dvojzložkové

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Genesis 2S Jacket wom.

 Univerzálna bunda na všetky zimné aktivity. Dvojitá bunda z DRYtech™ membránou za dobrú cenu. S vnútornou fleece mikinou, ktorá sa dá nosiť samostatne. Materiál DRYtech 2L, 171 gr/m2, 1000 mm WS, 100 gr/m2/24h Fleecová bunda: vysoko kvalitná Local Fleece, 100% Polyester Váha 1400 g. Farba :  black  ..

250.00€ 199.00€

MAMMUT Laila 4S Jacket

 Dámska teplá dvojitá bunda s integrovanou Fiberfill vnútornou vložkou, ktorá sa dá nosiť i samostatne. Odnímateľná kapucňa v golieri. Dve bočné vrecká. Membrána Drytech, vetru aj vodeodolná, zabezpečuje stálu ochranu pred nepriaznivým počasím. Farba black.  ..

300.00€ 199.90€

MAMMUT Njord 2-S Jacket

 Viacúčelová zimná bunda s odnímateľnou vnútornou flísovou bundou. Má 2-vrstvovú DryTech™ membránu proti premokaniu. Spolu s vnútornou flískou je vhodná do chladného obdobia. Bez flísky sa dá využiť celoročne.Jedno skryté vrecko, bočné vrecká na zips, odzipsovanteľná kapucňa, ktorá je zrolovateľná do goliera, nastaviteľná na spodku bundy sťahujúcou šnúrkou, rukávy zakončené suchým zipsom, vetru vzdorná a vode odpudivá, podlepené švy Vnútorná flísová bunda sa dá nosiť v prechodnom období samostatne. Má bočné vrecká na zips, dobré termo regulačné vlastnosti, vyšitý ..

500.00€ 250.00€

MAMMUT Rosegg 2S Jacket Wom

Mammut Rosegg 2-S je dlhšia dámska univerzálna bunda vhodná na turistiku alebo voľný čas. Bunda má odnímateľnú fleecovú mikinu a je možné nosiť vrchnú bundu aj fleecovú mikinu samostatne. Vodeodolná, vetruodolná, odzipsovateľná kapucňa s uložením v golieri, 2 postranné vrecká na zips, rukávy s manžetami na suchý zips, odnímateľná fleece mikina má 2 bočné vrecká na zips. Materiál: DRYtech™ 2-Layer 20006 (vrchný materiál: 100% polyamid, membrána: 100% polyuretán). Farba black-niagara veľ. M             ..

300.00€ 169.90€

MAMMUT Sincon 2S Jacket Men

Viacúčelová pánska bunda Mammut Sincon 2-S s odnímateľnou vnútornou flísovou bundou. Má 2-vrstvovú DryTech™ membránu proti premokaniu. Spolu s vnútornou flískou je vhodná do chladného obdobia. Bez flísky sa dá využiť celoročne. Technické parametre: * vodný stĺpec - 10.000 mm Popis: * bočné vrecká na zips * jedno skryté vrecko * odzipsovanteľná kapucňa, ktorá je zrolovateľná do goliera * nastaviteľná na spodku bundy * rukávy zakončené suchým zipsom * vetru vzdorná a vode odpudivá * podlepené švy Vnútorná flísová bunda sa dá nosiť v prechodnom období samostatne. Má bočné vrecká na zips, dob..

259.00€ 169.90€

MAMMUT Trovat Tour 2 in 1 HS Jacket Men

Pánska bunda sa skladá z dvoch častí: z vonkajšej vetru a vode odolnej a zároveň priedušnej vrstvy a z vnútornej hrejivej časti. Bunda poskytuje výbornú ochranu v chladnom počasí počas prechádzky v prírode, ale aj v meste. Obe vrstvy sa dajú nosiť aj samostatne.  vnútorná vpínacia bunda - izolácia Ajungilak® OTI™odnímateľná a nastaviteľná kapucňaodvetrávanie v podpazuší pre lepšiu ventiláciu2-cestný predný zips, lepené zipsy na predných vreckách2 bočné, 1 náprsné vrecko, 2 bočné vrecká na vnútornej vrstvevodný stĺpec: 10 000 mm H2Opriedušnosť: 15 00..

300.00€ 239.00€

MAMMUT Trovat Tour 2 in1 HS Jacket Wom.

Dámska bunda sa skladá z dvoch častí: z vonkajšej vetru a vode odolnej a zároveň priedušnej vrstvy a z vnútornej hrejivej časti. Bunda poskytuje výbornú ochranu v chladnom počasí počas prechádzky v prírode, ale aj v meste. Obe vrstvy sa dajú nosiť aj samostatne.  vnútorná vpínacia bunda - izolácia Ajungilak® OTI™odnímateľná a nastaviteľná kapucňaodvetrávanie v podpazuší pre lepšiu ventiláciu2-cestný predný zips lepené zipsy na predných vreckách2 bočné, 1 náprsné vrecko 2 bočné vrecká na vnútornej vrstvevodný stĺpec: 10 000 mm H2Opriedušnos..

300.00€ 179.90€