Skiing


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT NIRVANA FLIP 18L

Freeridový batoh NIRVANA FLIP 18 L v atraktívnej modrej farbe s červenými doplnkami je vynikajúcou voľbou pre všetkých milovníkov skialpinizmu, freeridu či snowboardingu. Batoh vďaka chrbtovému z dvojvrstvovej EVA peny vynikajúco sedí na chrbte, čomu dopomáhajú aj hrudné a bedrové popruhy. Batoh má osobitnú prednú komoru na lavínovú lopatu a sondu. Do hlavnej komory je možný prístup zhora alebo prostredníctvom zadného obvodového zipsu, vďaka čomu sa bezproblémovo dostanete do komory i keď už máte lyže pripnuté na batohu. Samozrejmosťou sú úchyty na snowboard, snežnice ..

100.00€ 69.90€

MAMMUT Nirvana Flip 25L

Kompaktný freeridový batoh s mnohými vychytávkami skvele sedí. Predovšetkým vďaka celorozopínaciemu chrbtu a nosnému systému podobnému bunde, je tento batoh pohodlný a praktický. Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbte, bokoch a ramenách krytá strečovým materiálom. Pomocou zipsu na chrbáte sa jednoducho dostanete do hlavného priestoru batohu. Predné vrecko na záchrannú výbavu v prípade lavínového nebezpečenstva. Vrecko na okuliare s výplňou. Diagonálne uchytenie lyží z jednej strany. Remienky k uchyteniu čakanov a trekových paličiek. Nálepka s SOS inštrukciami v prípade nebezpečenstva...

120.00€ 79.00€

MAMMUT Nirvana Pro

 Lyžiarský batoh Nirvana Pro na jedno aj viacdenné túry. Otvárací systém v priestore chrbta umožní prístup do hlavnej komory batohu aj s pripevnenými lyžami alebo snowboardom. Chrbtový systém CONTACT U-Frame™, držiak na prilbu, SOS štítok, polstrované vrecko na okuliare, pútka na čakany a paličky, polstrované ramenné popruhy, polstrovaný bedrový pás, kompresné popruhy, kompatibilný s vodným rezervoárom, predná kapsa na lopatu a lavínovú sondu. Odnímateľný bedrový pás s pútkami na materiál. Farba: black /čierna/, lava dark lava /červená/ ..

159.00€

MAMMUT Nirvana Ride 22L

 Mammut Nirvana Ride 22l je funkčný batoh ideálny pre all-mountain a freeride aktivity. S funkčným vybavením a vysokým komfortom nosenia ide o ideálneho jednodňového spoločníka na lyžiarske a snowboardové výlety. hliníkový V-rám pre dobrý prenos sily na bokoch pri zachovaní voľného pohybu hornej časti teladvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbte, bedrové a ramenné popruhy so stretchovým látkovým poťahompredné vrecko na lavínové  bezpečnostné zariadeniepripevnenie lyží na bok alebo diagonálnebočné široké nastaviteľné popruhy na suchý zipspripevnenie snowboardupripevnenie prilby..

130.00€ 95.20€

MAMMUT NIRVANA RIDE 30L

Farba: black /čierna/, ultramarine -marine /modrá/Batoh Mammut Nirvana Ride 30 je ideálny na outdoorové aktivity. Vďaka tomuto batohu Mammut budete mať po ruke nielen turistickú výbavu, ale pomocou predných strapov môžete pripevniť i snowboard alebo lyže. Batoh Mammut Nirvana Ride 30 má vnútornú priehradku vhodnú na uloženie vodného vaku s vývodom a SOS štítok.objem: cca 30 Lmateriál: 300D Polyesterrozmery: cca 55 x 28 x 16 cmpredné vrecko na dvojcestný zips, vnútri otvorené priehradky a SOS štítok s pokynmi v stave núdzezadné vrecko so zapínaním na zips, vnútri otvorená priehradka vhodná na u..

140.00€ 96.50€

MAMMUT NIRVANA RIDE S 20L

Mammut Nirvana Ride S 20 je ideálny na výlety do prírody a rôzne outdoorové aktivity. Vďaka tomuto batohu Mammut budete mať po ruke nielen turistickú výbavu, ale pomocou predných strapov môžete pripnúť i snowboard alebo lyže. objem 20 Lmateriál: 300D HD Textura Twill, 300D Polyester Ballshadowrozmery cca 48 x 29 x 16 cm, hmotnosť cca 1 340 gprvá komora so zapínaním na zips, vnútri otvorené priehradky a SOS štítok s pokynmi pri stave núdzedruhá komora so zapínaním na zips, vnútri otvorená priehradka vhodná na uloženie vodného vaku s vývodom, skryté vrecko na cennosti a karabínka na kľúčev ..

140.00€ 95.00€

MAMMUT Nirvana Rocker 20L

 Mammut Nirvana Rocker je technický off-piste batoh s ľahkým minimalistickým dizajnom. Nirvana batoh ponúka dostatok priestoru pre bezpečnostnú lavínovú sadu a je pohodlný na nosenie.- 2 predné pútka na náradie a fixáciu helmy- vysoká hustota EVA polstrovania chrbta, bedrové a ramenné pásy s krytom stretch tkaniny - Vrecko na lavínovú bezpečnostnú výbavu - diagonálne jednostranné uchytenie lyží- vertikálne predné vrecko na zips - bedrový pás- hrudný popruh - SOS štítok s pokynmi pre stav núdze - kompatibilný s hydratačným systémom ..

90.00€ 49.90€