Julbo Travel

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Beach Polarized 3

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Polarized 3Farba rámu: shiny black  ..

80.00€

JULBO Beach Polarized 3CF

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. - sklá Julbo Polarized 3 CF- polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videniaFarba rámu: grey-blue ..

80.00€

JULBO Beach Spectron 3

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Spectron 3 Farba rámu:  matt blue /tmavo modrá/..

60.00€

JULBO Beach Spectron 3CF

Mestský model slnečných okuliarov na užšie tváre. Vhodné do mesta. Sklá Spectron 3 CFFarba rámu:  matt army /tmavo zelená/                        matt turguise /tyrkisová/                        shiny white- gold /biela/                       ma..

60.00€

JULBO Powell Polarized 3

Mestský model slnečných okuliarov na každodenné využitie.- sklá Julbo Polarized 3- polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videniaFarba: matt black-gun /čierna/            matt translucent gray-gun /sivá/..

80.00€

JULBO Powell Spectron 3CF

Mestský model slnečných okuliarov na turistiku, cestovanie i každodenné využitie.- sklá Spectron 3CF sú vhodné aj na šoférovanieFarba rámu: shiny white-gold /biela/                       matt dark blue-green /modrá, zelená/                       matt black-red /čierna/                 &nbs..

60.00€

JULBO Renegade Noir Spectron 3

Ak chcete trafiť jednu stopu, potom obedovať na terase? Dokonca aj rám, rovnaký vzhľad a rovnaká ochrana ... Julbo vytvára Renegade, pohodlnú v každodennom živote žijúcom na všetkých terénoch. Jeho rozhodne mestský vzhľad ukrýva veľkú schopnosť pre dobrodružstvo: neuveriteľné držanie, široký pozorovací uhol a fotochromatické šošovky REACTIV. Skvelé umenie. Čistá hmotnosť: 28 g..

115.00€ 109.50€

JULBO Slick Polarized 3+

Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku s polarizačným filtrom. Sklá Polarized 3, polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videnia - vhodné na cestovanie, turistiku i do mestaFarba rámu: shiny black..

80.00€

JULBO Slick Polarized 3CF

Slnečné okuliare na každodenné nosenie s polarizačným filtrom.- vhodné na cestovanie, turistiku i do mesta- sklá Julbo Polarized 3CF- polarizačné sklá pomáhajú odfiltrovať odlesky, čo zvyšuje komfort videniaFarba rámu: blue-red /tmavo modrá/                      army-orange / zelená army/ ..

80.00€

JULBO Slick Spectron 3

 Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3Farba rámu: matt black ..

60.00€

JULBO Slick Spectron 3CF

Slnečné okuliare na každodenné nosenie, cestovanie i turistiku. Sklá Spectron 3 CFFarba rámu: matt dark blue-green /tmavo modré/                       matt black-red /čierne/                       matt green-blue /zelené/                       grey-blue /sivé/ ..

60.00€