pánske

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Ophir 3 Slide

 Všestranný a vyspelý, celo-nastavitelný sedací úväz MAMMUT Ophir 3 Slide prináša neuveriteľnú ľahkosť a spoľahlivosť. Maximálne pohodlný s nízkou hmotnosťou a výbornou priedušnosťou. Rôzne Slide block spony /sú vhodné na skalné a ľadovcové lezenie/4 pútka na materiál. Mammut ophir 3 Slide má pracky pre pohodlné a rýchle sťahovanie. Špeciálna 2 vrstvová konštrukcia. Hmotnosť: 430 g. Veľkosť:  XS (obvod pás 61-71 cm, obvod stehna 45-53 cm); Veľkosť:   S (obvod pás 67-77 cm, obvod stehna 49-57 cm);Veľkosť: M (obvod pás 73-85 cm, obvod stehna 53-61 cm..

60.00€ 47.40€

MAMMUT Ophir 4 Slide

Veľmi ľahký a priedyšný univerzálny sedák. Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia.  Nová exluzívna Mammut Slide spona. Oderuvzdorný chránič. Nastaviteľné nohavičky štyrmi Slide Block sponami sa dajú jednoducho prispôsobiť každej veľkosti. Sú vhodné na skalné lezenie i ľadovcové lezenie.Veľkosti:  XS-M ( obvod pása 59-89 cm, obvod stehna 42-62);                   M-XL ( obvod pása 76-110 cm, obvod ..

70.00€ 61.00€

MAMMUT Ophir 4 Slide

Veľmi ľahký a priedyšný univerzálny sedák. Inovatívna konštrukcia oboch častí sedáku. Je najvhodnejší pre vyznávačov maximálnej voľnosti pohybu a jedinečného pohodlia.  Nová exluzívna Mammut Slide spona. Oderuvzdorný chránič. Nastaviteľné nohavičky štyrmi Slide Block sponami sa dajú jednoducho prispôsobiť každej veľkosti. Sú vhodné na skalné lezenie i ľadovcové lezenie.Veľkosti:  XS-M ( obvod pása 59-89 cm, obvod stehna 42-62);                Váha: 470 g; Farba: inferno-smoke ..

70.00€ 40.50€

MAMMUT Ophir Speedfit Men

Vďaka novému systému nastavenia Speedfitu možno nastaviť šírku nohavíc behom sekundy: jednoducho posuniete Speedfit pracku po popruhu, kým nenastavíte ideálnu veľkosť. Týmto sa vyriešil problém s popruhmi, ktoré trčali a prekážali pri pohybe. Technológia dvojitej popruhoviny Mammut poskytuje dokonalé pohodlie, výnimočnú priedyšnosť a maximálnu voľnosť pohybu pri lezení na umelej stene, po skalách alebo vo vysokohorskom prostredí. Patentovaná ochrana proti oderu chráni sedák pred poškodením pri odere. Štyri pútka na výstroj. Dve pútka pre uchytenie karabín do ľadu. Veľmi sil..

65.00€ 49.90€

MAMMUT Togir Click

Nekompromisne ušitý pre aktivity vo vysokohorskom teréne. Tento sedák je vybavený najnovšími technológiami - bedrový pás kombinuje patentovanú technológiu popruhov Split Webbing a laminovací proces. Tieto dve inovatívne technológie poskytujú maximálne pohodlie a voľnejší pohyb, ale hmotnosť je stále nízka. Inovatívna pracka Click Buckle umožňuje, aby sa bedrový pás a nožné oká otvorili natoľko, aby ste si mohli obliecť sedák aj s nasadenými mačkami príp. lyžami. Patentovaný uchycovací chránič chráni sedák pred oderom. Štyri bezpečne ukotvené a tvarované pútka na výstro..

95.00€ 69.00€

MAMMUT Zephir

Model Zephir je extrémne ľahký športový lezecký úväz od firmy Mammut v modernom designe, ktorý disponuje inovatívnou Split Webbind technológiou a veľmi pevnými Dyneema® popruhmi. To vám zaručí maximálny komfort a slobodu pohybu, či už na skale alebo umelej stene. Veľmi priedyšný, polstrovaný, maximálny komfort, nová hliníková Slide Block pracka. 2 tvarované pútka, 2 extrémne ľahké pútka na materiál.  Veľkosť: S (obvod pás 65-75 cm, obvod stehna 47-53 cm)Veľkosť: M (obvod pás 71-83 cm, obvod stehna 51-57 cm)Veľkosť: L (obvod pás 78-90 cm, obvod stehna 56-62 cm..

100.00€ 69.00€

MAMMUT Zephir Alpine

Veľmi ľahučký a pohodlný sedák progresívneho designu s inovatívnymi technológiami je ideálny do vysokohorského terénu. Tento sedák bol vytvorený v spolupráci s alpinistami Danim Arnoldom a Davidom Lama, a preto spĺňa rôzne požiadavky náročných lezcov, ktorí sa chcú pohybovať rýchlo a naľahko. Aby bola dosiahnutá nižšia hmotnosť, zvolil mammut minimalistický design, ktorý ale sedáku neuberá na pohodlnosti. Plochý strih umožňuje i nosenie batohu. Ľadovcové šróby môžete umiestniť jednotlivo a ďalšie šroby sa dajú uchytiť do popruhu Daisy Chain. Kombinácia designu Split Webbing. Nov..

80.00€ 66.00€