dámske

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Ophir 3 Slide Women

Sedák navrhnutý špeciálne podľa anatómie ženského tela. Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia. Veľmi ľahký a priedyšný sedák. Nová exkluzívna Mammut Slide spona. Oderuodolný chránič. Nastaviteľné nohavice sú vhodné pre skalné i ľadovcové lezenie.Veľkosť: XS (obvod pás 59-69 cm, obvod stehna 45-53 cm);                    S (obvod pás 65-75 cm, obvod stehna 49-57 cm);     &..

60.00€ 47.40€

MAMMUT Ophir Speedfit Women

Vďaka novému systému nastavenia Speedfitu možno nastaviť šírku nohavíc behom sekundy: jednoducho posuniete Speedfit pracku po popruhu, kým nenastavíte ideálnu veľkosť. Týmto sa vyriešil problém s popruhmi, ktoré trčali a prekážali pri pohybe. Technológia dvojitej popruhoviny Mammut poskytuje dokonalé pohodlie, výnimočnú priedyšnosť a maximálnu voľnosť pohybu pri lezení na umelej stene, po skalách alebo vo vysokohorskom prostredí. Patentovaná ochrana proti oderu chráni sedák pred poškodením pri odere. Štyri pútka na výstroj. Dve pútka pre uchytenie karabín do ľadu. Veľmi sil..

65.00€ 49.90€

MAMMUT Zephira

Model Zephira je extrémne ľahký a pohodlný sedák v modernom designe, ktorý disponuje inovatívnymi technológiami. Kombinácia designu Split Webbing a Frame technológie, čo je metóda laminácie, pri ktorej sa prilepí zosilenie z termo polyuretánu na sieťovinu, a tým sa zaistí laterálna stabilita pásu. Následne sa záťaž rozloží po celej dĺžke pásu. Bedrový pás má anatomický strih a je veľmi priedyšný. Nová hliníková Slide Bloc pracka, nový ľahučký chránič na popruhoch,  2 tvarované pútka, 2 extrémne ľahké pútka na materiál. Veľkosti: XS (obvod pás 59-69 cm, o..

100.00€ 69.00€