MAMMUT

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Mammut Alnasca Knit Low GTX

Na mieru prispôsobené nepredvídateľným horským podmienkam: Alnasca Knit Low Men vám sľubuje ultra-pohodlné nosenie s podšívkou s elastickou 3D pletenou ponožkovou konštrukciou a s tým spojenou do veľkej miery bezšvíkovou montážou. Vďaka medzipodrážke Dual Density je topánka mäkká, ale podporná, takže sa cítite bezpečne na ferratoch. Podrážka Michelin® zo špeciálnej gumovej zmesi OCX zaisťuje pevné držanie na skale. Bezpečné na ferrata, výlety alebo výstupy...

169.00€ 129.00€

Mammut Alnasca Knit Low GTX WMS

Spoľahlivé na via ferrata, výlety alebo výstupy: Ženy Alnasca Knit Low GTX® Women vás budú sprevádzať pri ďalšom turné po horách. Vďaka technológii Base-Fit® vám topánka získa vynikajúce šnurovanie a ponúka dobrú oporu päty.  Medzipodrážka Dual Density robí z topánky mäkkú, ale podpornú, zatiaľ čo podrážka Michelin vyrobená zo špeciálnej gumovej zmesi OCX zaručuje pevné uchytenie na skale. Vrcholom tejto topánky je elastická 3D pletená ponožková konštrukcia, ktorá zaisťuje optimálne pohodlie vďaka svojej prevažne bezšvíkovej výrobe v podšívke...

169.00€ 129.00€

MAMMUT Alnasca Low GTX Men

Materiál: Vent-Mesh & Abrasion resistant fabric & 3D Knitted;Podrážka: Michelin Rock Tech sole & Dual Tech Midsole Membrána: GORE-TEX® Extended Comfort Footwear;Váha: 710 gUrčené pre:  Via Ferrata, Turistika, Horská turistikaFarba:   graphite-magma ..

159.00€ 119.00€

MAMMUT Alnasca Low GTX Women

Materiál: Vent-Mesh & Abrasion resistant fabric & 3D Knitted;Podrážka: Michelin Rock Tech sole & Dual Tech Midsole Membrána: GORE-TEX® Extended Comfort Footwear;Váha: 710 gUrčené pre: Via Ferrata, Turistika, Horská turistikaFarba: cofee-rose /hnedé/            graphite-beet / sivá /            ..

159.00€ 119.00€

MAMMUT Alto Guide High GTX Men

Obuv vhodná na vysokohorskú turistiku a via ferraty. Technológia Base Fit. Vnútorná popruhová tkanina prenáša silu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážok. Zvýšená bezpečnosť a pohodlie. Zosilené vnútro a zvýšený zadný lem zabraňujú zraneniu členkov, ale zároveň umožňuje voľnosť pohybu dopredu i dozadu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Trojzónové šnurovanie. Kombinácia troch savých materiálov pre zníženie vlhkosti. Zvýšený pogumovaný okraj, nekĺzavá podrážka. Určené pre horo..

250.00€ 229.00€

MAMMUT Alto Guide High GTX Women

Obuv vhodná na vysokohorskú turistiku a via ferraty. Technológia Base Fit. Vnútorná popruhová tkanina prenáša silu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážok. Zvýšená bezpečnosť a pohodlie. Zosilené vnútro a zvýšený zadný lem zabraňujú zraneniu členkov, ale zároveň umožňuje voľnosť pohybu dopredu i dozadu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Trojzónové šnurovanie. Kombinácia troch savých materiálov pre zníženie vlhkosti. Zvýšený pogumovaný okraj, nekĺzavá podrážka. Materiál: Velou..

250.00€ 219.00€

MAMMUT Alvra Low LTH Men

Topánka z full grain kože je vhodná pre zimnú turistiku. Výplň na rôznych častiach chodidiel.Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlaky. Pamäťová pena sa individuálne prispôsobí každej nohe.S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklovanéj gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Textile;Podrážka: Vibram Predator sole;Membrána: Leather;Váha: 916 g;Veľkosť:  7 - 12;Určené pre:  Cestovanie, Zimnú turistiku, Mestské použitie; ..

149.00€ 139.00€

MAMMUT Alvra Low LTH Wom

Topánka z full grain kože je vhodná pre zimnú turistiku. Rôzne podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel, Nižšia vlhkosť,ochrana pred zimou a otlakom .Pamäťová pena sa individuálne prispôsobí každej nohe. S vysoko kvalitné zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklované gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Textile;Podrážka: Vibram Predator sole;Membrána: Leather;Váha: 388 g;Veľkosť:  4 - 6,5 Určené pre:  Cestovanie, Zimné turistiku, Mestské použitie;..

149.00€ 139.00€

MAMMUT Blackfin High WP UNISEX

Teplá, mäkká a všestranná obuv pre zimnú turistiku. Vdaka Smart-LACE ™ sa rýchlo topánky uviažu, dokonca aj v rukaviciach. Velmi silná syntetická koža a teplý Thinsulate ™ Ultra Insulation materiál, fleece podšívka,VIBRAM ® Cristal jedinou zárukou pohodlia a bezpečnosti v zime a snehu.Materiál: Synthetic Leather,PU Protection;Podrážka: vibram® Cristal sole;Membrána: Thinsulate™ 200B;Izolačná teplota: do - 25°C ( EN ISO 20344);  Váha: 1300 g;Veľkost: 4 - 12;Určené pre: Zimnú turistiku..

189.00€ 159.00€

MAMMUT Blackfin High WP Woman

Teplá, mäkká a všestranná obuv pre zimnú turistiku. Vdaka Smart-LACE ™ sa rýchlo topánky uviažu, dokonca aj v rukaviciach. Velmi silná syntetická koža a teplý Thinsulate ™ Ultra Insulation materiál, fleece podšívka,VIBRAM ® Cristal jedinou zárukou pohodlia a bezpečnosti v zime a snehu.Materiál: Synthetic Leather,PU Protection;Podrážka: vibram® Cristal sole;Membrána: WaterProof Warm Lining & OTI 100% PES;Izolačná teplota: do  - 25°C ( EN ISO 20344);Flex index: A6; Váha: 1260 g;..

189.00€ 159.00€

MAMMUT Chamuera Mid WP Men

Zimná turistická obuv z velúrovej a full grain (najpevnejší druh) kože. Nepremokavá konštrukcia s hrejivou podšívkou. S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklovanej gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Velour Leather, TextilePodrážka: Vibram Predator soleMembrána: WaterProof Warm Lining 100% PES;Váha: 844 g;Určené pre: Cestovanie, zimnú turistiku, mestské použitie Farba: dark graphite - timber ..

180.00€ 150.00€

MAMMUT Chamuera Mid WP wom.

Zimné turistické topánky z velurovej a full grain (najpevnejší druh) kože. Nepremokavá konštrukcia s hrejivou podšívkou. S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% z recyklovanej gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou. Vhodné na cestovanie, zimnú turistiku i mestské použitie. Materiál: Full grain Leather, Velour Leather, TextilePodrážka: Vibram Predator soleMembrána: WaterProof Warm Lining 100% PESVáha: 704 g;Farba: dark flint - merlot ..

170.00€ 149.00€

MAMMUT Convey Low GTX Men

Topánky pre turistiku , cestovanie ale aj každodenné nosenie. Convey low GTX vyniká kombináciou kože a memo peny, čo robí topánku mimoriadne pohodlnou. Koža je mäkký a pohodlný materiál , ktorý je tiež veľmi trvanlivý , zatiaľ čo inovatívna memo pena zaručuje prispôsobenie a odpruženie nohy na priehlavku.Technológia Base Cage podporuje a uvoľňuje vaše nohy ,najme pri dlhších túrach takže sa unavujú menej . Podrážka Rolling Concept znižuje riziko krútenia členku. Ľahký terén .Materiál: Nubuck koža, GORE-TEXVáha:  365gFarba :/ graphite - dark citron /sivá/          ..

139.00€ 89.90€

MAMMUT Convey Low GTX Women

Topánky pre turistiku , cestovanie ale aj každodenné nosenie. Convey low GTX vyniká kombináciou kože a memo peny, čo robí topánku mimoriadne pohodlnou. Koža je mäkký a pohodlný materiál , ktorý je tiež veľmi trvanlivý , zatiaľ čo inovatívna memo pena zaručuje prispôsobenie a odpruženie nohy na priehlavku.Technológia Base Cage podporuje a uvoľňuje vaše nohy ,najme pri dlhších túrach takže sa unavujú menej . Podrážka Rolling Concept znižuje riziko krútenia členku. Ľahký terén .Materiál: Nubuck koža, GORE-TEXVáha:  310g  pri UK 5.5Farba : dark linen-candy..

139.00€ 95.50€

MAMMUT Ducan Low GTX Men

Unikátna kombinácia najmodernejších technológií poskytuje Ducan Low GTX bezkonkurenčný komfort v technickom teréne. Využíva inovatívnu technológiu Mammut Flextron s podrážkou z pružinovej ocele, ktorá stabilizuje nohu bez poškodenia pohodlia. Technológia Georganic 3D vytvára strih šitý na mieru pre nohu, čím poskytuje topánke pôsobivo pohodlné nosenie. Podošva vibram® má za následok inovatívnu turistickú topánku, ktorá ponúka väčšiu priľnavosť a krok s väčšou istotou, aby vás bezpečne previezla do beznádejného terénu. Anatomické posledné a asymetrické šnurovanie dotvára dizajn topánky. podráž..

159.00€ 139.00€

MAMMUT Ducan Low GTX Women

Unikátna kombinácia najmodernejších technológií poskytuje Ducan Low GTX bezkonkurenčný komfort v technickom teréne. Využíva inovatívnu technológiu Mammut Flextron s podrážkou z pružinovej ocele, ktorá stabilizuje nohu bez poškodenia pohodlia. Technológia Georganic 3D vytvára strih šitý na mieru pre nohu, čím poskytuje topánke pôsobivo pohodlné nosenie. Podošva vibram® má za následok inovatívnu turistickú topánku, ktorá ponúka väčšiu priľnavosť a krok s väčšou istotou, aby vás bezpečne previezla do beznádejného terénu. Anatomické posledné a asymetrické šnurovanie dotvára dizajn topánky. podráž..

159.00€ 149.90€

MAMMUT Ducan Mid GTX Men

Flexibilná turistická topánka pre denné túry a náročné trasy: Ducan Mid GTX® Men je definovaná kombináciou inovatívnych technológií. Technológia Flextron a technológia Georganic 3D od spoločnosti Mammut otvárajú úplne novú úroveň pohodlia. Flextron má integrovanú podošvu z pružinovej ocele, ktorá poskytuje bezpečnú oporu a chráni vašu nohu pred deformáciou, zatiaľ čo Georganic vytvára prirodzený strih pre pohodlné nosenie. Ducan Mid GTX® môžete nájsť perfektného spoločníka pre hory.podrážka : vibram Materiál: Double Layer Engineered MeshMembrána : GORE-TEX Farba: black-dark titanium /čierne/..

179.00€ 149.00€

MAMMUT Ducan Mid GTX Women

Flexibilná turistická topánka pre denné túry a náročné trasy: Ducan Mid GTX® Men je definovaná kombináciou inovatívnych technológií. Technológia Flextron a technológia Georganic 3D od spoločnosti Mammut otvárajú úplne novú úroveň pohodlia. Flextron má integrovanú podošvu z pružinovej ocele, ktorá poskytuje bezpečnú oporu a chráni vašu nohu pred deformáciou, zatiaľ čo Georganic vytvára prirodzený strih pre pohodlné nosenie. Ducan Mid GTX® môžete nájsť perfektného spoločníka pre hory.podrážka : vibram Materiál: Double Layer Engineered MeshMembrána : GORE-TEX Farba: phantom-light galaxy ..

179.00€ 149.00€

MAMMUT Eiswand GTX

 Materiál Synthetic Leather, Textile. Podrážka vibram® Maton sole, Poro wedge, insulated Carbon Shank. Membrána GORE-TEX® Performance Comfort Footwear. Izolačná teplota do -25°C (EN 20344).  ..

399.90€

MAMMUT Hueco Low GTX Men

Topánka ktorá ponúka každodenný komfort .Vrchná vrstva je s Veloursovej kože, ktorá sa vyznačuje robustnosťou. Kaučuková zmes michelin rieši nerovnomerný terén.Gumová špička chráni pred padajúcimi skalami zaťial čo stabilizátor päty TPU podporuje vaše kroky na nerovnom teréne. Konštrukcia Strobel ponúka skvelé odpruženie a pohodlné nosenie. Materiál: Velours kožaMembrána : GORE-TEX Váha:  375g  pri 8.5 UKFarba: graphite-magma  ..

149.00€ 122.90€

MAMMUT Hueco Low GTX Women

Topánka ktorá ponúka každodenný komfort .Vrchná vrstva je s Veloursovej kože, ktorá sa vyznačuje robustnosťou. Kaučuková zmes michelin rieši nerovnomerný terén.Gumová špička chráni pred padajúcimi skalami zaťial čo stabilizátor päty TPU podporuje vaše kroky na nerovnom teréne. Konštrukcia Strobel ponúka skvelé odpruženie a pohodlné nosenie. Materiál: Velours kožaMembrána : GORE-TEX Váha:  325g  pri UK 5.5 Farba: grey-dark beet ..

149.00€ 122.90€

MAMMUT Kento High GTX Men

Pánska treková obuv, ktorá je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorená pre horskú turistiku a Via Ferratu. Rozšírené kopyto prinesie maximálne pohodlie pri stále technickom strihu. Pena použitá v polstrovaní (3D Memo Foam) sa vždy vracia do pôvodnej podoby a zaručuje tým dlhodobý komfort nosenia. Systém Motion Control zamedzuje pohybu nohy do strany a tým znižuje riziko poranenia členku. Obuv má vodeodolnú membránu GORE-TEX® Performance Comfort. Spolu s výborne priľnavou podrážkou Michelin Alpine lite 3970 ochráni vaše nohy pred nepriaznivým počasím. Podrážka od Michelin®..

229.00€ 137.00€

MAMMUT Kento High GTX Women

Dámska treková obuv, ktorá je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorená pre horskú turistiku a Via Ferratu. Rozšírené kopyto prinesie maximálne pohodlie pri stále technickom strihu. Pena použitá v polstrovaní (3D Memo Foam) sa vždy vracia do pôvodnej podoby a zaručuje tým dlhodobý komfort nosenia. Systém Motion Control zamedzuje pohybu nohy do strany a tým znižuje riziko poranenia členku. Obuv má vodeodolnú membránu GORE-TEX® Performance Comfort. Spolu s výborne priľnavou podrážkou Michelin Alpine lite 3970 ochráni vaše nohy pred nepriaznivým počasím. Podrážka od Michelin® bola..

229.00€ 139.90€

MAMMUT Magic Guide High GTX Men

Vysoké topánky sú vhodné pre mixové lezenie, lezenie v ľade, klasický alpinizmus a viac dĺžkové lezenie po skalách. Dvojité, voľne posuvné popruhy Mammut Hammer v oblasti päty. Podporné popruhy nad a pod pätou. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Trojrozmerne tvarované odpruženie päty z pamäťovej peny. Dokonalý individuálny strih. Optimálna podpora päty zabraňuje tvorbe otlakov a pľuzgierov.  Trojzónové šnurovanie. Izolovaná karbónová vložka, neoprénový ..

420.00€ 299.00€

MAMMUT Mercury III Low GTX Men

Obuv s nízkym strihom z Hiking série. Nubuková koža so Soft Shellovým jazykom poskytuje dokonalé pohodlie a GORE-TEX® Performace Comfort Footwear membrána zaručí priedyšnosť a vodeodolnosť. Obuv má skvelú trakciu vďaka podrážke, a preto sú vhodné pre hiking a každodenné nosenie.Materiál: Nubuk Leather, Velours Leather, Softshell TextileMembrána: GORE-TEX® Performance Comfort FootwearPodrážka: vibram® Frog Grip sole, EVA wedgeVáha: 840 g ..

149.00€ 141.00€

MAMMUT MERCURY MID III GTX

  Ľahká, pohodlná a štýlová , treková obuv. Vyrobená z nubukovej kože vhodná pre turistiku a cestovanie.- technológia podrážky Mammut Frog pre ľahkosť a priľnavosť- Rolling Concept® zaisťuje primeranú podporu a odpruženie, znižuje únavu nôh- použitie: ľahká turistika, nordic walking, cestovanieFarba - graphite..

169.00€ 149.90€

MAMMUT MTR 201 Dyneema Tech Low Men

Pohodlná bežecká obuv vyrobená z veľmi odolného materiálu Dyneema, ktorý je odolný voči oderu. Ľahká obuv s šesťmilimetrovým sklonom podrážky, výplňou IP EVA a podrážkou s integrovanou technológiou Sonar tech od gripex. Vnútorná popruhová tkanina prenáša sílu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážky. Ortopedická a odľahčená podrážka. Memo Foam Individuálne sa prispôsobí každej nohe. Polstrovanie na narte, členok a holennej kosti.  Rýchly systém utahovania šnúrok. Farba: white - infernoVáha: 584 g;..

190.00€ 99.00€

MAMMUT MTR 71 II Low Women

Veľmi ľahká a pohodlná teniska, zaisťuje dobrú ventiláciu a dobré vysychanie. Novo vyvinutá podrážka gripex Sona sole je ultra ľahká a poskytuje veľmi príjemný došľap pri ľahkej turistike i behu. Reflexné prvky poskytujú zvýšenú bezpečnosť za zníženej viditeľnosti.Materiál: Mesh Single Shell;Podrážka: gripex™ Sonar II sole, IP EVA wedge;Membrána: Bez membrány, Textile Lining;Váha: 542 g;..

100.00€ 49.90€

MAMMUT Nordwand 2.1 High

Obuv 2 v 1: vrchná s návlekom a vyberateľná vnútorná samostatne nositeľná vložka. Princíp komínovej ventilácie: aktívna ventilácia vďaka medzere medzi látkami. Priestranná pletená látka s otvormi odvetráva priestor z vnútornej topánky až po horný lem návleku, čím znižuje tvorbu vlhkosti a zlepšuje izoláciu. Technológia Base Fit 2.0 zvyšuje podporu päty a znižuje tvorbu otlakov. Rýchle a bezpečné utiahnutie šnúrok pomocou systému Boa, ktorým pohodlne otočíte i s oblečenými rukavicami. Rýchlo a jednoducho sa obúvajú i s hrubšími rukavicami. Nepremokav..

600.00€ 540.00€

MAMMUT Nova III Mid GTX Women

Nova III GTX je úspešnou vlajkovou loďou ľahkých topánok na turistiku. Ľahká, vysoko kvalitná a neuveriteľne pohodlná. Nubuk koža v kombinacií s Soft Shellovým materiálom.Vibramová podrážka s technológiou vzorky podrážky Frog - spojenie Mammut a vibram. Veľmi priedušná nepromokavá membrána GORE-TEX Performance Comfort Footwear.Šnúrky sú vyrobené z nylonovej popruhoviny. Pogumovaný okraj chráni kožu pred odieraním.Materiál: Nubuk Leather, Velours Leather, Soft Shell; Podrážka: vibram® Frog Grip sole, EVA wedge;Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear;Váha: 920 g..

169.00€ 145.00€