Polarized 3

Polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Beach Polarized 3

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Polarized 3Farba rámu: shiny black  ..

80.00€

JULBO Camino Polarized 3

Okuliare na všetky vaše aktivity, vhodné na vysokohorskú turistiku, horolezectvo, cestovanie, skialpinizmus. - úplne krytie, zakrivené bočnice, nástavce na šnúrky, odnímateľné bočné krytky- sklá Polarized 3Farba rámu:  black-black..

90.00€

JULBO Dirt 2.0 Polarized 3+

 Športové okuliare na všetky druhy športov s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Dobrá ventilácia, sklá Polarized 3+ Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

105.00€

JULBO Powell Polarized 3

Mestský model slnečných okuliarov na každodenné využitie.- sklá Julbo Polarized 3- polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videniaFarba: matt black-gun /čierna/            matt translucent gray-gun /sivá/..

80.00€

JULBO Run Polarized 3

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí okuliarmi najvyššej triedy. Spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu, komfortné nosenie aj pod helmou. Sklá POLARIZED 3.Farba rámu: matt black - gray ..

109.00€

JULBO Slick Polarized 3+

Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku s polarizačným filtrom. Sklá Polarized 3, polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia - vhodné na cestovanie, turistiku i do mestaFarba rámu: shiny black..

80.00€

JULBO Stony Polarized 3+

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky a pogumovaný nos zaručia, aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole.  V balení je náhradný vymeniteľný klip na nos. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel.  Vymeniteľný klip na nos..

104.00€ 99.50€

JULBO Stunt Polarized 3+

Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, pogumovaný nos. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

105.00€ 95.00€

JULBO Whoops Polarized 3

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá POLARIZED 3. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Anatomicky tvarované Farba rámu: matt blue /tmavo modrá/                       matt plum /ružová/Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

90.00€

JULBO Whoops Polarized 3+

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom.- vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie, anatomicky tvarované sklá Julbo Polarized 3Polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia. ..

90.00€