Skiing


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Nirvana Flip 18, 25L

Kompaktný freeridový batoh s mnohými vychytávkami skvele sedí. Predovšetkým vďaka celorozopínaciemu chrbtu a nosnému systému podobnému bunde, je tento batoh pohodlný a praktický. Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbte, bokoch a ramenách krytá strečovým materiálom. Pomocou zipsu na chrbáte sa jednoducho dostanete do hlavného priestoru batohu. Predné vrecko na záchrannú výbavu v prípade lavínového nebezpečenstva. Vrecko na okuliare s výplňou. Diagonálne uchytenie lyží z jednej strany. Remienky k uchyteniu čakanov a trekových paličiek. Nálepka s SOS inštrukciami v prípade nebezpečenstva...

120.00€ 79.00€

MAMMUT Nirvana Pro

 Lyžiarský batoh Nirvana Pro na jedno aj viacdenné túry. Otvárací systém v priestore chrbta umožní prístup do hlavnej komory batohu aj s pripevnenými lyžami alebo snowboardom. Chrbtový systém CONTACT U-Frame™, držiak na prilbu, SOS štítok, polstrované vrecko na okuliare, pútka na čakany a paličky, polstrované ramenné popruhy, polstrovaný bedrový pás, kompresné popruhy, kompatibilný s vodným rezervoárom, predná kapsa na lopatu a lavínovú sondu. Odnímateľný bedrový pás s pútkami na materiál. Farba: black /čierna/, ..

150.00€ 145.00€

MAMMUT Nirvana Ride 22L

 Funkčný batoh je ideálny nielen pre jednodenné freeridové výlety, ale i lyžiarské alebo snowboardové dobrodružstvá. Hliníková V konštrukcia presúva celú záťaž k oblasti bokov a tak nebráni voľnému pohybu. Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbte, bokoch a ramenách krytá strečovým materiálom. Predné vrecko na záchrannú výbavu. Farba smoke-black. Objem 22L. ..

120.00€

MAMMUT Nirvana Rocker 14L, 20L

 Mammut Nirvana Rocker je technický off-piste batoh s ľahkým minimalistickým dizajnom. Nirvana batoh ponúka dostatok priestoru pre bezpečnostnú lavínovú sadu a je pohodlný na nosenie. - 2 predné pútka na náradie a fixáciu helmy - vysoká hustota EVA polstrovania chrbta, bedrové a ramenné pásy s krytom stretch tkaniny - Vrecko na lavínovú bezpečnostnú výbavu - diagonálne jednostranné uchytenie lyží - vertikálne predné vrecko na zips - bedrový pás - hrudný popruh - SOS štítok s pokynmi pre stav núdze - kompatibilný s hydratačným systémom - hmotnosť 670 g, objem: 20L, 14LFarba imperial..

90.00€ 56.00€

MAMMUT Nirvana Rocker 20L

 Mammut Nirvana Rocker je technický off-piste batoh s ľahkým minimalistickým dizajnom. Nirvana batoh ponúka dostatok priestoru pre bezpečnostnú lavínovú sadu a je pohodlný na nosenie.- 2 predné pútka na náradie a fixáciu helmy- vysoká hustota EVA polstrovania chrbta, bedrové a ramenné pásy s krytom stretch tkaniny - Vrecko na lavínovú bezpečnostnú výbavu - diagonálne jednostranné uchytenie lyží- vertikálne predné vrecko na zips - bedrový pás- hrudný popruh - SOS štítok s pokynmi pre stav núdze - kompatibilný s hydratačným systémom ..

90.00€ 49.90€