Spectron 4

- sklá Specton 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia

- nie sú vhodné na šoférovanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Armor Spectron 4

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 4 sú vhodné na ľadovcovú turistiku a sú nevhodné na šoférovanie. ..

85.00€

JULBO Bivouak Spectron 4

Slnečné okukiare na vysokohorské použitie. - odnímateľné bočnice - komfortné nosenie aj pod helmou - vysoká ochrana proti zahmleniu - ideálne sklo na bicyklovanie, vysokohorskú turistiku, horolezectvo Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie.Súčasťou balenia je praktické púzdro na zips, vrecko na zabalenie a šnúrka na zavesenie okuliarov okolo krku ..

80.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 4

Športové okuliare na všetky druhy športov so sklami Spectron 4.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- sklá spektron 4 sú vhodné na (ľadovcovú turistiku) a sú nevhodné na šoférovanieFarba rámu: matt black-red Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

89.00€

JULBO Explorer 2.0 Spectron 4

Nový model Julbo Explorer 2.0 prináša množstvo vylepšení. Rýchlejší, silnejší, vyšší: vysoké horolezectvo sa mení, a to isté platí pre vlajkový model Julbo. Viac ergonomické, lepšie vetranie, štíhlejší a štýlovejší Explorer 2.0 dosiahne nové výkony. S odnímateľnými bočnicami, 360° nastaviteľnými rámami a vysoko chránenými šošovkami sú tieto slnečné okuliare určené pre extrémne podmienky.  - lepší ergonomický tvar, lešpia ventilácia, odnímateľné bočné krytky okuliarov, vďaka tvarovaním sklám máte lepší panoramatický pohľad- pogumovaný nosník zvyšuje ..

95.00€

JULBO Explorer Spectron 4

 SPECTRON POLYKARBONÁTOVÉ SKLO UNIVERZÁLNE SKLO PRE NASADENIE VO VŠETKÝCH ŠPORTOCH. Jeho najvýznamnejšie vlastnosti: · odolné voči nárazom · príjemne ľahké netrieštivé sklo. Pokrytie : Dobré pokrytie, odnímateľné bočné clony. Ventilácia: Do rámov integrované ventilačné otovory zabezpečia optimálnu ventiláciu. Komfort nosenia: Až do 360° nastaviteľné ramienka + upevňovacia páska pre dokonalý sed. Ramienka Grip Tech: Sú vyrobené z exluzívneho, príjemného a komfortného materiálu, na ktorý sa neprichytávajú vlasy.Veľ. XL je v bielej farbe Súčasťou balenia je praktické púzdro na zip..

90.00€

JULBO Legend Spectron 4

 Pohodlné slnečné okuliare na rôzne športové aktivity, ideálne do vysokých hôr. Veľmi odolné rámy, spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, odnímateľné krytky, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie.Farba rámu: chocoblack Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro. ..

70.00€

JULBO Looping I Spectron 4

 Julbo Looping majú rôzne farebné prevedenia. Sú veľmi odolné voči poškodeniu vzhľadom na technológiu výroby – rám sa dá otáčať a nemá kĺbiky. Rámik sa prispôsobí na každú detskú hlavičku. Sklá sú polykarbonátové (Spectron 4) - odolné voči nárazom a dobre chránia zrak pred slnečným žiarením. Okuliare sú dodávané s ochranným obalom. Veľkosti: I 0-18 mesiacov, II 12-24 mesiacov, III 2-4roky..

31.00€

JULBO MonteBianco Spectron 4

 Pohodlné okuliare ideálne do vysokých hôr. Veľmi odolné rámy, spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, odnímateľné krytky, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie.Farba rámu: shiny black-matt black /čierna/                       matt black-red /čierno červená/               &n..

74.00€

JULBO MonteRosa Spectron 4

 Pohodlné okuliare so sklom Spectron 4, ideálne do vysokých hôr. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie. Farba rámu: black /čierna/                       dark blue-grey-coral /tmavo modrá-sivá/                       aubegine-pink /tmavofialovo ružová/ Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a hand..

74.00€ 69.00€

JULBO Run Spectron 4

 Okuliare s vysokou ochranou proti UV- žiareniu vhodné na vysokohorskú turistiku, beh, cyklistiku atď. Sklá: spektron 4 sú vhodné na (ľadovcovú turistiku) a sú nevhodné na šoférovanie. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi horskými cyklistami. Sú ľahké a aerodynamické, vhodné tiež na beh. Okuliare pohodlne vojdu pod akúkoľvek helmu. Širokouhlé sklá a zakrivený rám pre maximálnu viditeľnosť. Odpružený rám.Farba rámu: black orange /čierne/              &nbs..

85.00€

JULBO Tamang Spectron 4

Komfortné okuliare so sklom Spectron 4 za vynikajúcu cenu.- gumený nosník zvyšuje komfort nosenia- gumené bočné krytky chránia pred prenikaním slnka z boku- vynikajúci pomer kvalita: cena- sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanieFarba rámu: dark blue - blue /modrá-modrá/                       blue - green /modrá-zelená/                  &n..

50.00€

JULBO Tensing Medium Spectron 4

 Ľahké a dobre odvetrané slnečné okuliare na vysokohorské použitie. Ľahký plastový rám, pevné, pohodlné. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie...

50.00€

JULBO Tensing Spectron 4

 Ľahké a dobre odvetrané slnečné okuliare na vysokohorské použitie. Ľahký plastový rám, pevné, pohodlné. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie...

50.00€

JULBO Trek Spectron 4

 Univerzálne okuliare všetky druhy športov. Dobrá ventilácia, nastaviteľná šnúrka proti spadnutiu okuliarov, odnímateľné bočnice, vo vrchnej časti blokant proti potu, nastaviteľná šírka nosa, asian fit. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie. ..

84.00€

JULBO Vermont Classic Spectron 4

 Klasické retro okuliare Julbo s koženými bočnicami. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie. ..

100.00€

JULBO Whoops Spectron 4

 Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre, vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 4 sú vhodné na vysokohorskú (ľadovcovú) turistiku a nie sú vhodné na šoférovanie, anatomicky tvarované.Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

65.00€