Spectron 3

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Armor Spectron 3

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 3 sú vhodné aj na turistiku, horolezectvo..

85.00€

JULBO Beach Spectron 3

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Spectron 3 Farba rámu:  matt blue /tmavo modrá/..

60.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 3+

Športové okuliare na všetky druhy športov.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- veľmi dobre sedia na širšie tváre- sklá Spectron 3+ sú vhodné aj na šoférovanieFarba rámu: matt black Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

85.00€

JULBO Run Spectron 3+

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí okuliarmi najvyššej triedy. Spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu, komfortné nosenie aj pod helmou. Sklá Spectron 3+.Súčasťou balenia je praktické púzdro na zips a handrička na utieranie skiel. ..

79.00€

JULBO Slick Spectron 3

 Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3Farba rámu: matt black ..

60.00€

JULBO Whoops Spectron 3

 Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 3. Anatomicky tvarované...

50.00€