expresky

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

DMM Shield QD Express set

Expreska s karabínkou DMM Shield s drôteným keylock zámkom. Vďaka technológii kovania za tepla vážia expresky DMM Shield 26 g. Tvar karabíny je navrhnutý tak, aby optimalizoval prechod lana. Pevnosť pozdĺžna 24 kN, priečna 7 kN, s otvoreným zámkom 10 kN. Svetlosť západky: 27 mm. Dyneema slučka 18 cm..

22.90€

MAMMUT Wall express set 60 cm

Veľmi ľahké expresky.  Karabíny: zámok:  wire gate                  Nosnosť: pozdĺžna: 23 kN                                   priečna: 8 kN                               ..

25.00€ 23.10€

MAMMUT 5 Pack Crag Indicator Express Set

Výhodné balenie expres setov po 5 kusov. Dve Crag karabíny a polyamidová popruhovina s technológiou, ktorá reflektuje oder alebo poškodenie popruhoviny a to tak, že červené jadro popruhu začne presvitať. Ak sa tak stane, je absolútne nevyhnutné vymeniť slučku express setu. Nosnosť pozdĺžna 24 kN; Priečna 8 kN; Nosnosť otvorenej 8 kN; Hmotnosť: 110 g. ..

80.00€ 69.00€

MAMMUT 5er Pack Crag Express Sets

 Výhodné balenie štýlových expres setov po päť kusov. Dokonalý expres set pre ambicióznych lezcov. Crag karabína sa jednoducho a rýchlo používa. Popruhovina je veľmi odolná. Prevedenie 10 cm.Zámok Straight Gate / Wire Gate  Pozdĺžna nosnosť: 24 kN;Priečna nosnosť: 9 kN;Nosnosť otvorenej: 8 kN;Hmotnosť: 101 g;..

85.00€ 69.90€

MAMMUT 5er Pack Crag Indicator Wire Express Sets

Výhodné 5 kusové balenie expresiek. Dve Crag karabiny (jedna s drôteným zámkom) a polyamidová popruhovina s technológiou, ktorá reflektuje odieranie alebo poškodenie popruhoviny, a to tak, že červené jadro popruhu začne presvitať. Ak sa tak stane, je absolútne nevyhnutné vymeniť slučku expres setu. Prevedenie 10 cm.Nosnosť:  pozdĺžna 24 kN;                   priečna 10 kN;                   s otvo..

85.00€ 73.63€

MAMMUT Element KeyLock Express Set

Osvedčený Mammut Element Key Lock Express Set je vybavený technológiou „Indicator technology“: ak je sivý plášť slučky poškodený, červené jadro začne presvitať a to je znakom, že slučka musí byť vymenená. Express set je zložený z karabín Keylock straight Gate a  Red Wire Gate a zo šitej popruhovej slučky v dĺžke 10 cm.  - pevnosť pozdĺžna: 23 kN - pevnosť priečna: 8 kN - pevnosť s otvoreným zámkom: 8 kN - hmotnosť: 102 g Ideálne použitie: viacdĺžkové lezenie, športové lezenie Použitie: klasický alpinizmus, mixové a ľadové lezenie, Big Wall    ..

17.00€

MAMMUT Wall Light Express Set

Veľmi ľahké expresky. Karabíny: zámok:  wire gate                  Nosnosť: pozdĺžna: 20 kN                                   priečna: 7 kN                               ..

22.00€ 21.50€

PETZL 6 Djinn Axess quickdraws 12 cm

 Set 6 Expresiek Petzl Djinn Axess zložený z karabíny Djinn s rovným zámkom, karabíny Djinn s prehnutým zámkom a slučky Petzl Axess. Vďaka vyššej svetlosti a ergonomickému tvaru karabín sa s ňou veľmi dobre manipuluje. Parametre karabíny: * pevnosť pozdĺžna: 23 kN * pevnosť priečna: 8 kN * pevnosť otvorenej: 9 kN * svetlosť západky: 24 mm / 27 mm * hmotnosť: 114 g Slučka Axess: * dĺžka - 12 cm * nosnosť - 22 kN Certifikácia: CE 0082, EN 566, EN 12275 type B, UIAA Vyrobená vo Francúzsku...

97.40€

PETZL Ange Finesse 17 cm

Expreskové sety s ultra ľahkými karabínami ANGE sa dodávajú v štyroch verziách:- ANGE FINESSE 10 cm (ANGE S + ANGE S): najkompaktnejšie a najľahšie expresky vďaka dvom karabínam ANGE veľkosť S  (63 g)- ANGE FINESSE 17 cm (ANGE S + ANGE S): ponúka väčšiu univerzálnosť použitia pri minimálnej hmotnosti (66 g)- ANGE FINESSE 17 cm (ANGE S + ANGE L): rýchlejšie a ľahšie zapínanie lana do karabíny ANGE L a optimálna hmotnosť karabíny ANGE S v kotviacom bode (72 g)- ANGE FINESSE 17 cm (ANGE L + ANGE L): táto verzia je vhodná pre použitie v rukaviciach, alebo pre tých, ktorí majú veľké ru..

23.00€

PETZL ANGE FINESSE EXPRESS

Express Ange Finesse L-L.Ultraľahký set určený nielen do hôr ale všade tam kde je váha a bezpečnosť rozhodujúca. Veľká svetlosť karabín umožňuje dobrú manipuláciu pri cvakaní a vycvakávaní, aj v rukaviciach. Špeciálnou konštrukciou západky sa znížila možnosť samootvorenia karabíny pri páde. Pednosťou je aj vysoká nosnosť pri zaťažení s otvoreným zámkom...

31.60€

PETZL Djinn Axess

Expreska Petzl Djinn Axess zložená z karabíny Djinn s rovným zámkom, karabíny Djinn s prehnutým zámkom a slučky Petzl Axess. Vďaka vyššej svetlosti a ergonomickému tvaru karabín sa s ňou veľmi dobre manipuluje. Parametre karabíny: * pevnosť pozdĺžna: 23 kN * pevnosť priečna: 8 kN * pevnosť otvorenej: 9 kN * svetlosť západky: 24 mm / 27 mm * hmotnosť: 114 g Slučka Axess: * dĺžka - 12, 17 cm * nosnosť - 22 kN Certifikácia: CE 0082, EN 566, EN 12275 type B, UIAA Vyrobená vo Francúzsku. ..

16.90€

PETZL Djinn Axess 6ks 12cm

Djinn Axess je spoľahlivý a odolný expreskový set vhodný pre začínajúcich horolezcov . Skladá sa z expresky AXESS a dvoch karabín djinn , jednej s rovnou západkou určené pre kotviace body a jednej s prehnutou západkou pre pripájanie lana .Set je zložený z dvoch karabín djinn , s rovnou a prehnutou západkou spojených Expreskový slučkou AXESS a chrániče STRING .Veľká svetlosť otvorené západky uľahčuje manipuláciuPrierez tvaru písmena H ponúka vyvážený pomer hmotnosti a pevnostiRozšírené styčné plochy umožňujú hladší priechod lana a znižujú opotrebovanie karabínySystém zámku KeyLock zabraňuj..

105.30€