pomocný materiál

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

AUSTRIALPIN Leichtlastkarabiner

 Menšia karabína na malé zaťaženie, ideálna na upevnenie náradia atď. Nevhodná na lezenie. Farba žltá, zelená, sivá, čierna, modrá...

3.90€

DMM Vault Locking Gate

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo pracovný postroj, pracovný vak atď.  Akonáhle karabínu pripevníte inbusovým kľúčom, môžete ju použiť pre umiestnenie napr. šróbov do ľadu, motorovej píly i iného lezeckého príp. pracovného náradia, ktoré potrebujete mať po ruke. Pre väčšiu bezpečnosť Vašich vecí je karabína opatrená droteným zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu karabíny, teda i straty príp. poškodeniu Vášho náradia, al..

44.60€

DMM Vault Wire Gate

Silná, bezpečná a jednoducho používateľná kovová karabína. Dvojdielna konštrukcia umožňuje užívateľovi inštalovať karabínu na lezecký alebo pracovný postroj, pracovný vak atď.  Akonáhle karabínu pripevníte inbusovým kľúčom, môžete ju použiť pre umiestnenie napr. šróbov do ľadu, kladiva, motorovej píly i iného náradia, ktoré potrebujete mať po ruke. Pre väčšiu bezpečnosť Vašich vecí je karabína opatrená droteným zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu karabiny, teda i straty príp. poškodeniu Vášho náradia, ale i nechcenému zaseknut..

41.60€

DMM XSRE 4 kN

 Malá ale pevná karabínka vhodná napr. na upevnenie freedom leash- popruhov k čakanom, príp. zavesenie materiálu a pod. Karabína nie je na istenie osôb. Oválny tvarHmotnosť: 8,1 gRozmery - 57 x 33 mmNosnosť 4 kN  ..

11.30€

PETZL Caritool

 Nosič materiálu, vďaka ktorému je možné pripnúť, odopínať a organizovať materiál jednou rukou. Plochá horná časť umožúje prehľadný výber náradia. Malý otvor v hornej časti slúži k upevneniu šnúry, ktorá zamedzuje strate náradia. Zasúva sa do slotov na páse alebo len za popruh postroja, kde zostane na svojom mieste vďaka poistnému klipuMaximálna záťaž 5 kg..

6.20€