so zámkom

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

DMM Ceros Locksafe

Karabína Ceros je ideálna na použitie takmer s akýmkoľvek istítkom. Jej výhodou je zaistenie správnej polohy v istiacom oku sedacieho úväzu, čo zabraňuje nechcenému priečnemu zaťaženiu. Ďalšou vychytávkou je výstupok na "chrbte" karabíny, ktorý zabezpečuje správnu polohu istítka v karabíne. Nosnosť: pozdĺžna: 25 kN                 priečna: 7 kN                 otvorenej:  7 kN..

24.40€

DMM Ultra O Oval Locksafe

 Lezecká karabína z locksafe zámkom. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 12 kN                s otvoreným zámkom 7 kN. ..

19.90€

MAMMUT Bionic HMS Twistlock Plus

 Táto HMS karabína je vyvinutá pre náročných! Beam-technologie (špeciálne vysokoteplotné kovanie). Veľký rádius umožňuje pohodlné istenie a používanie ďalších istiacích prostriedkov. Jedinečný design, radosť už na dotyk! Nosnosť  pozdĺžna 24 kN                 priečna 10 kN                 otvorená 7 kN. Váha 72 g. Farba basalt..

22.50€

MAMMUT Bionic Mytholito Twist Lock Plus

HMS karabína určená pre športové lezenie a alpinizmus. Pri minimálnej hmotnosti a rozmere ponúka veľmi ľahké zaobchádzanie a vysokú bezpečnosť. Je veľmi príjemná do ruky. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                Priečna 10 kN                otvorenej 7 kN Hmotnosť 76 g. Farba basalt. ..

13.94€

MAMMUT Bionic Mythos Twist Lock Plus

Vynikajúce vlastnosti, dobrý tvar, kvalitné prevedenie... to všetko nájdete u tejto karabíny. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                otvorenej 7 kN Hmotnosť 88 g...

18.00€

MAMMUT Crag HMS Slide Lock

 Veľmi pevná a odolná karabína s inovatívnym zámkom Slide Lock. Manipulácia s mechanizmom je veľmi jednoduchá, ovládateľná jednou rukou a predovšetkým zaistí rýchle otvorenie. Farba Sun. Hmotnosť 78g. Nosnosť  pozdĺžna 25 kN                 priečna 10 kN                 s otvoreným zámkom 6 kN. ..

17.30€

MAMMUT Crag HMS Twistlock Plus

Odolná a štýlová karabína typu HMS s nosom Key Lock a zámkom Twistlock plus.Nosnosť pozdĺžna: 25 kN                 priečna: 10 kN                otvorenej: 6 kNHmotnosť: 85 gFarba: ultramarine ..

16.00€ 12.00€

MAMMUT Crag HMS Twistlock Plus

 Robustná a štýlová HMS karabína s Key lock systémom a Twistlock Plus blokovacím mechanizmom. Poistka zámku Twistlock. Hmotnosť 86 g. Nosnosť pozdĺžna 25 kN                priečna 10 kN                s otvoreným zámkom 6 kN ..

12.00€

MAMMUT Wall HMS Twist Lock Plus

 Karabína bola vyvinutá na používanie v alpskom teréne. Je ľahká, ale zároveň ponúka využitie od klasickej HMS karabíny na istenie, až po využívanie s modernými istiacimi prostriedkami. Nosnosť pozdĺžna 24 kN                priečna 9 kN                s otvoreným zámkom 9 kN. Hmotnosť 73 g. Farba orange. ..

20.00€ 16.90€

MAMMUT Wall Micro Lock Twistlock

 Veľmi pevná a odolná karabína od firmy Mammut, ktorá je ideálna pre sebaistenie a istenie v alpských terénoch. Key lock - Jednoducho geniálny systém západky, ktorý rieši problémy spojené s tradičnou konštrukciou karabín. Lano, slučka alebo plaketa nýtu sa nezachytí o zobáčik na nose karabíny. Nemá ostré hrany, ktoré by mohli poškodiť lano alebo slučku. Samozrejme uľahčuje usporiadanie a používanie karabín na vašom úväze. Nikde sa nechytá! Nosnosť otvorenej 8 kN. Nosnosť priečna 8 kN. Nosnosť pozdĺžna 23 kN. ..

15.00€ 14.20€

MAMMUT Wall Micro Oval Twist Lock

 Veľmi pevná a odolná karabína oválneho tvaru, ktorá je ideálna pre tvorenie istiacich bodov a istení v alpských terénoch. Nosnosť pozdĺžna 24 kN                 priečna 9 kN                 s otvoreným zámkom 7 kN Hmotnosť 65g. Farba grey. ..

16.50€

PETZL A´MD Ball Lock

Asymetrická, viacúčelová karabína PETZL Am´D so zámkom Ball-Lock. Používa sa k pripojeniu rôznych pomôcok k úväzom. Asymetrický tvar jej dáva mimoriadnu pevnosť v pomere k hmotnosti. Pri zaťažení sa automaticky natočí do optimálnej polohy. Systém Keylock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, slučku alebo úväz. Certifikácia CE EN 362.Materiál: zliatina hliníka, AL 7000- Pevnosť  pozdĺžna: 28kN- Pevnosť priečna: 7kN - Pevnosť s otvorenou západkou: 8kN- Svetlosť západky: 22mm Hmotnosť: 78g ..

24.10€

PETZL A´MD Triact Lock

Asymetrická hliníková karabína v tvare písmena D je zvlášť vhodná k pripojeniu rôznych prostriedkov, ako napr. zlaňovacia brzda, alebo na konce spojovacích prostriedkov. Vďaka novému 3D tvaru (prierez tvaru písmena H) sa znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti. Jej plynulý vnútorný tvar a systém zámku Triact lock uľahčujú manipuláciu. Karabína sa vyrába so štyrmi systémami poistky zámku:SCREW-LOCK - šrobovací pre znečistené prostredieBALL-LOCK - automatická pre časté použitie s praktickým automatickým uzamykanímTRIACT-LOCK - automatická pre pripojenie pracovných prostriedkov s bez..

24.80€

PETZL OK Triact Lock

Karabína určená hlavne na použitie s kladkami a lanovými blokantmi. Je vhodná na vytváranie istiacich stanovíšť a na ťahanie bremien. * automatická poistka firmy Petzl, otvára sa posunutím hore a otočením * symetrický oválny tvar - uľahčuje použitie kladky, ideálny tvar pre zapínanie do kotviacich bodov * systém Key-lock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, slučku alebo úväz Parametre: * pevnosť pozdĺžna 24 kN * pevnosť priečna 8 kN * pevnosť s otvoreným zámkom 7 kN * svetlosť zámku 19mm Certifikácia: CE 0082, EN 362:2004-B, UIAA Hmotnosť: 75g Materiál: hliník..

16.90€

PETZL OK Triact Lock

Karabína určená hlavne na použitie s kladkami a lanovými blokantmi. Je vhodná na vytváranie istiacich stanovíšť a na ťahanie bremien. - automatická poistka firmy Petzl, otvára sa posunutím hore a otočením  - symetrický oválny tvar - uľahčuje použitie kladky, ideálny tvar pre zapínanie do kotviacich bodov - systém Key-lock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, slučku alebo úväzParametre: * pevnosť pozdĺžna 25 kN * pevnosť priečna 8 kN * pevnosť s otvoreným zámkom 7 kN * svetlosť zámku 22 mmHmotnosť: 75g Materiál: hliník ..

18.50€

PETZL Omni Triact Lock

 Automaticky uzamykateľná karabína polkruhového tvaru pre postroje s dvoma spojovacími bodmi. Jednoduché používanie, aj v rukaviciach. Hmotnosť: 92 g. Nosnosť  pozdĺžna 20 kN                 priečna 15 kN                 s otvoreným zámkom 7 kN..

29.90€

PETZL Oxan Triact lock

Oceľová oválna karabína určená pre použitie v náročných podmienkach. Záruka: 3 roky Pevnosť pozdĺžna: 38 kN               priečna: 16 kN               s otvoreným zámkom: 15 kNPoistka zámku: TRIACT-LOCK Materiál: oceľ ..

19.20€