Hiking

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Crea Tour 18 L

Športový a sofistikovaný batoh s veľkým otvorom sa jednoducho plní. Chrbtový systém CONTACT STREAM poskytuje dokonalé odvetrávanie a rovnomerne rozkladá záťaž. Integrovaná kovová konštrukcia. Pohodlne sa nosí vďaka anatomicky tvarovaným ramenným popruhom s mäkkou výplňou. Vrchné plnenie s veľkým vreckom na víku. Veľké predné vrecko na zips. Dve sieťované vrecká. Úchyty na paličky. Integrovaná a odnímateľná pláštenka. Kompatibilný s pitným systémom.Materiál: 100D Nylon Flat Ripstop; Base: 420D Nylon;Chrbtový systém: CONTACT STREAM™;Objem: 18 L;Váha: 900 g;Rozm..

95.00€ 80.00€

MAMMUT Creon Classic 25L

Klasický batoh pre celodenné i viacdenné túry. Odvetrávanie zo štyroch strán úplne zabraňuje zvýšenej produkcii vlhkosti. Vďaka dvom popruhom na viku môžete uchytiť oblečenie i pod viko. Systém 4 STREAM odstraňuje všetky nevýhody odvetrávania batohov: teplý vzduch odchádza vrchnou časťou, ťažisko je bližšie k telu, balenie je oveľa jednoduchšie. Anatomicky tvarovaný bedrový pás a ramenné popruhy sú pohodlné vďaka mäkkému polstrovaniu. Vrchné plnenie s veľkým víkom. Dve veľké postranné vrecká na zipsy. Úchyty na paličky. Integrovaná a odnímateľná pláštenka na batoh..

160.00€ 92.00€

MAMMUT Creon Crest 65+ L

 Perfektný model pre viacdennú turistiku a väčšiu záťaž. Najväčšou prednosťou tohto batohu je, že tesne obopínajúci systém chrbta možno premeniť na systém, ktorý umožňuje odvetranie chrbta. Ďalšie nastavenie dĺžky umožňuje individuálne prispôsobenie systému zavesenia záťaže. Predný zips pre bočné alebo celé rozopnutie zaisťuje dostatočný priestor pre prístup do priestoru batohu. Systém zavesenia s ventilačným prieduchom poskytuje lepšie ovládanie záťaže jednoduchým pohybom. Batoh je vhodný pre väčšie záťaže, a to až o hmotnosti 20kg. Vďaka mäkkým a anatomicky tvarovaným ramenným popr..

259.00€ 199.90€

MAMMUT Creon Pro 30L

 Hybridný batoh s inovativným chrbtovým systémom. Funkcie 4 STREAM zaisťuje kvalitné odvetrávanie batohu. Dvojvrstvová kompaktná Eva výplň na chrbáte, bokoch a ramenách krytá sieťovaným materiálom (Sort-Mesh).Výškovo nastaviteľné víko s vnútornou aj vonkajšou kapsou. Prístup do priestoru batoha pomocou bočného zipsu; veľké predné a 2 bočné vrecká; vrecko na bedrovom páse; odnímateľný sáčok na odpad; remienky na uchytenie čakanu a trekingových palíc. Farba dark space ..

170.00€ 149.00€

MAMMUT Creon Tour 28 L

Športový a sofistikovaný batoh s veľkým otvorom sa ľahko plní. Chrbtový systém CONTACT STREAM poskytuje dokonalé odvetrávanie a rovnomerne rozkladá záťaž. Integrovaná kovová konštrukcia. Pohodlne sa nosí vďaka anatomicky tvarovaným ramenným popruhom s mäkkou výplňou. Vrchné plnenie s veľkým vreckom na víku. Veľké predné vrecko na zips. Dve sieťované vrecká. Úchyty na paličky. Integrovaná a odnímateľná pláštenka. Kompatibilný s pitným systémom.Materiál: 100D Nylon Flat Ripstop; Base: 420D NylonChrbtový systém: CONTACT STREAM™Veľkosť: 28 LVáha: 980 gRozmer: 57 x 28 x 18 ..

99.00€ 87.50€

MAMMUT Creon Zip 22 L

Moderný štýlový batoh. Kruhový zips umožňuje voľný prístup do hlavnej časti batohu. Odvetrávanie zo štyroch strán úplne zabraňuje zvýšenej produkcii vlhkosti. Systém 4 STREAM odstraňuje všetky nevýhody odvetrávania batohov: teplý vzduch odchádza vrchnou časťou, ťažisko je bližšie k telu a balenie je omnoho jednoduchšie. Anatomicky tvarovaný bedrový pás a ramenné popruhy sú pohodlné vďaka mäkkému polstrovaniu. Veľké ploché vrecko na zips. Dve bočné vrecká zo sieťoviny. Vnútorné vrecko. Úchyty na paličky. Integrovaná a odnímateľná pláštenka na batoh. Kompa..

110.00€ 89.00€

MAMMUT TRION TOUR 35+7L

Klasický batoh určený do hôr od firmy Mammut s dôležitými funkčnými detailami, ktoré oceníte počas lezenia alebo vysokohorskej turistiky v Alpách. Chrbtový systém MOTION V Frame™ zaistí maximálny komfort a pohodlie pre každého. Horné plnenie batohu s nastaviteľným golierom o ďalších 7 l a výškovo nastaviteľné veko s vnútorným a vonkajším vreckom. Disponuje dvojvrstvovou kompaktnou EVA výplňou na chrbte, bokoch a ramenách s Air meshovým materiálom pre maximálne pohodlie, voľnosť hornej polovice tela a priedušnosť.chrbtový systém Motion V Frame™odnímateľná hliníková konštrukciavýškovo nastaviteľ..

111.00€ 82.00€

MAMMUT TRION ZIP 42L

Pohodlný a priestranný batoh ideálny pre lezenie a horskú turistiku.Praktický batoh Trion Zip vám bude pri zdolávaní horských vrcholkov robiť ideálneho spoločníka. Jeho nosenie je veľmi pohodlné a jednoducho prístupný vnútorný priestor o objeme 42 litrov pojme všetko potrebné. Vhod vám iste prídu aj ostatné vychytávky.- chrbtový MOTION V Frame™ s nastaviteľnou výškou- čalúnenie chrbta, hrudného aj ramenných popruhov- jednoduchý prístup do hlavného vrecka- vonkajšie a vnútorné vrecko na veku- bedrový pás prispôsobený lezeniu s odnímateľnou výstužou s pútkami- kompresné popruhy- možnosť pripnuti..

139.00€ 106.90€