bez zámku

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

AUSTRIALPIN 2800 Evo Eloxiert

 Karabína vhodná na rôzne lezecké aktivity. Nosnosť pozdĺžna 28 kN,                priečna 10 kN,                s otvoreným zámkom 10 kN..

13.94€

DMM Revolver

 Prevratná novinka! 30% - 40% všetky vytvorené energie na Zemi pohlcuje TRENIE! S týmto poznatkom na zreteli vyvinulo DMM karabinu maximálne eliminujúcu trenie lana pri postupovom istení. Revolver: výrazne znižuje trenie lana, je vhodný pre laná až do priemeru 11mm, zásadne predĺžuje životnosť lana, extrémne pevná a ľahká konštrukcia. Konštruktéri tejto novinky vychádzali zo základného poznatku: trenie lana v postupových isteniach je veľmi nepríjemná vec. Zvlášť keď doliezate dĺžku, štand na dosah a lano sa nedá povoliť. Revolver je unikátnym patentovaným vynálezom firmy DMM. Vďaka pretáč..

23.00€

MAMMUT Bionic Key Lock Straight Gate

Karabína elokovaná D karabína s rovným zámkom. Vďaka špeciálnemu profilovaniu znesie vyššiu záťaž pri menšej hmotnosti. Zámok je navrhnutý tak aby sa pri manipulácií nezachytával. Váha 45 g, Nosnosť: pozdĺžna 25kN                 Priečna: 10 kN                 Otvorená: 10 kN. V ponuke aj Bent Gate...

12.90€

PETZL Ange L

Karabína novej generácie ANGE L je kombinácia tradičnej karabíny so západkou a klasickej karabíny s drôtenou západkou. Je špeciálne určená pre užívateľov, ktorí chcú znížiť hmotnosť svojho vybavenia a pritom zachovať parametre karabíny štandardnej veľkosti. Vďaka technológii zámku MonoFil Keylock firmy Petzl a profilu karabíny v tvare H váži ANGE L len 34 gr. a ponúka tak optimálny pomer hmotnosť/pevnosť. Tvar zámku je navrhnutý tak, aby optimalizoval zapínanie a odopínanie lana.Pevnosť pozdĺžna: 22kNPevnosť priečna: 10kNPevnosť s otvorenou západkou: 7kNSvetl..

12.20€

PETZL Owal

 Symetrická oválna karabína určená pre technické lezenie. Tvar je ideálny pre zapínanie do skob a rebríčkov (ľahko sa pretáča). Absencia poistky zámku uľahčuje a urýchľuje pripínanie a odopínanie karabíny. Hmotnosť 68 g. Materiál: zliatina hliníku. Nosnosť  pozdĺžna 24 kN                 priečna 10 kN                 s otvoreným zámkom 7 kN. ..

10.50€