Julbo Speed


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Armor Spectron 3

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 3 sú vhodné aj na turistiku, horolezectvo..

85.00€

JULBO Armor Spectron 3 CF

Robustné okuliare navrhnuté pre nové MTB športy ako sú enduro a freeride. - vďaka pogumovanému nosníku a bočniciam veľmi dobre sedia aj pri jazde dole kopcom- dobre sedia na širšie tváre- zahnuté bočnice okuliarovSklá Spectron 3 CF Farba rámu: blue..

85.00€

JULBO Dirt 2.0 Cameleon

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Dobrá ventilácia, sklá Cameleon, asian fit Cameleon: čistý výhľad na všetok terén Tieto fotochromatické, nezahmlievacie, polarizačné sklá, sú vhodné do vysokohorského prostredia a na púšť. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4 Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v dieľke. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá živ..

179.00€

JULBO Dirt 2.0 Polarized 3+

 Športové okuliare na všetky druhy športov s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Dobrá ventilácia, sklá Polarized 3+ Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

105.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 3 CF

 Športové okuliare na všetky druhy športov. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, dobrá ventilácia. Sklá Spectron 3 CF. Farba rámu: matt dark blue-green /modro zelená/                       dark blue - blue /modrá-modrá/ ..

89.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 3+

Športové okuliare na všetky druhy športov.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- veľmi dobre sedia na širšie tváre- sklá Spectron 3+ sú vhodné aj na šoférovanieFarba rámu: matt black Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

85.00€

JULBO Dirt 2.0 Spectron 4

Športové okuliare na všetky druhy športov so sklami Spectron 4.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- sklá spektron 4 sú vhodné na (ľadovcovú turistiku) a sú nevhodné na šoférovanieFarba rámu: matt black-red Súčasťou balenia je praktické vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

89.00€

JULBO Dirt 2.0 Zebra

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, dobrá ventilácia. Sklá Zebra. Zebra: z tieňa do svetla Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla od 22 do 28 sekúnd. Kategória ochrany je 2 až 4. Protizahmlievajúca úprava.: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo: Zvýra..

134.00€

JULBO Dirt Zebra light

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, dobrá ventilácia. Sklá Zebra light. Zebra: z tieňa do svetla Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla od 22 do 28 sekúnd. Kategória ochrany je 1 až 3. Protizahmlievajúca úprava.: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo:..

135.00€

JULBO Legend Spectron 4

Pohodlné slnečné okuliare na rôzne športové aktivity, ideálne do vysokých hôr. Veľmi odolné rámy, spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, odnímateľné krytky, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu. Sklá Spectron 4 sú vhodné do vysokohorského prostredia (napr. ľadovec) a sú nevhodné na šoférovanie.Farba rámu: chocoblack Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro. ..

70.00€ 49.00€

JULBO Run Cameleon

Cameleon: čistý výhľad na všetok terén Tieto fotochromatické, nezahmlievacie, polarizačné sklá, sú vhodné do vysokohorského prostredia a na púšť. Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4 Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v diaľke. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo: Zvýrazňuje nerovnosti povrchu..

179.00€

JULBO Run Polarized 3

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí okuliarmi najvyššej triedy. Spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu, komfortné nosenie aj pod helmou. Sklá POLARIZED 3.Farba rámu: matt black - gray ..

109.00€

JULBO Run Spectron 3+

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokými sklami s antifog povlakom, oblé rámy, skvelá odolnosť voči nárazom spolu s nosnou vložkou ich robí okuliarmi najvyššej triedy. Spánky okuliarov špeciálne vytvarované pre ešte lepší pocit z nosenia, dokonalá ochrana voči slnečnému žiareniu, komfortné nosenie aj pod helmou. Sklá Spectron 3+.Súčasťou balenia je praktické púzdro na zips a handrička na utieranie skiel. ..

79.00€

JULBO Run Spectron 4

 Okuliare s vysokou ochranou proti UV- žiareniu vhodné na vysokohorskú turistiku, beh, cyklistiku atď. Sklá: spektron 4 sú vhodné na (ľadovcovú turistiku) a sú nevhodné na šoférovanie. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi horskými cyklistami. Sú ľahké a aerodynamické, vhodné tiež na beh. Okuliare pohodlne vojdu pod akúkoľvek helmu. Širokouhlé sklá a zakrivený rám pre maximálnu viditeľnosť. Odpružený rám.Farba rámu: black orange /čierne/              &nbs..

85.00€

JULBO Run Zebra

 Vynikajúce okuliare Julbo Run so širokým rámom s fotochromatickými sklami. - komfortné nosenie aj pod helmou - vďaka pogumovaniu sa nešmýkajú z tváre - sklá Zebra 2-4. Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava.: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo: Zvýrazňuje nerovno..

134.00€

JULBO Stony Cameleon

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s fotochromatickým sklom. Gumové koncovky a pogumovaný nos zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Sklá Cameleon: čistý výhľad na všetok terén Tieto fotochromatické, nezahmlievacie, polarizačné sklá, sú vhodné do vysokohorského prostredia a na púšť. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4 Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v dieľke. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. P..

179.00€ 159.00€

JULBO Stony Polarized 3+

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky a pogumovaný nos zaručia, aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole.  V balení je náhradný vymeniteľný klip na nos. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel.  Vymeniteľný klip na nos..

104.00€ 99.50€

JULBO Stony Spectron 3 CF

 Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity. Sklá Spectron 3+. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole. Pogumovaný nos, Asian fit ..

84.00€

JULBO Stony Zebra

Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s fotochromatickým sklom.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, pogumovaný nos- vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke- Asian fitSklá Zebra: z tieňa do svetla. Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 2 až 4. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava.: Bez kondenzácie, dlhá životnosť.Hydrofóbna ..

150.00€

JULBO Stunt Cameleon

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami.- gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole- dobrá ventilácia- asian fitSklá Cameleon  Súčasťou balenia je praktické púzdro na zips a vrecko na zabalenie okuliarov, ktoré slúži aj na utieranie skiel. ..

175.00€ 169.00€

JULBO Stunt Falcon

Športové okuliare na všetky druhy športov s fotochromatickými sklami vhodné na šoférovanie. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole - dobrá ventiláciasklá Falcon - asian fit Falcon: čistý výhľad po celý čas Tieto sklá sú vhodné na šoférovanie a na multifunkčné aktivity. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla od 22 do 28 sekúnd. Kategória ochrany je 2 až 3. Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v diaľke. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: n..

174.00€ 169.00€

JULBO Stunt Polarized 3+

Okuliare vhodné na všetky outdoorové aktivity s polarizačným filtrom. Gumové koncovky zaručia aby sa Vám okuliare nezošmykovali dole, pogumovaný nos. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

105.00€ 95.00€

JULBO Whoops Cameleon

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s fotochromatickým sklom. - vyrobené z odolných materiálov - pohodlné nosenie - anatomicky tvarovanéSklá Cameleon: čistý výhľad na všetok terén Tieto fotochromatické, nezahmlievacie, polarizačné sklá, sú vhodné do vysokohorského prostredia a na púšť. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla od 22 do 28 sekúnd. Kategória ochrany je 2 až 4 Polarizačné: eliminuje svetelné odrazy a zaostruje objekty v diaľke. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: ..

143.00€ 137.50€

JULBO Whoops Polarized 3

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá POLARIZED 3. Vďaka polarizačnému filtru sú zaostrené predmety v diaľke. Anatomicky tvarované Farba rámu: matt blue /tmavo modrá/                       matt plum /ružová/Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

90.00€

JULBO Whoops Polarized 3+

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre s polarizačným filtrom.- vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie, anatomicky tvarované sklá Julbo Polarized 3Polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia. ..

90.00€

JULBO Whoops Spectron 3

 Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. Vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 3. Anatomicky tvarované...

50.00€

JULBO Whoops Spectron 3 CF

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre, vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 3 CF. Anatomicky tvarované.Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

65.00€

JULBO Whoops Spectron 4

 Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre, vyrobené z odolných materiálov, pohodlné nosenie. Sklá SPECTRON 4 sú vhodné na vysokohorskú (ľadovcovú) turistiku a nie sú vhodné na šoférovanie, anatomicky tvarované.Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro a handrička na utieranie skiel. ..

65.00€

JULBO Whoops Zebra

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. - vyrobené z odolných materiálov - pohodlné nosenie - anatomicky tvarované Zebra: z tieňa do svetla Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla od 22 do 28 sekúnd. Kategória ochrany je 2 až 4. Protizahmlievajúca úprava.: Bez kondenzácie, dlhá životnosť. Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo: Zvýrazňuje nerovnosti povrchu. Súčasťou balen..

109.00€

JULBO Whoops Zebra Light

Ľahké, štýlové okuliare navrhnuté pre užšie tváre. - vyrobené z odolných materiálov - pohodlné nosenie - anatomicky tvarované Sklá Zebra light 1-3 : z tieňa do svetla. Tieto fotochromatické sklá sú vhodné najmä na rýchle aktivity ako je horská cyklistika, horský beh a horolezectvo. Fotochromatické: Fotochromatické sklá sa stmavujú, alebo zosvetľujú podľa intenzity svetla. Kategória ochrany je 1 až 3. Rýchly účinok: Od 22 do 28 sekúnd. Protizahmlievajúca úprava: Bez kondenzácie, dlhá životnosť.Hydrofóbna úprava na povrchu: napomáha rýchlemu odvodu vody z povrchu. Hnedé sklo: Zvýrazňuje nerovno..

120.00€