Merino Fusion

 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

BRIDGEDALE Control Fit Men

Podkolienky pre lyžiarov a iné zimné aktivity. Tenké hladké zóny pre jednoduché a komfortné obúvanie. Poskytujú teplo a max. ochranu nôh. Zloženie 43% endurofil, 28% merino vlna, 28% nylon, 1% lycra/elastan..

25.90€

BRIDGEDALE Merino Hiker Men

Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémom na priehlavku zaisťujú maximálnu priedušnosť a odvádzanie potu od pokožky..

12.70€

BRIDGEDALE Merino Hiker Women

 Ideálna ponožka pre turistiku v teplom počasí. MMS technológia v kombinácii s česanou bavlnou CoolMax a unikátnym odľahčeným ventilačným systémom na priehlavku zaisťujú maximálnu priedušnosť a odvádzanie potu od pokožky...

12.70€

BRIDGEDALE Mountain Men

Pánske podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboard a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% merino vlna, 34% endurofil, 31% nylon, 1% lycra/elastan..

25.50€

BRIDGEDALE Mountain Ski Junior

Detské hrubšie podkolienky s plným froté úpletom vhodné na lyžovanie, snowboarding a iné aktivity v chladných podmienkach. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 35% merino vlna, 36% polyester, 27% nylon, 1% lycra/elastan..

15.90€

BRIDGEDALE Mountain Women

 Dámske podkolienky na lyžovanie, snowboard a iné zimné aktivity. Maximálne teplé a komfortné, vysoký výkon. Perfektná ochrana nôh. Zloženie 34% merino vlna, 34% endurofil, 31% nylon, 1% lycra..

25.50€

BRIDGEDALE Summit merino Men

 Celoročná ponožka kombinujúca vlastnosti Merino vlny, ktorá je hrejivá a pohodlná s Coolmaxom, ktorý odvádza od pokožky vlhkosť. Výsledkom je, že sú Vaše nohy v suchu, teple a pohodlí za každého počasia. Zloženie: 48%Coolmax, 30% Merino vlna, 21% Nylon, 13% Lycra..

22.40€

BRIDGEDALE Summit merino Women

Celoročná ponožka kombinujúca vlastnosti Merino vlny, ktorá je hrejivá a pohodlná s Coolmaxom, ktorý odvádza od pokožky vlhkosť. Výsledkom je, že sú Vaše nohy v suchu, teple a pohodlí za každého počasia. Zloženie: 45%Coolmax, 30% Merino vlna, 24% Nylon, 1% Lycra..

22.40€

BRIDGEDALE Trail merino Men

Ponožky určené pre jednodňovú turistiku a ďalšie outdoorové aktivity v teplom počasí. Ľahké tlmenie v spodnej časti. Veľmi príjemné na dotyk. Coolmax zabezpečí vysokú funkčnosť pri odvode vlhkosti od chodidla. Turistika, ľahký treking, prechádzky, cestovanie.Zloženie: 19% merino vlna, 53% coolmax, 27% nylon, 1% lycra.  ..

18.00€

BRIDGEDALE Trail merino wom

Ponožky určené pre jednodňovú turistiku a ďalšie outdoorové aktivity v teplom počasí. Ľahké tlmenie v spodnej časti. Veľmi príjemné na dotyk. Coolmax zabezpečí vysokú funkčnosť pri odvode vlhkosti od chodidla. Turistika, ľahký treking, prechádzky, cestovanie.Zloženie: 19% merino vlna, 53% coolmax, 27% nylon, 1% lycra.  ..

18.00€

BRIDGEDALE Trekker merino Men

Ponožky pre celodenné pohodlie, turistiku a trekking v ktoromkoľvek ročnom období. Univerzálne ponožky s celodennou ochranou a vyšším dlhodobým komfortom. Unikátna konštrukcia Bridgedale zabezpečuje sucho pre pohodlie a zdravie Vaších nôh. Použité nízkotlakové pletenie. Zloženie: 50% Coolmax, 27% Merino vlna, 22% Nylon, 1% Lycra..

20.00€

BRIDGEDALE Trekker merino wom.

 Ponožky pre celodenné pohodlie, turistiku a trekking v ktoromkoľvek ročnom období. Univerzálna ponožka s celodennou ochranou a vyšším dlhodobým komfortom. Unikátna konštrukcia Bridgedale zabezpečuje sucho pre pohodlie a zdravie Vaších nôh. Použité nízkotlakové pletenie. Zloženie : 50% Coolmax, 27% Merino vlna, 22% Nylon, 1% Lycra..

20.00€