 rôznych obrazcov v závislosti od balenia.  ..

9.90€