lyžiarské

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Andalo HS Thermo Hooded Jacket Men

Bunda z dvoj vrstvového materiálu DRYtech (vodný stĺpec 10 000mm a priedyšnosť 10 000g/m2/24h) chráni pred premoknutím a poryvmi vetra. Výplň z materiálu Ajungilak OTI Element odpovedá v oblasti trupu 80g/m2, na rukávoch a v kapucni 60g/m2 a na vreckách 40g/m2. Optimálne trojbodové nastavenie kapucne. Podpažné zipsy ako ďalšia ventilácia. Vrecko na zápästí na skipas. Priestranné vrecko na okuliare s handričkou z mikrovlákna. Návleky na ruky z lykry. Dve bočné vrecká na zipsy. Bedrový snežný pás nie je odnímateľný. Tvarované rukávy s manžetami, ktoré možno nastaviť..

380.00€ 279.00€

MAMMUT Andalo Jacket Men

 Módna a odolná lyžiarska alebo snowboardová bunda do vysokohorského terénu. Neprefúkne a nepremokne vďaka dvojvrstvému DRYtech materiálu. Kvalitná výplň 80g/m2 v oblasti trupu a 60g/m2 na rukávoch. Odnímateľná, nastaviteľná kapucňa. Obojsmerný predný zips. Tvarované rukávy s manžetami na suché zipsy. Dve predné vrecká s nepremokavými zipsami. Vrecko na rukáve na skipas. Priestranné vrecko na okuliare s handričkou z mikrovlákna. Pružný snežný bedrový pás. Návleky na ruky z lykry. Materiál: DRYtech™ 2-Layer 20001. Vodný Stĺpec: 10.000 mm. Priedyšnosť: 15.000 g/m²/24h. Farba: Amazon /zel..

380.00€ 219.00€

MAMMUT Bormio HS Hooded Jacket Men

Módna lyžiarska bunda s odolným vonkajším materiálom a výplňou v oblasti trupu 80g/m2 a 60 g/m2 v rukávoch. Nastaviteľná kapucňa. Obojsmerné podpažné zipsy pre efektívne odvetrávanie. Dve nepremokavé predné vrecká. Náprsné vrecko s otvorom pre kábel od slúchatiek. Vrecko na skipas na zápästí. Tvarované rukávy s manžetami na suchý zips. Návleky na ruky z lykry. Priestranné vnútorné vrecko na lyžiarske okuliare so zipsom a handričkou z mikrovlákna. Pevný pružný snežný pás s patentkami, ktoré sa môžu uchytiť k bunde. Pomocou patentiek sa môže bunda uchytiť k nohaviciam. Rovného strihu.Materi..

420.00€ 219.90€

MAMMUT Nara Jacket Women

Veľmi moderná bunda s obojsmerným nepremokavým predným zipsom s technológiou YKK Vislon. Je plnená vysoko kvalitnou výplňou 80 g/m2 v oblasti tela a 60 g/m2 v rukávoch. Odnímateľná kapucňa sa dá individuálne nastaviť. Obojsmerné podpažné zipsy pre maximálne odvetranie.  Dve predné vrecká so skrytými zipsami. Nepremokavé náprsné vrecko s YKK Vislon zipsom na multimédia s otvorom pre kábel. Vrecko na rukáve na skipas. Tvarované rukávy s manžetami na suchý zips. Návleky na ruke z príjemnej lykry. Priestranné vnútorné vrecko vybavené handričkou z mikrovlákna na okuliare. Pevný pružný snežn..

240.00€ 179.00€

MAMMUT Robella HS Jacket Women

Módna lyžiarská bunda s odolným vonkajším materiálom, výplňou v oblasti trupu 80g/m2 a 60 g/m2 v rukávoch. Odnímateľná kapucňa sa dá tiež zložiť do goliera. Obojsmerné podpažné zipsy pre efektívne odvetrávanie. Dve nepremokavé predné vrecká. Náprsné vrecko s otvorom pre kábel od sluchátok nepremokne. Vrecko na skipas na zápästí. Tvarované rukávy s manžetami na suchý zips. Návleky na ruky z lykry. Priestranné vnútorné vrecko na lyžiarské okuliare so zipsom a handričkou z mikrovlákna. Pevný pružný snežný pás. Pomocou patentiek sa môže bunda uchytiť k nohaviciam. Rov..

380.00€ 199.00€

MAMMUT Robella Jacket wom.

Dámska lyžiarská bunda. Tvarované lakte, obojsmerný zips pod pazuchami, odnímateľný pružný bedrový pás, vrecko na zápästí na ski pass, návleky z lykry, odnímatelná kapucňa, 2 vnútorné vrecká. Farba: ontario /tyrkis/ veľ. L,XL.            black / čierna/ veľ. S.  ..

380.00€ 209.00€

MAMMUT Stoney 2L Jacket Men

Pánska lyžiarska bunda z materiálu DRY-Tech Premium 2-Layer, zateplená vláknom Ajungilak OTI. Odnímateľná kapucňa kompatibilná s prilbou, rukávy s manžetami na suchý zips, vo vnútri návleky z lycry, YKK zips, podpažné zipsy kôli lepšej ventilácii, 1 náprsné vrecko s vodeodolným zipsom, 2 bočné kryté vrecká, v 1 vrecku klip na kľúče. Vrecko na zápästí na skipass, priestranné vnútorné vrecko na zips s handričkou z mikrovlákna na lyžiarske okuliare. Bundu možno spojiť s nohavicami. Pružný a oddeliteľný snežný pás. Farba: orion melange - ..

460.00€ 229.90€

MAMMUT Stoney GTX Thermo Jacket Men

Bunda z dvoj vrstvého GORE-TEXového materiálu chrání pred vodou i vetrom (vodný stĺpec 28 000mm). Oblasť trupu je vyplnená 80g/m2 Ajungilak OTI Element, zatiaľ čo rukávy a kapucňa 60g/m2 materiálom Ajungilak OTI Element. Nepremokavé náprsné vrecko. Odnímateľný pružný snežný pás. Vnútorné vrecko s otvorom pre kábel sluchátok. Tvarované rukávy s manžetami, ktoré možno nastaviť pomocou háčika a oka. Bočné vrecko s klipom k uchyteniu kľúčov. Priestranné vrecko na okuliare s handričkou z mikrovlákna. Vrecko na skipas na zápästí. Návleky na ruky z lykry. ..

450.00€ 299.00€