LAVÍNOVÁ VÝBAVA

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Alugator Guide

 Táto lopata je vybavená zosílenou hliníkovou hranou. Je vhodná pre odhŕňanie snehu alebo k vyrezávaniu snehových blokov a vytváraniu snehových profilov, ale predovšetkým k zachraňovaniu ľudí zasypaných snehom. Teleskopická rukoväť s automatickou aretáciou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare písmena D skvele prenáša silu až do plochy lopaty. Stabilizačné výstupky pre maximálne zosílenie. Materiál: Hliník. Váha: 810 g. Veľkosť listu 27.5 x 21.5 cm. Dĺžka: zložená 68 cm / rozložená 90 cm. ..

65.10€

MAMMUT Alugator Light

Ľahká anodizovaná lopata Alugator vyrobená z tvrdeného hliníka. Veľmi jednoducho sa skladá, v batohu nezaberie skoro žiadne miesto.  Veľkosť listu: 24,5 x 21 cm Dĺžka: zložená 54 cm / rozložená 75 cm Váha: 460 g  ..

65.00€ 54.00€

MAMMUT Alugator Pro

Lopata je vybavená zosílenou hliníkovou hranou, je vhodná pre odhŕňanie snehu alebo k vyrezávaniu snehových blokov, ale predovšetkým k zachraňovaniu ľudí spod snehu. Oválna teleskopická rukoväť s automatickou aretáciou. Ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare písmena D skvele prenáša silu až do plochy lopaty. Nezaberá veľa priestoru. Stabilizačné výstupky pre maximálne zosilenie. Materiál: Hliník. Váha: 850 g. Veľkosť listu 28.5 x 23.5 cm. Dĺžka: zložená 68 cm / rozložená 91 cm ..

69.90€

MAMMUT ALUGATOR PRO LIGHT

V extrémnych situáciách sa môžete spoľahnúť na Alugator Pro Light. Lopata je vybavená tvrdenou a eloxovanou hliníkovou čepeľou, ktorá môže prerezať sneh v ložisku laviny. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje efektívny prenos sily, zatiaľ čo stabilizačné rebrá poskytujú vysokú pružnosť. Rovný chrbát čepele je ideálny na rezanie priamych snehových profilov. Safety Orange Alugator Pro Light doplní vaše bezpečnostné vybavenie...

79.00€ 69.90€

MAMMUT Barryvox

Známy vyhľadávač Barryvox, obohatený o skúsenosti za dobu 45 rokov, ktorý sa stále vyrába a vyvíja výhradne vo Švajčiarsku, preto sa naň môžete bezpochyby spoľahnúť v každej situácii. Nová generácia vyhľadávačov je rovnako bezchybne spoľahlivá, ako boli generácie predchádzajúce, avšak sú pridané niektoré zásadné vylepšenia z hľadiska používania a výkonu.Nový Barryvox nie je len zariadením s jedným z najširších frekvenčných pásiem a najpoužívanejším vyhľadávačom na trhu. Vlastnosť, ktorou vyhľadávač Mammut vyniká, je intuitívna ob..

349.00€ 249.00€

MAMMUT Barryvox Light package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Light, ktorá je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka.  Barryvox  vrátane batérií (210  g)sonda Probe 240 short  (245 g),lopata  Alugator Light  (475 g)3.2..

399.00€ 339.00€

MAMMUT Barryvox Package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Ride, ktorá je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka.  Barryvox  vrátane batérií (210g)sonda 240 (245g),lopata  Alugator Ride SE (740g)..

340.00€ 295.00€

MAMMUT Barryvox S

Známy vyhľadávač Barryvox, obohatený o skúsenosti za dobu 45 rokov, ktorý sa stále vyrába a vyvíja výhradne vo Švajčiarsku, preto sa naň môžete bezpochyby spoľahnúť v každej situácii. Nová generácia vyhľadávačov je rovnako bezchybne spoľahlivá, ako boli generácie predchádzajúce, avšak sú pridané niektoré zásadné vylepšenia z hľadiska používania a výkonu. Nový Barryvox nie je len zariadením s jedným z najširších frekvenčných pásiem a najpoužívanejším vyhľadávačom na trhu. Vlastnosť, ktorou vyhľadávač Mammut vyniká, je intuitívna o..

380.00€ 309.00€

MAMMUT Barryvox S Package

Balík Barryvox® zahŕňa celé lavínové vybavenie, ktoré potrebujete na freeriding, bežecké trate alebo lyžiarske túry. Digitálny vyhľadávač  Barryvox® avalanche s 3 anténami sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou a jasnými pokynmi. Ľahká hliníková sonda Probe 240 sa ľahko používa aj pri nosení rukavíc. Kompaktná lavínová lopata Alugator Ride s teleskopickou rúčkou je vybavená lopatkovým listom z tvrdeného, eloxovaného hliníka Barryvox S  vrátane batérií (210g)sonda 240 (245g),lopata  Alugator Ride SE (740g)S  ..

440.00€ 399.00€

MAMMUT Carbon Cartridge 300 Bar Non-Refillable

 Ľahučký zásobník plnený dusíkom obalený odolnou látkou z uhlíkových vlákien je nevyhnutnou súčasťou záchranného systému. Plná fľaša váži 310g, čo je asi o 50% menej než oceľová alebo hliníková fľaša. Tento typ možno použiť iba so systémom R.A.S., Protection Airbag System a Snowpulse. Musí sa okamžite doplniť po každom použití. Hmotnosť: 310 g; Plnenie: Nitrogen. Tlak: 300 bar/ 4350 psiPoužitú prázdnu fľašu Vám vymeníme za plnú. Manipulačný poplatok € 20,- ..

200.00€ 119.90€

MAMMUT FLIP REMOVABLE AIRBAG 3.0 22L

Mammut Flip Removable Airbag 3.0 22L graphite má má nosiče na splitboard, snowboard aj lyže. Chrbát sa dá rozopnúť ako kufor, a tak sa ľahko dostanete dovnútra, bez toho aby ste museli zložiť vybavenie z nosičov a pútok. Batoh je vybavený spúšťacou rukoväťou, ktorá sa dá zložiť a založiť do ramenného popruhu pre bezpečný transport a bezpečnostným popruhom do rozkroku, ktorý zabraňuje vytiahnutiu batohu pri odpálení. Batoh je vyrobený z odolného nylonu, s polstrovaným chrbtom a bedrovým pásom s pútkom proti vytiahnutiu. Batoh ma nastaviteľné pútko pre odpálenie airbagu. Samotný airbag ma objem ..

599.00€ 399.90€

MAMMUT LIGHT PROTECTION AIRBAG 3.0 30L

Teraz, keď je náš nový systém Airbag 3.0 ešte ľahší a pohodlnejší. Ľahký airbag Air Protection je napriek svojmu objemu 30 litrov skutočný ľahký a má dostatok priestoru pre náročné technické lyžovanie alebo výlety na snowboarde. Najľahší skialpový batoh Mammut Light Protection Airbag 3.0 zo série Protection Airbag 3.0 od firmy Mammut s lavínovým Airbag systémom sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou pri každej výprave. Nosenie batohu je veľmi pohodlné vďaka tepelne tvarovanému chrbtovému systému. Batoh disponuje mnohými fixačnými bodmi pre uchytenie výzbroje. Súčasťou je tiež be..

769.00€ 499.90€

MAMMUT Probe 240

Odolná a ľahká sonda z kvalitného hliníkového materiálu. Jednostranné meranie. Vhodná pre meranie v rukaviciach.Materiál: HliníkVáha: 225 gVeľkosť: 240 cm /pri zbalení 45 cm..

50.00€ 45.00€

MAMMUT RIDE PROTECTION AIRBAG 3.0 30L

Tento skialpový batoh  od firmy Mammut zo série Protection Airbag 3.0 disponuje lavínovým Airbag systémom pre maximálnu ochranu pri zjazde. Určite oceníte premyslené funkčné detaily. Vďaka tepelne tvarovanému chrbtovému systému je jeho nosenie veľmi pohodlné. Batoh obsahuje bezpečnostný popruh , ktorý zabraňuje vytiahnutiu batohu. Špeciálny tvar airbagu a spôsob jeho integrácie je unikátnym systémom v sérii batohov Mammut. Tvar Airbagu chráni dôležité miesta, akými sú krk, hlava či hrudník od poranení a pri zavalení lavínou udržuje hlavu a vrchnú časť tela stále nad povrchom lavíny, ..

649.00€ 499.90€