Čakany

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

DMM Apex

 Excelentný a vyvážený DMM Apex na lezenie v ľade, ale tiež na mixy a drytooling. Súčasťou je páska na oblepenie rukoväte. Možnosť odnímať obe plastové opierky na ruku. Rukoväť je vybavená dvomi hrotmi uľahčujúcimi úchyt alebo prehmatávanie. Vymeniteľný technický hrot výborne drží v ľade, v mixoch atď. Rukoväť čakana je vyrobená technológiou Hot forging – kovaním ľahkej hliníkovej zliatiny za vysokých teplôt, čo jej dodáva skvelé vlastnosti. Dĺžka 50cm. Hmotnosť Apex, lopatka: 629g. Hmotnosť Apex, kladivko: 614g..

180.50€

DMM Cirque

 Klasický turistický a horolezecký čakan. Nová ergonomická rukoväť poskytuje vynikajúcu priľnavosť a vylepšuje chyt. Je vyrobená technológiou Hot forging – kovaním ľahkej hliníkovej zliatiny za vysokých teplôt, čo jej dodáva skvelé vlastnosti. Dodáva sa s pútkom. Dĺžka: 50cm.  55cm.  60cm.  65cm lopatka: 50 cm - 565g                55 cm -  583g                60 cm -  604g     &nbs..

113.00€

DMM Fly

 Elegantná, dobre vyvážená zbraň pre náročných zákazníkov, ideálna na ľadopády aj náročné mixové cesty. Ergonomická rukoväť vylepšuje chyt a umožňuje zasekávanie za oblinami v ľade. Rukoväť je vybavená spodnou opierkou ruky pre optimálnu podporu. Rukoväť čakana je vyrobená technológiou Hot forging – kovaním ľahkej hliníkovej zliatiny za vysokých teplôt, čo jej dodáva skvelé vlastnosti. Možnosť použitia pútokDĺžka 50cm Hmotnosť lopatky: 718g, Hmotnosť kladiva: 721g. ..

152.00€

GRIVEL Jorasses

Jorasses je vyvážený čakan s veľmi účinným a úsporným švihom. Je dobre stavaný, dostatočne robustný pre profesionálnych užívateľov.  Jednoliata kovaná hlavica z ocele s prímesou molybdénu a chrómu, ručne leštená, so zubami po celej dĺžke hrotu typu Neo-Classic. Modifikované prehnutie dozadu umožňuje prirodzený švih a čakan sa tak výborne zasekne do rôznych druhov ľadu. Čepeľ je vystužená „sieťou“, ktorá kopíruje pevnostné línie. Topor Ergal 7075 z ľahkej zliatiny zodpovedá normám CE a UIAA. Súčasťou balenia je i easy slider – opierka ruky, ktorá sa dá posunúť..

172.00€ 159.00€

MAMMUT Ice Axe Spike Protection

Perfektná ochrana špičky čakana, ktorá zabráni zraneniu, príp. poškodeniu vystreleného airbegu v lavíne.  Ak máte čakan pripojený k batohu, uistite sa, že airbag je chránený od špičky čakana týmto návlekom. Farba: čierna  ..

18.00€