Prilby

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT El Cap

 Mammut El Cap je štýlová lezecká prilba. Vďaka clone a úzkemu dizajnu, El Cap vytvára nový vzhľad. Je vyrobená z robustného vonkajšieho plášťa v kombinácii s inovatívnym 2K-EPS jadrom (2 polyesterové vrstvy rôznej hrúbky sú kombinované v Conehead metóde) za účelom zabezpečenia maximálnej absorbcii a najvyššej možnej bezpečnosti. Obsahuje 12 vetracích otvorov a perfektne sadne na hlavu, čo robí prilbu pohodlnou na nosenie. - inovatívne 2K-EPS jadro - ergonomické vnútro s komfortným polstrovaním - superľahké a jednoduché nastavenie čelenky pre rýchle uchytenie - výškovo a veľkostne na..

80.00€ 45.90€

MAMMUT Helmet Holder

Helmet holder je možné upevniť zvonku k batohu Mammut. Práve pružný materiál pevne drží uloženú prilbu, preto uľahčuje cestovanie.Materiál: Nylon SpandexVáha: 60 gFarba: black ..

10.00€

MAMMUT Rock Rider

 Extrémne ľahká a univerzálna lezecká prilba Mammut Rock Rider. Veľmi dobrá ventilácia je zabezpečená prostredníctvom 16 otvorov. Vhodná na športové lezenie, viac-dĺžkové cesty a vysokohorské výjazdy do ľadov a mixov. * In-Mold konštrukcia s EPS jadrom * 16 vetracích otvorov * výborná cirkulácia vzduchu * ergonomický tvar a vnútorné polstrovanie * výškovo a obvodovo nastaviteľná * 4 úchyty na čelovku * plne nastaviteľný remienok pod bradou * ľahká a komfortná Certifikácia: EN 12492 Hmotnosť: 250 g veľ. 56-61:  dark cyan - smoke /tmavo modrá/veľ. 52-57: white-zion /bielo ora..

80.00€ 48.00€

MAMMUT Skywalker 2

 Horolezecká prilba. Robustná plastová škrupina, 8 odvetrávacích otvorov. Praktický nastavovací mechanizmus - nastavenie na záhlavku. Integrované držanie čelovky. Plne nastaviteľné putko, veľmi pohodlné. Ergonomická forma. Vynikajúci pomer cena /výkon. Vhodná na všetky lezecké aktivity. Váha 380 g. ..

36.00€

MAMMUT Wall Rider

Ľahučká lezecká prilba najvyššej kvality. Vďaka EPP extrudovanému polypropylénu je dosiahnutá nízka hmotnosť škrupiny. EPP má omnoho lepšie vlastnosti než pôvodný extrudovaný polystyrén u predchádzajúcih modelov. Minimalistický design nastaviteľného systému. Ergonomicky tvarované polstrovanie. Okrem dokonalého polstrovania z EPP je prilba vystužená ešte tvrdou škrupinou kvôli zvýšenej bezpečnosti. Tento ochranný štít je ľahučký. Mnoho ventilačných otvorov napomáha odvetraniu nadbytočnej vlhkosti. Skvele sedí i vďaka individuálne nastaviteľnému systému popruhov. Pomocou dvoch klipov a elastick..

59.90€

MAMMUT Wall Rider MIPS

Lezecká prilba s patentovanou technológiou MIPS , Wall Rider MIPS ponúka maximálnu bezpečnosť a ochranu pred nárazmi spôsobené rotujúcimi skalami alebo pádmi. V prípade bočného nárazu vrstva MIPS výraz neznižuje riziko poranenia mozgu pretože je kombinovaná s tlmiacim jadrom EPP. Veľké vetracie otvory pre dobrú cirkuláciu vzduchu a odvod tepla.  Prilba Váži len 225g takže je veľmi ľahká .Ergonomický tvar. Norma : EN 12492Farba :  White Veľkosť:  52-57cm,  56-61cm ..

180.00€ 109.00€

PETZL Vertex Best

 Prilba pre prácu vo výškach a záchranárstve. Ochrana proti nárazu pri teplotách do -30°C, odolnosť voči bočnej deformácii, ochrana voči náhodnému dotyku so živými vodičmi do 440V, ochrana proti roztaveným rozstreknutým kovom.   Pohodlná prilba pre výškové práce s pevným opaskom pod bradou, ktorý znižuje riziko straty prilby počas prípadného pádu (pásik pod bradou má pevnosť 50 daN). Šesťbodová vložka sa vytvaruje podľa tvaru hlavy. Absorpcia nárazu je dosiahnutá deformáciou škrupiny. Nastavovací systém CenterFit zaručuje presné vycentrovanie a optimálnu stabilitu prilby na..

79.00€

PETZL Vertex Vent

Prilba na prácu vo výškach a pre záchranárov. Má vetracie otvory, ktoré možno zatvoriť posuvnými krytmi (v chladných alebo veterných podmienkach). Pás pod bradou bráni spadnutiu prilby pri náraze v dôsledku pádu - sila pre jeho pretrhnutie musí byť väčšia ako 50 daN (norma EN 12 492 pre horolezecké prilby).  Má postranné sloty pre pripojenie ochrany sluchu, otvory so závitom pre priskrutkovanie ochranného štítu VIZIR, dierku pre pripojenie svietidla PIXA a 4 klipy pre pripojenie čelovky s elastickým pásikom.Spĺňa všetky voliteľné požiadavky podľa normy EN 397, pokiaľ ide o ..

83.10€