Mountain Training


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Lithium Guide 25L

Športový batoh Lithium Guide, ideálny pre vysokohorskú turistiku. Chrbtový systém Contact Vent skvele sedí a optimálne rozkladá záťaž. Veľký predný otvor poskytuje dostatočný priestor. V konštrukcia. Odvetrávanie poskytuje 3-D eva výplň so vzduchovými kanálikmi. Anatomicky tvarované ramenné popruhy a bedrový pás s mäkkou výplňou. Vnútorné a vonkajšie vrecko na viku. Vrecko na zips na ramennom popruhu sa skvele hodí k uchyteniu fľaše na vodu. Vrecko na zips na bedrovom páse. Dve sieťované bočné vrecká. Úchyty na čakany a trekové palice. Bočné kompresné remienky sa dajú uchytiť aj spredu tak, ab..

120.00€ 84.00€

MAMMUT Lithium Speed 15L

Batoh Mammut Lithium Speed 15L. Vyrobený z ľahkých materiálov vďaka ktorým je ideálny na lezenie, pre bežcov i turistov. • chrbtový systém Contact Vent™ • ľahké a vysoko priedušné ramenné popruhy • hlavné vrecko, 2 predné vrecká na zips, vrecko na zips na bedrovom páse • popruhy na uchytenie paličiek • kompatibilný s pitným systémom • objem: 15 L Materiál: 70D Nylon Ripstop 3Line Farba: imperial /modrá/         ..

80.00€ 69.90€

MAMMUT Lithium Speed 15L 20L

Batoh Lithium Speed je vyrobený z ľahkých materiálov vďaka ktorým je ideálny na lezenie, pre bežcov i turistov. • chrbtový systém Contact Vent™ • ľahké a vysoko priedušné ramenné popruhy • hlavné vrecko, predné vertikálne vrecko na zips • vrecko na zips na bedrovom páse • popruhy na uchytenie paličiek • kompatibilný s pitným systémom •Materiál: 70D Nylon Ripstop 3Line.Chrbtový systém: Contact VENT™Veľkosť: 15 L , váha: 570 g, rozmer: 50 x 24 x 17cmVeľkosť: 20 L, váha: 590 g, rozmer: 51 x 24 x 19cmFarba: graphite- sprout /zelená/      ..

90.00€ 87.90€

MAMMUT Lithium Speed 20L

Najmenší batoh v rodine Lithium je skutočný talent. Vďaka dizajnu panelového nakladača, veľmi ľahkým materiálom a mnohým funkciám je Lithium Speed ​​vhodným spoločníkom pre takmer všetko od bežeckých trás a turistiky až po viacstupňové lezenie.51 cmSkutočný objem: 20 lDĺžka chrbta (systém veľkosti): L (48,5 cm)Dažďová pokrývka: NieSuperľahký, vysoko priedušné vypchávky z EVAVrecko na zips na bedrovom páseTrekingový tyčový nosičKompatibilný s hydratačným systémomDobré vetranie chrbta vďaka lisovanej EVA penehlavný priestor na zipsVeľké predné vrecko na zipsNastavenie bedrového p..

99.00€ 89.90€

MAMMUT Lithium Zip 24, 30L

Moderný všestranný batoh s celokontaktným chrbtovým systémom. Zaujme vás predovšetkým veľké pružné predné vrecko, do ktorého vojde napr. aj prilba. Skvelé odvetrávanie vďaka 3-D EVA pene so vzduchovými kanálikmi. Ľahučká a priedušná výplň na ramenách z EVA peny. Veľké pružné predné vrecko. Vonkajšie vrecko z podšívkou z flisu. Dve bočné vrecká zo sieťoviny. Vnútorné vrecko na zips s klipom na kľúče. Dva úchyty na trekové palice. Nastaviteľná dĺžka bedrového pásu. Vrecko na zips na bedrovom páse. Bočné kompresné pásky sa dajú uchytiť i spredu pre ďalšiu výbavu. Integrovaná a odnímateľná plášten..

120.00€ 99.50€

MAMMUT Lithium Zip 24L

Veľmi praktický batoh Lithium Zip sa skvele hodí na výlety do prírody a hôr. Chrbtový systém CONTACT VENT U Frame™s ventiláciou 3D EVA, kompresné popruhy, hrudný pás s integrovanou píšťalkou a bedrový pás s vreckom. Veľké hlavné vrecko na dvojcestný zips, vpredu pružné vrecko na zips a pracky. Integrovaná pláštenka v spodnom vrecku batohu na zips. Vnútri sieťovaná priehradka na zips a priehradka na vodný vak s vývodom. Hrudný popruh s integrovanou píšťalkou a bedrový pás s vreckom na zips. Materiál: 210D nylon ripstop TripleRozmery: 51x25x22 cm, Hmotnosť: 750 gObjem: 24LFar..

119.00€ 99.50€

MAMMUT SPINDRIFT 32

Plánujete dlhšiu lyžiarsku prehliadku? Žiaden problém. Spindrift 32 je váš dokonalý spoločník. Nepretržitý zips umožňuje úplné otvorenie batohu pre ľahkú organizáciu vybavenia vo veľkej hlavnej komore. Užívateľsky príjemný systém odpruženia so systémom Motion V-Frame zaručuje vynikajúce pohodlie.59 cmSkutočný objem: 32 lDĺžka chrbta (systém veľkosti): M (46 cm)Dažďová pokrývka: Nieveľký zips, ktorý umožňuje úplný prístup do hlavnej komoryintegrovaný držiak na prilbu s predĺžením objemu (+ 2L)Bočný nosič lyží A-skiVrecko na bedrový pásDržiak na fľašu na ramennom popr..

169.00€ 149.50€