Lavínové

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT FLIP REMOVABLE AIRBAG 3.0 22L

Mammut Flip Removable Airbag 3.0 22L graphite má má nosiče na splitboard, snowboard aj lyže. Chrbát sa dá rozopnúť ako kufor, a tak sa ľahko dostanete dovnútra, bez toho aby ste museli zložiť vybavenie z nosičov a pútok. Batoh je vybavený spúšťacou rukoväťou, ktorá sa dá zložiť a založiť do ramenného popruhu pre bezpečný transport a bezpečnostným popruhom do rozkroku, ktorý zabraňuje vytiahnutiu batohu pri odpálení. Batoh je vyrobený z odolného nylonu, s polstrovaným chrbtom a bedrovým pásom s pútkom proti vytiahnutiu. Batoh ma nastaviteľné pútko pre odpálenie airbagu. Samotný airbag ma objem ..

599.00€ 399.90€

MAMMUT LIGHT PROTECTION AIRBAG 3.0 30L

Teraz, keď je náš nový systém Airbag 3.0 ešte ľahší a pohodlnejší. Ľahký airbag Air Protection je napriek svojmu objemu 30 litrov skutočný ľahký a má dostatok priestoru pre náročné technické lyžovanie alebo výlety na snowboarde. Najľahší skialpový batoh Mammut Light Protection Airbag 3.0 zo série Protection Airbag 3.0 od firmy Mammut s lavínovým Airbag systémom sa stane vašou neoddeliteľnou súčasťou pri každej výprave. Nosenie batohu je veľmi pohodlné vďaka tepelne tvarovanému chrbtovému systému. Batoh disponuje mnohými fixačnými bodmi pre uchytenie výzbroje. Súčasťou je tiež be..

769.00€ 499.90€

MAMMUT RIDE PROTECTION AIRBAG 3.0 30L

Tento skialpový batoh  od firmy Mammut zo série Protection Airbag 3.0 disponuje lavínovým Airbag systémom pre maximálnu ochranu pri zjazde. Určite oceníte premyslené funkčné detaily. Vďaka tepelne tvarovanému chrbtovému systému je jeho nosenie veľmi pohodlné. Batoh obsahuje bezpečnostný popruh , ktorý zabraňuje vytiahnutiu batohu. Špeciálny tvar airbagu a spôsob jeho integrácie je unikátnym systémom v sérii batohov Mammut. Tvar Airbagu chráni dôležité miesta, akými sú krk, hlava či hrudník od poranení a pri zavalení lavínou udržuje hlavu a vrchnú časť tela stále nad povrchom lavíny, ..

649.00€ 499.90€