Julbo Junior

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Booba Spectron 3+

 Detské slnečné okuliare pre deti od 4-6 rokov. Vďaka pogumovaniu bočníc nepadajú dolu z hlavy. Elastická gumička, Sklá Spectron 3+, Asian fit ..

34.00€

JULBO Extend Polar Junior

 Detské slnečné okuliare pre deti od 8-12 rokov. Vďaka pogumovaniu bočníc nepadajú dolu z hlavy, elastická gumička. Sklá Spectron 4 ..

49.00€

JULBO Looping I Spectron 4

 Julbo Looping majú rôzne farebné prevedenia. Sú veľmi odolné voči poškodeniu vzhľadom na technológiu výroby – rám sa dá otáčať a nemá kĺbiky. Rámik sa prispôsobí na každú detskú hlavičku. Sklá sú polykarbonátové (Spectron 4) - odolné voči nárazom a dobre chránia zrak pred slnečným žiarením. Okuliare sú dodávané s ochranným obalom. Veľkosti: I 0-18 mesiacov, II 12-24 mesiacov, III 2-4roky..

31.00€

JULBO ROOKIE SPECTRON 3 CF

Detské slnečné okuliare  pre deti od 8-12 rokov. Športový dizajn na široké spektrum aktivít od pobytu pri mori po horskú turistiku, či lyžovanie.- vďaka pogumovaniu bočníc nepadajú dolu z hlavy- sklá Spectron 3 CF (zrkadlové sklá)Farba:  black              white..

45.00€

Okuliare GOGGLE E972 cat.3

Detské okuliare GOGGLE E972 cat.3 sú vhodné na rôzne športové aktivity a bežné nosenie.Sú vyrobené z prémiových materiálov, ktoré zaručujú vysokú odolnosť a trvácnosť. Kvalita a vynimočné vlastnosti použitých materiálov zaručujú optimálny komfort nosenia, ale aj bezpečnosť počas používania.Sklá v okuliaroch GOGGLE sa vyznačujú vysokou tvrdosťou a odolnosťou voči poškriabaniu. Zabezpečujú 100% ochranu pred nebezpečným UV žiarením.Vďaka polykarbonátu sú okuliare nielen ľahké, ale tiež odolné proti mechanickému poškodeniu. Sklá z polykarbonátu sú tiež veľmi ľahké, húževnaté a odolné voči poš..

19.90€