Spectron 3 CF

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Alagna Spectron 3 CF

 Dámske slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3 CF.Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

75.00€

JULBO Armor Spectron 3 CF

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 3 CF Farba rámu: matt blue - green /modro zelené/                       matt blue - red /modro červené/ ..

85.00€

JULBO Beach Spectron 3CF

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Spectron 3 CFFarba rámu:  matt army /tmavo zelená/                        matt turguise /tyrkisová/                        shiny white- gold /biela/                       ma..

60.00€

JULBO Blast Spectron 3 CF

Okuliare pre horských cyklistov, vhodné tiež na turistiku, cestovanie, vysokohorskú turistiku. Pogumované bočnice a nosová časť. Sklá Spectron 3 CF.Farba rámu: matt black-red /čierna-červená/                       grey-blue /sivá-modrá/                       matt dark blue-green /sivo-zelená/             &nbs..

89.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 3 CF

 Športové okuliare na všetky druhy športov. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, dobrá ventilácia. Sklá Spectron 3 CF. Farba rámu: matt dark blue-green /modro zelená/                       dark blue - blue /modrá-modrá/ ..

89.00€

JULBO Powell Spectron 3CF

Mestský model slnečných okuliarov na turistiku, cestovanie i každodenné využitie.- sklá Spectron 3CF sú vhodné aj na šoférovanieFarba rámu: shiny white-gold /biela/                       matt dark blue-green /modrá, zelená/                       matt black-red /čierna/                 &nbs..

60.00€

JULBO Slick Spectron 3CF

Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3 CFFarba rámu: matt dark blue-green /tmavo modré/                       matt black-red /čierne/                       matt green-blue /zelené/                       grey-blue /sivé/ ..

60.00€

JULBO Stony Spectron 3 CF

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity. Sklá Spectron 3+. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Pogumovaný nos, Asian fit ..

84.00€

JULBO Whoops Spectron 3 CF

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre, vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 3 CF. Anatomicky tvarované.Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

65.00€