Sedaky

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Elephir

 Plne nastaviteľný detský sedák v novom designe. Štyri Slide Bloc spony zaručujú, že sedák padne všetkým malým lezcom. Elastická páska fixuje chrbát. Popruhy sú zakončené syntetickým zosilením, aby ich spony nepotrhali, preto sedák zaručuje maximálnu bezpečnosť. Polstrovaný 30 mm popruh neškrtí ani netlačí. Vďaka špeciálnym bezpečnostným prvkom ako napr. obrázky správneho utiahnutia opasku ho vždy použijete správnym spôsobom. Veľkosť: Univerzálna. Váha: 400 g. ..

55.00€ 49.90€

MAMMUT Ophir 3 Slide

 Všestranný a vyspelý, celo-nastavitelný sedací úväz MAMMUT Ophir 3 Slide prináša neuveriteľnú ľahkosť a spoľahlivosť. Maximálne pohodlný s nízkou hmotnosťou a výbornou priedušnosťou. Rôzne Slide block spony /sú vhodné na skalné a ľadovcové lezenie/4 pútka na materiál. Mammut ophir 3 Slide má pracky pre pohodlné a rýchle sťahovanie. Špeciálna 2 vrstvová konštrukcia. Hmotnosť: 430 g. Veľkosť:  XS (obvod pás 61-71 cm, obvod stehna 45-53 cm); Veľkosť:   S (obvod pás 67-77 cm, obvod stehna 49-57 cm);Veľkosť: M (obvod pás 73-85 cm, obvod stehna 53-61 cm..

60.00€ 53.00€

MAMMUT Ophir 3 Slide Women

Sedák navrhnutý špeciálne podľa anatómie ženského tela. Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia. Veľmi ľahký a priedyšný sedák. Nová exkluzívna Mammut Slide spona. Oderuodolný chránič. Nastaviteľné nohavice sú vhodné pre skalné i ľadovcové lezenie.Veľkosť: XS (obvod pás 59-69 cm, obvod stehna 45-53 cm);                    S (obvod pás 65-75 cm, obvod stehna 49-57 cm);     &..

60.00€ 47.40€

MAMMUT Ophir 4 Slide

Veľmi ľahký a priedyšný univerzálny sedák. Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia.  Nová exluzívna Mammut Slide spona. Oderuvzdorný chránič. Nastaviteľné nohavičky štyrmi Slide Block sponami sa dajú jednoducho prispôsobiť každej veľkosti. Sú vhodné na skalné lezenie i ľadovcové lezenie.Veľkosti:  XS-M ( obvod pása 59-89 cm, obvod stehna 42-62);                Váha: 470 g; Farba: titanium - phantom..

70.00€ 61.00€

MAMMUT Ophir Kids

 Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia. Veľmi ľahký a priedyšný sedák. Nová exluzívna Mammut Slide spona. Oderuvzdorný chránič. Nastaviteľné nohavice štyri Slide Block spony sa dajú jednoducho prispôsobiť každej veľkosti. Sú vhodné na skalné lezenie i ľadovcové lezenie. Detský Mammutový design. Veľkosť: Univerzálna (obvod pásu 50-68 cm, obvod stehna 30-44 cm); Váha: 300 g; ..

55.00€ 39.90€

MAMMUT Ophir Speedfit Men

Vďaka novému systému nastavenia Speedfitu možno nastaviť šírku nohavíc behom sekundy: jednoducho posuniete Speedfit pracku po popruhu, kým nenastavíte ideálnu veľkosť. Týmto sa vyriešil problém s popruhmi, ktoré trčali a prekážali pri pohybe. Technológia dvojitej popruhoviny Mammut poskytuje dokonalé pohodlie, výnimočnú priedyšnosť a maximálnu voľnosť pohybu pri lezení na umelej stene, po skalách alebo vo vysokohorskom prostredí. Patentovaná ochrana proti oderu chráni sedák pred poškodením pri odere. Štyri pútka na výstroj. Dve pútka pre uchytenie karabín do ľadu. Veľmi sil..

65.00€ 49.90€

MAMMUT Ophir Speedfit Women

Vďaka novému systému nastavenia Speedfitu možno nastaviť šírku nohavíc behom sekundy: jednoducho posuniete Speedfit pracku po popruhu, kým nenastavíte ideálnu veľkosť. Týmto sa vyriešil problém s popruhmi, ktoré trčali a prekážali pri pohybe. Technológia dvojitej popruhoviny Mammut poskytuje dokonalé pohodlie, výnimočnú priedyšnosť a maximálnu voľnosť pohybu pri lezení na umelej stene, po skalách alebo vo vysokohorskom prostredí. Patentovaná ochrana proti oderu chráni sedák pred poškodením pri odere. Štyri pútka na výstroj. Dve pútka pre uchytenie karabín do ľadu. Veľmi sil..

65.00€ 49.90€

MAMMUT Togir Click

Nekompromisne ušitý pre aktivity vo vysokohorskom teréne. Tento sedák je vybavený najnovšími technológiami - bedrový pás kombinuje patentovanú technológiu popruhov Split Webbing a laminovací proces. Tieto dve inovatívne technológie poskytujú maximálne pohodlie a voľnejší pohyb, ale hmotnosť je stále nízka. Inovatívna pracka Click Buckle umožňuje, aby sa bedrový pás a nožné oká otvorili natoľko, aby ste si mohli obliecť sedák aj s nasadenými mačkami príp. lyžami. Patentovaný uchycovací chránič chráni sedák pred oderom. Štyri bezpečne ukotvené a tvarované pútka na výstro..

95.00€ 69.00€

MAMMUT Zephir

Model Zephir je extrémne ľahký športový lezecký úväz od firmy Mammut v modernom designe, ktorý disponuje inovatívnou Split Webbind technológiou a veľmi pevnými Dyneema® popruhmi. To vám zaručí maximálny komfort a slobodu pohybu, či už na skale alebo umelej stene. Veľmi priedyšný, polstrovaný, maximálny komfort, nová hliníková Slide Block pracka. 2 tvarované pútka, 2 extrémne ľahké pútka na materiál.  Veľkosť: S (obvod pás 65-75 cm, obvod stehna 47-53 cm)Veľkosť: M (obvod pás 71-83 cm, obvod stehna 51-57 cm)Veľkosť: L (obvod pás 78-90 cm, obvod stehna 56-62 cm..

100.00€ 69.00€

MAMMUT Zephir Altitude

Veľmi ľahký sedák do vysokohorského terénu. Nová technológia Split Webbing na bedrovom páse a Dyneema popruhovina na nohavičkách poskytuje jedinečné pohodlie a priedyšnosť. Pokiaľ ponesiete ešte batoh s bedrovým pásom, sedák vám vôbec nebude prekážať vďaka voľnému sedu a nižším materiálovým pútkam. Pracka na nastavenie bedrového pásu. Jednoduché obliekanie a vyzliekanie vďaka plastovej pracke. Dokonca si nemusíte dávať dole mačky alebo lyže, pokiaľ si budete chcieť obliecť sedák. 2 pútka na výstroj a 4 úchyty na karabíny.Veľkosti: S&n..

80.00€ 66.00€

MAMMUT ZEPHIR ALTITUDE UNISEX

Extrémne ľahký sedací úväz Mammut Zephir Altitude s minimálnym objemom po zbalení. Ideálny spoločník do vysokohorského terénu. Ponúka výnimočný komfort a vysokú priedušnosť. Disponuje novou technológiou Split Webbing na bedrovom páse a popruhmi na nohavičkách z pevného materiálu Dyneema®. Vďaka voľnému sedu a nižším materiálovým pútkam Vám nebude prekážať ani pri nesení batohu s bedrovým pásom. Sedák si viete obliecť aj bez toho, aby ste museli zhodiť z nôh mačky alebo lyže.* inovatívna Split Webbing technológia* veľmi pevné popruhy z Dyneema® materiálu* jednoduchá manipulácia vďaka ..

80.00€ 66.00€

MAMMUT Zephira

Model Zephira je extrémne ľahký a pohodlný sedák v modernom designe, ktorý disponuje inovatívnymi technológiami. Kombinácia designu Split Webbing a Frame technológie, čo je metóda laminácie, pri ktorej sa prilepí zosilenie z termo polyuretánu na sieťovinu, a tým sa zaistí laterálna stabilita pásu. Následne sa záťaž rozloží po celej dĺžke pásu. Bedrový pás má anatomický strih a je veľmi priedyšný. Nová hliníková Slide Bloc pracka, nový ľahučký chránič na popruhoch,  2 tvarované pútka, 2 extrémne ľahké pútka na materiál. Veľkosti: XS (obvod pás 59-69 cm, o..

100.00€ 69.00€