OBLEČENIE

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

BRIDGEDALE HIKE Midweight Boot Merino Perfomace

Celoročné stredne hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov, náročnejšia aj bežná turistika . Odpruženie navyše pod chodidlom. Spevnená päta a špička. Unikátny Bridgedale Moisture Management System - prenos vlhkosti od pokožky poskytuje nohám pocit sucha, tepla a pohodlia.  Zloženie:  26%Vlna, 18%Merino vlna, 38%Nylon/polyamid, 17%Polypropylén/Endurofil, 1%LYCRA /elastan. Farba :   Grey/lime - /sivo-žltá /  ,  Brown/orange - hnedo-oranžová Číslo:  M  /6-8.5/,   L  /9-11.5/..

22.90€

BRIDGEDALE Compression Active

Ponožky pre tréningové aj závodné účely. Odstupňovaná kompresia nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Pružný úplet znižuje vibrácie svalstva a podporuje regeneráciu. Coolmax odvádza vlhkosť a napomáha regulácii teploty. Kompresia: 15 - 20 mmHg. Zloženie: 39% Coolmax, 57% Nylon, 4% Lycra...

29.90€

BRIDGEDALE Compression Calf Sleeve

Kompresné návleky pre beh aj trailrunning. Odstupňovaná kompresia (15-20 mmHg) nohy podporuje krvný obeh, zvyšuje prísun kyslíka do svalov. Obopnutie redukuje vibrácia svalov a zlepšuje ich regeneráciu. Coolmax odvádza vlhkosť a pomáha regulácii teploty. Kompresia 15-20 mmHg. Zloženie: Coolmax 50%. Nylon 46%. Lycra 4%. ..

22.70€

BRIDGEDALE Control Fit Men

Podkolienky pre lyžiarov a iné zimné aktivity. Tenké hladké zóny pre jednoduché a komfortné obúvanie. Poskytujú teplo a max. ochranu nôh. Zloženie 43% endurofil, 28% merino vlna, 28% nylon, 1% lycra/elastan..

25.90€

BRIDGEDALE HIKE MW Merino Perfomance boot MEN

Celoročné stredné hrubé ponožky pre outdoorových nadšencov , náročnejšia aj bežná turistika. Odpruženie navyše pod chodidlom . Spevnená päta a špička. Unikátny Bridgedale Moisture Management System -prenos vlhkosti od pokožky poskytuje nohám pocit sucha, tepla a pohodlia. Zloženie : 26%vlna , 18%merino vlna, 38%nylon/polyamid, 17%polypropylén/endurofil, 1%lycra/elastan . Farba : Black / čierna /,   Gunmetal / sivá/Číslo :  M  / 6--8.5 / ,  L / 9--11.5 / ..

22.90€

BRIDGEDALE HIKE Ultra Light T2 3/4 Crew Merino Perfoma. Wom.

Ultraľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. Výška nad členkom. Jednoduchý hladký úplet. Hrubšie pletenie pod chodidlom. Spevnená päta a špička. Unikátny Bridgedale T2 Anti-shock Cusioning - odpruženie. Zloženie : 56% merino vlna, 41% nylon/polyamid, 3%lycra/elastan. Farba: purple- fialová Veľkosť: S /3--4.5/,  M /5--6.5/ ..

17.90€

BRIDGEDALE HIKE Ultra Light T2 Crew Merino Perfomance Men

Ultra ľahké polstrované ponožky s maximálnou ventiláciou pre aktivity v teplejšom prostredí. výška nad členok. Jednoduchý ľahký úplet . Hrubšie pletenie pod chodidlom. Spevnená päta a špička. Zloženie: 56% merino vlna, 41% nylon/polyamid, 3%lycra/elastan Farba: Orange  Veľkosť: M /6--8.5/,  L /9--11.5/ ..

17.90€

BRIDGEDALE Lightweight Boot Merino Comfort Men

Celodenný komfort pre ľahkú turistiku, cestovanie, Nordic Walking a iné aktivity v teplom až horúcom prostredí. Klasická výška. Voľnejšie pletený rebrovaný komín. Tlmenie pod nohou a ľahký sieťovaný odvetraný úplet na priehlavku. Unikátny Bridgedale Moisture Management System - prenos vlhkosti od pokožky poskytuje nohám pocit sucha, tepla a pohodlia. Zloženie: 19% merino vlna, 53% polyester/coolmax, 27% nylon/polyamid, 1% lycra/elastan. Farba:  Natural /hnedá/,    Grey / sivá / Veľkosť:  M  /6--8.5/,  L  /9--11.5/..

18.90€

BRIDGEDALE Merino Hiker Men

Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémom na priehlavku zaisťujú maximálnu priedušnosť a odvádzanie potu od pokožky..

12.70€

BRIDGEDALE Merino Hiker Women

 Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémom na priehlavku zaisťujú maximálnu priedušnosť a odvádzanie potu od pokožky...

12.70€

BRIDGEDALE Mountain Men

Pánske podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboard a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% merino vlna, 34% endurofil, 31% nylon, 1% lycra/elastan..

25.50€

BRIDGEDALE Mountain Women

 Dámske podkolienky na lyžovanie, snowboard a iné zimné aktivity. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% merino vlna, 34% endurofil, 31% nylon, 1% lycra..

25.50€

BRIDGEDALE Multisport wom.

Rôzne športové aktivity. Ľahké, priedušné a tesne obopínajúce nohu. Ľahká sieťovina umožňuje cirkuláciu vzduchu. Tlmenie pod pätou a v prstovej časti zaisťuje stlmenie a ochranu pri došľape. Zloženie 42% nylon, 28% merino vlna, 28% endurofil, 2% lycra...

18.00€

BRIDGEDALE MW Merino Comfort boot Men

Celoročné stredné hrubé ponožky štandardnej výšky pre outdoorových nadšencov. Náročnejšia aj bežná turistika . Konštrukcia zameraná na celodenný komfort a zdravie nôh. Mäkký úplet. Odpruženie navyše pod chodidlom. Spevnená päta a špička. Unikátny Bridgedale Moisture Management System - prenos vlhkosti od pokožky poskytuje nohám pocit sucha, tepla a pohodlia.Zloženie :  27% merino vlna, 50% polyester/coolmax , 22% nylon/polyamid, 1% lycra/elastan . Farba :  Stone/grey -- svetlohnedá ,   Navy -- tmavomodrá , číslo:  M /6--8.5/,  L /9--11.5/  ..

20.90€

BRIDGEDALE Speed Diva Women

 Rôzne športové aktivity. Ľahké, priedušné a tesne obopínajúce nohu. Ľahká sieťovina umožňuje cirkuláciu vzduchu. Tlmenie pod pätou a v prstovej časti zaisťuje stlmenie a ochranu pri došľape. Zloženie 42% nylon, 28% merino vlna, 28% endurofil, 2% lycra. Veľkosti dámske..

18.90€

BRIDGEDALE Summit Knee wool Men

 Vysoko technicky vypracovaná ponožka, ktorá spája najlepšie vlastnosti novej vlny s kvalitnými syntetickými vláknami. Systém MMS vyvinutý spoločnosťou Bridgedale zaručuje, že vaše nohy ostávajú suché a v teple i v extrémnych podmienkách. Tieto ponožky boli testované pri -25C. Zloženie 51% NewWool, 29% Nylon, 19% Endurofin, 1% Lycra. ..

28.90€

BRIDGEDALE Summit merino Men

 Celoročná ponožka kombinujúca vlastnosti Merino vlny, ktorá je hrejivá a pohodlná s Coolmaxom, ktorý odvádza od pokožky vlhkosť. Výsledkom je, že sú Vaše nohy v suchu, teple a pohodlí za každého počasia. Zloženie: 48%Coolmax, 30% Merino vlna, 21% Nylon, 13% Lycra..

22.40€

BRIDGEDALE Summit merino Women

Celoročná ponožka kombinujúca vlastnosti Merino vlny, ktorá je hrejivá a pohodlná s Coolmaxom, ktorý odvádza od pokožky vlhkosť. Výsledkom je, že sú Vaše nohy v suchu, teple a pohodlí za každého počasia. Zloženie: 45%Coolmax, 30% Merino vlna, 24% Nylon, 1% Lycra..

22.40€

BRIDGEDALE Summit wool Men

Expedičné ponožky pre horské a chladné prostredie. Husté pletenie pre extra zateplenie, extra odolnosť, extra komfort. Vaše nohy ostávajú suché a v teple i v extrémnych podmienkách. Zloženie 47% vlna, 34% Nylon, 18% Endurofil, 1% Lycra. ..

25.00€

BRIDGEDALE Thermal Liner Men

 Jedinečná spodná ponožka s termálnym vláknom Isolfil, ktorá je pletená tak, aby zachytila teplý vzduch v ponožke a udržala tak nohy teplé a suché. Odporúčame nosiť do ponožiek Bridgedale v extrémnych podmienkach, alebo samostatne. Zloženie: 79% Endurofil, 17% Nylon, 4% Lycra. V balení 2 páry ponožiek...

22.90€

BRIDGEDALE Trail Blaze Men

 Ponožky na turistiku a ľahký treking. Konštrukcia poskytne vynikajúcu ochranu, tlmenie a odvetrávanie presne tam, kde je to potrebné. Zloženie 37% nylon/polyamid, 31% Enderofil, 1% Lycra. ..

20.80€

BRIDGEDALE Trail Blaze Women

Ponožky na turistiku a ľahký treking. Konštrukcia poskytne vynikajúcu ochranu, tlmenie a odvetrávanie presne tam, kde je to potrebné. Zloženie 37% nylon/polyamid, 31% Enderofil, 1% Lycra. ..

20.80€

BRIDGEDALE Trail merino Men

Ponožky určené pre jednodňovú turistiku a ďalšie outdoorové aktivity v teplom počasí. Ľahké tlmenie v spodnej časti. Veľmi príjemné na dotyk. Coolmax zabezpečí vysokú funkčnosť pri odvode vlhkosti od chodidla. Turistika, ľahký treking, prechádzky, cestovanie.Zloženie: 19% merino vlna, 53% coolmax, 27% nylon, 1% lycra.  ..

18.00€

BRIDGEDALE Trail merino wom

Ponožky určené pre jednodňovú turistiku a ďalšie outdoorové aktivity v teplom počasí. Ľahké tlmenie v spodnej časti. Veľmi príjemné na dotyk. Coolmax zabezpečí vysokú funkčnosť pri odvode vlhkosti od chodidla. Turistika, ľahký treking, prechádzky, cestovanie.Zloženie: 19% merino vlna, 53% coolmax, 27% nylon, 1% lycra.  ..

18.00€

BRIDGEDALE Trail wool Men

Ľahké ponožky pre ľahkú obuv. Pre každodenné aktivity či jednodenné výlety. Konštrukcia ponožiek zabezpečí sucho a pohodlie pre vaše nohy. Zloženie 40% vlna, 35% nylon, 24% endurofil/ polypropylén, 1% lycra. ..

18.00€

BRIDGEDALE Trail wool wom.

 Ľahké ponožky pre ľahkú obuv. Pre každodenné aktivity či jednodenné výlety. Konštrukcia ponožiek zabezpečí sucho a pohodlie pre vaše nohy. Zloženie 40% vlna, 35% nylon, 24% endurofil/ polypropylén, 1% lycra. ..

18.00€

BRIDGEDALE Trekker merino Men

Ponožky pre celodenné pohodlie, turistiku a trekking v ktoromkoľvek ročnom období. Univerzálne ponožky s celodennou ochranou a vyšším dlhodobým komfortom. Unikátna konštrukcia Bridgedale zabezpečuje sucho pre pohodlie a zdravie Vaších nôh. Použité nízkotlakové pletenie. Zloženie: 50% Coolmax, 27% Merino vlna, 22% Nylon, 1% Lycra..

20.00€

BRIDGEDALE Trekker merino wom.

 Ponožky pre celodenné pohodlie, turistiku a trekking v ktoromkoľvek ročnom období. Univerzálna ponožka s celodennou ochranou a vyšším dlhodobým komfortom. Unikátna konštrukcia Bridgedale zabezpečuje sucho pre pohodlie a zdravie Vaších nôh. Použité nízkotlakové pletenie. Zloženie : 50% Coolmax, 27% Merino vlna, 22% Nylon, 1% Lycra..

20.00€

BRIDGEDALE Trekker wool Junior

Detské trekkingové ponožky z Enduro vlny. Perfektná odolnosť pre drsné podmienky. Mäkké a pohodlné pre detské nohy. Vďaka užšej konštrukcii výborne sedia. Perfektný tepelný komfort, tlmenie a odvod vlhkosti od chodidla. Zloženie: 31% vlna, 37% Nylon, 31% Endurofil, 1% lycra     ..

12.30€

BRIDGEDALE Trekker wool Men

Ponožky navrhnuté pre celoročné bežné aj náročné outdoorové  použitie. Unikátna konštrukcia zabezpečí sucho, teplo a pohodlie pre vaše nohy.  Zloženie: 44% vlna, 38% Nylon, 17% Endurofil, 1% Lycra...

20.90€