Spectron 3

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Armor Spectron 3

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 3 sú vhodné aj na turistiku, horolezectvo..

85.00€

JULBO Beach Spectron 3

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Spectron 3 Farba rámu:  matt blue /tmavo modrá/..

60.00€

JULBO Coast Spectron 3

Okuliare navrhnuté pre pobrežnú hliadku.- vďaka gumičke na bočniciach sa okuliare nešmýkajú- sklá Spectron 3 Farba rámu: black  ..

79.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 3+

Športové okuliare na všetky druhy športov.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- veľmi dobre sedia na širšie tváre- sklá Spectron 3+ sú vhodné aj na šoférovanieFarba rámu: matt black Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

85.00€

JULBO Run Spectron 3+

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí okuliarmi najvyššej triedy. Spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu, komfortné nosenie aj pod helmou. Sklá Spectron 3+.Súčasťou balenia je praktické púzdro na zips a handrička na utieranie skiel. ..

79.00€

JULBO Slick Spectron 3

 Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3Farba rámu: matt black ..

60.00€

JULBO Tensing Spectron 3+

 Ľahké a dobre odvetrané slnečné okuliare na každodenné použitie. Sklá Spectron 3. Ľahký plastový rám, pevné, pohodlné, Asian fit.Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel ..

45.00€

JULBO Whoops Spectron 3

 Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 3. Anatomicky tvarované...

50.00€