Lyžiarské

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

JULBO Aerospace Cameleon

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 4 -polarizačné  -SYSTEM FLOW - system ventilácie -zabraňuje zahmlievaniu skla Farba :  black  ..

210.00€

JULBO Cassiopee cat.3

Lyžiarské okuliare Cassiopee so sklami cat. 3.  Anatomický tvar s malými zárezmi, sadne pre každý typ tváre. Dvoité sklá, zrkadlové. 100% UVA, UVB, UVC. Úroveň ochrany kat. 3. Poškriabaniu odolné sklo. Antifog povlak. Mini hypoalergénna pena, nastaviteľný popruh na okuliare. Kompatibilný s prilbou ..

65.00€ 52.90€

JULBO Orbiter Falcon

 Orbiter je novou zbraňou freeriderov vo veľkých veľkostiach so šošovkami Falcon. Falcon (polarizované a tmavnúce) •doplňujúce vetranie šošovky •výborná ventilácia •viac ako 20 zárezov pre maximálne pohodlie rámu •dvojitá, dvojvrstvová pena •rozšírený rám k prilbe •silikónový popruh •jednoduchý patent •popruh k prilbe ..

170.00€ 136.90€

JULBO Plasma CAT1 OTG

Lyžiarské okuliare aj pre tých čo nosia  dioptrické okuliare . Skutočná ochrana pred slnkom, skvelý vzhľad a celkový komfort počas celého dňa bez ohľadu na podmienky .-odvzdušnenie zabudované do rámu - proti zahmlievaniu -anatomický rám -anti-hmlový náter -dve vrstvy peny pre optimálny komfort  Farba  :  black ..

49.90€ 35.00€

JULBO Team Edition cat. 3

Okuliare JULBO Team Edition cat. 3 určené pre lyžiarov a snowboardistov, s dizajnom a techológiou na špičkovej úrovni, bez zahmlievania. Farba rámu: bielo-červenáObrázok: ilustračný ..

104.00€ 67.80€

JULBO Titan Snowtiger OTG

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 3 zabezpečuje komfort za každého počasia , vrátane snežných búrok -filter proti odleskom -OTG - možnosť nosenia na dioptrické okuliare Farba :  black  ..

175.00€

JULBO Universe Zebra

Lyžiarske okuliare navrhnuté do každej situácie a počasia s možnosťou odvetrania skla. Vďaka technológií REAKTIV sa objektív automaticky zosvetlí alebo tmavší , aby zodpovedal zmenený svetelným podmienkam . -FOTOCHROMATICKY  objektív -dve vrstvy peny pre optimálny komfort a pohlcovanie nárazov-popruh lemovaný silikónovým pásikom  -stmavovanie z kategórie 2 do 4 -anatomický rám - prispôsobivý -minimalistický rám  Farba :  blue/green /modro- zelená/..

170.00€ 119.00€