Julbo Nautic

Keď sa plavíte kilometre odkiaľkoľvek na svete, bezchybné okuliare sú absolútne nevyhnutné. Vybrané najväčšími námorníkmi na svete, ako sú Franck Cammas a Armel Le Cleac'h a používané francúzskym olympijským tímom. Julbo je pripravený na každú výzvu.

Polarizované šošovky, protizahmlievanúca i hydrofóbna úprava: každý detail sa počíta, keď chcete dosiahnuť nové obzory. 

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Coast Falcon

Okuliare navrhnuté pre pobrežnú hliadku s polarizačným filtrom.- vďaka gumičke na bočniciach sa okuliare nešmýkajú- nastaviteľná gumičkaFalcon: čistý výhľad po celý čas. Tieto sklá sú vhodné na šoférovanie a na multifunkčné aktivity. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4. Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v diaľke. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé..

180.00€

JULBO Coast Spectron 3

Okuliare navrhnuté pre pobrežnú hliadku.- vďaka gumičke na bočniciach sa okuliare nešmýkajú- sklá Spectron 3 Farba rámu: black  ..

79.00€

JULBO Race Octopus

Športové okuliare nielen na vodné športy.- dobrá ventilácia, panoramatické videnie- prispôsobia sa šírke nosa, optical clip na dioptrické okuliare - vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke- asian fit sklá Octopus: čistý výhľad na horizont za každého počasia. Tieto fotochromatické, polaritačné a vodeodpudivé sklá, sú vyvinuté pre všetky vodné športy. Nová receptúra: PPF filter, rozšírená fotochromatická škála, nové farby. Pure polarizing Filter (PPF): eliminuje odraz svetla od vodnej hladiny. Vonkajšia a vnútorná vodeodpudivá úprava: Zabezpečuje rýchly odvod vo..

175.00€