Mountaineering

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Cargo Light 25. 40. 60. 90L

Odľahčená verzia našej klasickej tašky je o 50% ľahšia než štandardná verzia. Je rovnako priestranná a pohodlná. Kompresné remienky možno prispôsobiť z prednej alebo bočnej strany. Celú tašku možno poskladať do vnútorného vrecka. Ramenné popruhy s mäkkou výplňou. Priestranné hlavné vrecko. Vnútorný priestor s menšími vreckami. Vonkajšie vrecko. Odnímateľné kompresné remienky možno utiahnuť z bočnej alebo prednej strany. Popruhy s pútkami. Materiál: 2520D Poly Ballistic; Base: 420D Nylon EPO®;Veľkosť: &nbs..

80.00€ 59.00€

MAMMUT Cargon 40, 60, 90, 110, 140 L

Priestranná taška prekvapí svojou kapacitou a odolným materiálom. Model snov každého člena Mammut Pro Teamu. Široké anatomicky tvarované popruhy rovnomerne rozkladajú váhu výstroja. Odnímateľné popruhy sa dajú pripnúť i uhlopriečne ako ramenné popruhy. 2 bočné vrecká na zips, 2 vnútorné vrecká na spodnej strane krytu, široké uchá na oboch stranách, držiak príslušenstva k Daisy Chain, 2 zložiteľné vrchné kompresné remienky, veľmi oderuodolný spodok z EPO nylonu (šetrný k životnému prostrediu). Materiál: 2520D Poly Ballistic; Base: 420D Nylon EPO®; Farba black-fire sa vyrába vo všetkých veľ..

102.00€ 89.90€

MAMMUT Neon Element 22 L

Tento všestranný batoh sa hodí pre turistické výlety na každý deň. Vonkajší materiál je odolný, a pritom designový. Pohodlne sa nosí vďaka anatomicky tvarovaným polstrovaným popruhom. Vrecko na zips s karabínou na kľúče. Veľké vertikálne predné vrecko na zips, do ktorého pohodlne uložíte mapy alebo sprievodcu. Polstrovaná priehradka na notebook.Materiál: Canvas, 300D Polyester Ballshadow, Base: 420D Nylon Chrbtový systém: CONTACT™Veľkosť: 20 LFarba: graphite ..

60.00€ 39.90€

MAMMUT Trea Guide 30L

Dámska verzia batohu Trion Guide. Dĺžka chrbta a ramenných popruhov je prispôsobená ženskému telu. Odolný, pohodlný a viacúčelový batoh s chrbtovým systémom MOTION butterly (motýlia konštrukcia 6 mm hliník), odnímateľné viko a dostatočný bočný otvor. Vďaka svojmu vybaveniu sa hodí pre profesionálnych lezcov i ambicióznych začiatočníkov. Dvojvrstvá kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá strečovou látkou. Celý batoh je ušitý z nadštandardne odolného materiálu Tritan ripstop nylon s vodným stĺpcom 5 000 mm. Veľký bočný otvor ..

159.00€ 144.90€

MAMMUT Trion Alpinist

Robustný batoh MAMMUT Trion Alpinist 28L vhodný na horskú turistiku. Zapína sa jednou sponou na vrchnom veku. Kopíruje tvar tela a bedrový pás rozloží rovnomerne hmotnosť obsahu batohu. Chrbtový systém: MOTION V Frame™ Materiál: 600D Nylon Kodra; Base: 1000D Nylon Kodra. ..

140.00€ 117.00€

MAMMUT Trion Guide 35+ 7 L

Odolný, pohodlný a viacúčelový batoh s chrbtovým systémom MOTION butterfly (motýlia konštrukcia), odnímateľným víkom a dostatočným bočným otvorom. Vďaka svojmu vybaveniu sa hodí pre profesionálnych lezcov i ambicióznych začiatočníkov. Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbte, bokoch a ramenách krytá strečovou látkou. Celý batoh je ušitý z nadštandardne odolného materiálu Tritan ripstop nylon s vodným stĺpcom 5 000 mm. Veľký bočný otvor na zips do hlavného priestoru batohu. Výškovo nastaviteľné a odnímateľné víko s vnútornými a vonkajšími vreckami. Odnímateľný bedrový pás s pútkami na uchyten..

159.00€ 149.00€

MAMMUT Trion Guide 45+ 7 L

Odolný, pohodlný a viacúčelový batoh s chrbtovým systémom MOTION butterfly (motýlia konštrukcia), odnímateľným víkom a dostatočným bočným otvorom. Vďaka svojmu vybaveniu sa hodí pre profesionálnych lezcov i ambicióznych začiatočníkov. Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá strečovou látkou. Celý batoh je ušitý z nadštandardne odolného materiálu Tritan ripstop nylon s vodným stĺpcom 5 000 mm. Veľký bočný otvor na zips do hlavného priestoru batohu. Výškovo nastaviteľné a odnímateľné víko s vnútornými a vonkajšími vreckami. Odnímateľný bedrový pás s pútkami na uchyte..

180.00€ 159.00€

MAMMUT Trion Light 28 L

Celoročný batoh je prekvapivo ľahký a všestranný. Tento model bol vytvorený práve pre horolezectvo. Celková dĺžka chrbta dosahuje len 48 cm. Batoh nebráni voľnému pohybu pri lezení pretože nemá viko. Pokiaľ vyžadujete ešte väčšiu voľnosť pri pohybe, je možné odobrať podporu T konštrukcie. Pokiaľ odoberiete ešte výplne bedrového pásu, získate ľahučký batoh o hmotnosti 590 g. Skvelá ventilácia chrbta vďaka trojrozmernej pene EVA so vzduchovými kanálikmi. Ľahká a pohodlná výplň EVA na ramenných popruhoch. Nastaviteľná dĺžka odnímateľného bedrového pásu..

130.00€ 112.50€

MAMMUT Trion Light 38 L

Celoročný batoh je prekvapivo ľahký a všestranný. Tento model bol vytvorený práve pre horolezectvo. Celková dĺžka chrbta dosahuje len 55 cm. Odnímateľné víko s vonkajším a vnútorným vreckom poskytuje skvelú voľnosť pohybu pri lezení. Pokiaľ vyžadujete ešte väčšiu voľnosť pri pohybe, je možné odobrať podporu T konštrukcie. Pokiaľ odnímete ešte výplne bedrového pásu a víko, získate ľahučký batoh o hmotnosti 630 g. Ľahko prístupné vrecko v prednej časti batohu sa skvele hodí pre bezpečnostnú výbavu do lavín. Skvelá ventilácia chrbta vďaka trojrozm..

150.00€ 126.00€

MAMMUT Trion Pro

 Top Mammut batoh vďaka najlepším materiálom a spracovaniu. Každý detail spĺňa náročné požiadavky. Celý kopíruje pohyby chrbta pri lezení. Nastaviteľná motýlia konštrukcia (6mm hliník); termoformovaný 3D pás, ktorý sa ľahko rozopína; dvojvrstvá kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá strečovým materiálom; nepremokavý výškovo nastaviteľný a odnímateľný vrchný kryt; zosílnený držiak lyží, zlaňovacieho istenia a príslušenstvo k Daisy Chain(remeň); dvojité zložiteľné uchytenie na zbrane do ľadu; odnímateľné remienky na uchytenie lana; oderuodolný vrchný materiál chráni pred ma..

179.00€ 159.00€

MAMMUT Trion Tour 28+7 L

Klasický batoh do vysokohorského terénu je skvele vybavený za rozumnú cenu. Je dokonalým partnerom každého alpinistu vďaka výškovo nastaviteľnému viku, úzkemu a tesne obopínajúcemu strihu. Nastaviteľná V konštrukcia (6 mm hliník). Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá sieťovaným materiálom (Air-Mesh). Jedno vnútorné a jedno vonkajšie vrecko na výškovo nastaviteľnom víku. Popruh k uchyteniu lana pod víkom. Dva úchyty na čakany. Ďalší úchyt na potrebné vybavenie na bedrovom páse. Bočné kompresné remienky sa dajú uchytiť i spredu pre ďalšiu výbavu. Ďalšie ..

89.00€

MAMMUT Trion Tour 35+7 L

Klasický batoh do vysokohorského terénu je skvele vybavený. Je dokonalým partnerom každého alpinistu vďaka výškovo nastaviteľnému viku, úzkemu a tesne obopínajúcemu strihu. Nastaviteľná V konštrukcia (6 mm hliník). Dvojvrstvová kompaktná EVA výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá sieťovaným materiálom (Air-Mesh). Jedno vnútorné a jedno vonkajšie vrecko na výškovo nastaviteľnom víku. Popruh k uchyteniu lana pod víkom. Dva úchyty na čakany. Ďalší úchyt na potrebné vybavenie na bedrovom páse. Bočné kompresné remienky sa dajú uchytiť i spredu pre ďalšiu výbavu. Ďalšie úchyty na daisy ..

115.00€ 99.99€