Lyžiarské

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Aerospace Cameleon

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 4 -polarizačné  -SYSTEM FLOW - system ventilácie -zabraňuje zahmlievaniu skla Farba :  black  ..

210.00€

JULBO Apollo kat. 3

Lyžiarske okuliare Julbo Apollo. Široké zorné pole, výborná ventilácia, elastický rám, kompatibilita s prilbou.dvojité šošovky tvaru valcavýborná ventiláciajednoduchá penakompatibilita s prilbouVeľkosť: L..

45.00€ 39.90€

JULBO Around Chocoblack cat.3

 Prvotriedne okuliare, pre pohodlie na teréne. Dvojité šošovky, sférické, zrkadlové, kategória č. 3, tmavé šošovky na extrémne slnečné žiarenie, výborná ventilácia, dvojvrstvová pena, viac ako 20 zárezov pre maximálne pohodlie rámu, jednoduchý patent, kompatibilita s prilbou. Veľkosť L. ..

65.00€ 45.00€

JULBO Cassiopee cat.3

Lyžiarské okuliare Cassiopee so sklami cat. 3.  Anatomický tvar s malými zárezmi, sadne pre každý typ tváre. Dvoité sklá, zrkadlové. 100% UVA, UVB, UVC. Úroveň ochrany kat. 3. Poškriabaniu odolné sklo. Antifog povlak. Mini hypoalergénna pena, nastaviteľný popruh na okuliare. Kompatibilný s prilbou ..

65.00€ 52.90€

JULBO Orbiter Falcon

 Orbiter je novou zbraňou freeriderov vo veľkých veľkostiach so šošovkami Falcon. Falcon (polarizované a tmavnúce) •doplňujúce vetranie šošovky •výborná ventilácia •viac ako 20 zárezov pre maximálne pohodlie rámu •dvojitá, dvojvrstvová pena •rozšírený rám k prilbe •silikónový popruh •jednoduchý patent •popruh k prilbe ..

170.00€ 136.90€

JULBO Pioneer cat. 2

Okuliare Julbo Pioneer cat. 2 určené pre lyžiarov a snowboardistov, ktorí hľadajú skladné okuliare, bez zahmlievania za každých podmienok.Okuliare Pioneer poskytujú úzkym tváram výhodu veľmi širokého zorného poľa bez zahmlievania v osvedčenom štýle. Farba: ružová ..

90.00€ 34.00€

JULBO Plasma CAT1 OTG

Lyžiarské okuliare aj pre tých čo nosia  dioptrické okuliare . Skutočná ochrana pred slnkom, skvelý vzhľad a celkový komfort počas celého dňa bez ohľadu na podmienky .-odvzdušnenie zabudované do rámu - proti zahmlievaniu -anatomický rám -anti-hmlový náter -dve vrstvy peny pre optimálny komfort  Farba  :  black ..

49.90€ 35.00€

JULBO Team Edition cat. 3

Okuliare JULBO Team Edition cat. 3 určené pre lyžiarov a snowboardistov, s dizajnom a techológiou na špičkovej úrovni, bez zahmlievania. Farba rámu: bielo-červenáObrázok: ilustračný ..

104.00€ 67.80€

JULBO Titan Snowtiger OTG

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 3 zabezpečuje komfort za každého počasia , vrátane snežných búrok -filter proti odleskom -OTG - možnosť nosenia na dioptrické okuliare Farba :  black  ..

175.00€

JULBO Universe Zebra

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 4 -anatomický rám - prispôsobivý -minimalistický rám  Farba :  blue/green /modro- zelená/..

170.00€ 119.00€