MAMMUT

 

Upresniť vyhľadávanie

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

MAMMUT Alnasca Low GTX Women

Materiál: Vent-Mesh & Abrasion resistant fabric & 3D Knitted;Podrážka: Michelin Rock Tech sole & Dual Tech Midsole Membrána: GORE-TEX® Extended Comfort Footwear;Váha: 710 gUrčené pre: Via Ferrata, Turistika, Horská turistikaFarba: cofee-rose ..

159.00€

MAMMUT Alto Guide High GTX Men

Obuv vhodná na vysokohorskú turistiku a via ferraty. Technológia Base Fit. Vnútorná popruhová tkanina prenáša silu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážok. Zvýšená bezpečnosť a pohodlie. Zosilené vnútro a zvýšený zadný lem zabraňujú zraneniu členkov, ale zároveň umožňuje voľnosť pohybu dopredu i dozadu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Trojzónové šnurovanie. Kombinácia troch savých materiálov pre zníženie vlhkosti. Zvýšený pogumovaný okraj, nekĺzavá podrážka. Určené pre horo..

250.00€ 229.00€

MAMMUT Alto Guide High GTX Women

Obuv vhodná na vysokohorskú turistiku a via ferraty. Technológia Base Fit. Vnútorná popruhová tkanina prenáša silu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážok. Zvýšená bezpečnosť a pohodlie. Zosilené vnútro a zvýšený zadný lem zabraňujú zraneniu členkov, ale zároveň umožňuje voľnosť pohybu dopredu i dozadu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Trojzónové šnurovanie. Kombinácia troch savých materiálov pre zníženie vlhkosti. Zvýšený pogumovaný okraj, nekĺzavá podrážka. Materiál: Velou..

250.00€ 219.00€

MAMMUT Alvra Low LTH Men

Topánka z full grain kože je vhodná pre zimnú turistiku. Výplň na rôznych častiach chodidiel.Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlaky. Pamäťová pena sa individuálne prispôsobí každej nohe.S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklovanéj gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Textile;Podrážka: Vibram Predator sole;Membrána: Leather;Váha: 916 g;Veľkosť:  7 - 12;Určené pre:  Cestovanie, Zimnú turistiku, Mestské použitie; ..

149.00€ 139.00€

MAMMUT Alvra Low LTH Wom

Topánka z full grain kože je vhodná pre zimnú turistiku. Rôzne podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel, Nižšia vlhkosť,ochrana pred zimou a otlakom .Pamäťová pena sa individuálne prispôsobí každej nohe. S vysoko kvalitné zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklované gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Textile;Podrážka: Vibram Predator sole;Membrána: Leather;Váha: 388 g;Veľkosť:  4 - 6,5 Určené pre:  Cestovanie, Zimné turistiku, Mestské použitie;..

149.00€ 139.00€

MAMMUT Ayako Low GTX Men

Nízke topánky z velúrovej látky sú navrhnuté špeciálne pre náročné túry a via ferrata treky. Je ľahká, obopínajúca a má nízku podrážku. Gumová 3D podpora päty, regulácia vlhkosti FeetMap, integrovaná pamäťová pena a tvarovaný jazyk s konštrukciou z GORE-TEXu. Membrána Performance Comfort Footwear a osvedčená protišmyková podrážka z Vibramu poskytujú ďalšie pohodlie a bezpečie a dokonale padnú každej nohe. Individuálne sa prispôsobí každej nohe. Polstrovanie na priehlavku, členku a holennej kosti.Pogumovaná špička. Ochrana pred vlhkosťou a oderom z odľahčenej kože...

169.00€ 149.00€

MAMMUT Blackfin High WP UNISEX

Teplá, mäkká a všestranná obuv pre zimnú turistiku. Vdaka Smart-LACE ™ sa rýchlo topánky uviažu, dokonca aj v rukaviciach. Velmi silná syntetická koža a teplý Thinsulate ™ Ultra Insulation materiál, fleece podšívka,VIBRAM ® Cristal jedinou zárukou pohodlia a bezpečnosti v zime a snehu.Materiál: Synthetic Leather,PU Protection;Podrážka: vibram® Cristal sole;Membrána: Thinsulate™ 200B;Izolačná teplota: do - 25°C ( EN ISO 20344);  Váha: 1300 g;Veľkost: 4 - 12;Určené pre: Zimnú turistiku..

189.00€ 159.00€

MAMMUT Blackfin High WP Woman

Teplá, mäkká a všestranná obuv pre zimnú turistiku. Vdaka Smart-LACE ™ sa rýchlo topánky uviažu, dokonca aj v rukaviciach. Velmi silná syntetická koža a teplý Thinsulate ™ Ultra Insulation materiál, fleece podšívka,VIBRAM ® Cristal jedinou zárukou pohodlia a bezpečnosti v zime a snehu.Materiál: Synthetic Leather,PU Protection;Podrážka: vibram® Cristal sole;Membrána: WaterProof Warm Lining & OTI 100% PES;Izolačná teplota: do  - 25°C ( EN ISO 20344);Flex index: A6; Váha: 1260 g;..

189.00€ 159.00€

MAMMUT Chamuera Mid WP Men

Zimná turistická obuv z velúrovej a full grain (najpevnejší druh) kože. Nepremokavá konštrukcia s hrejivou podšívkou. S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% zo zrecyklovanej gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou.Materiál: Full grain Leather, Velour Leather, TextilePodrážka: Vibram Predator soleMembrána: WaterProof Warm Lining 100% PES;Váha: 844 g;Určené pre: Cestovanie, zimnú turistiku, mestské použitie Farba: dark graphite - timber ..

180.00€ 150.00€

MAMMUT Chamuera Mid WP wom.

Zimné turistické topánky z velurovej a full grain (najpevnejší druh) kože. Nepremokavá konštrukcia s hrejivou podšívkou. S vysoko kvalitnou zložkou Ecostep, ktorá je vyrobená minimálne z 30% z recyklovanej gumy. Nekĺzavá podrážka je úplnou samozrejmosťou. Vhodné na cestovanie, zimnú turistiku i mestské použitie. Materiál: Full grain Leather, Velour Leather, TextilePodrážka: Vibram Predator soleMembrána: WaterProof Warm Lining 100% PESVáha: 704 g;Farba: dark flint - merlot ..

170.00€ 149.00€

MAMMUT Claw II GTX wom.

 Patentovaná podrážka Rolling Concept bráni úrazom ako vyvrtnutie členku. Protisklzová podrážka. Liquid Rubber zóny pôsobia predovšetkým za vlhka a bránia odieraniu. Elastická konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. LP šnúrky. Materiál: PU Protection, Vent-Meshr. Podrážka: gripex™ Iguana sole, Eva IP wedge. Membrána: GORE-TEX® Extended Comfort Footwear. Váha: 654 g. ..

150.00€ 89.00€

MAMMUT Eiswand GTX

 Materiál Synthetic Leather, Textile. Podrážka vibram® Maton sole, Poro wedge, insulated Carbon Shank. Membrána GORE-TEX® Performance Comfort Footwear. Izolačná teplota do -25°C (EN 20344).  ..

399.90€

MAMMUT Kento High GTX Men

Pánska treková obuv, ktorá je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorená pre horskú turistiku a Via Ferratu. Rozšírené kopyto prinesie maximálne pohodlie pri stále technickom strihu. Pena použitá v polstrovaní (3D Memo Foam) sa vždy vracia do pôvodnej podoby a zaručuje tým dlhodobý komfort nosenia. Systém Motion Control zamedzuje pohybu nohy do strany a tým znižuje riziko poranenia členku. Obuv má vodeodolnú membránu GORE-TEX® Performance Comfort. Spolu s výborne priľnavou podrážkou Michelin Alpine lite 3970 ochráni vaše nohy pred nepriaznivým počasím. Podrážka od Michelin®..

229.00€ 170.00€

MAMMUT Kento High GTX Women

Dámska treková obuv, ktorá je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorená pre horskú turistiku a Via Ferratu. Rozšírené kopyto prinesie maximálne pohodlie pri stále technickom strihu. Pena použitá v polstrovaní (3D Memo Foam) sa vždy vracia do pôvodnej podoby a zaručuje tým dlhodobý komfort nosenia. Systém Motion Control zamedzuje pohybu nohy do strany a tým znižuje riziko poranenia členku. Obuv má vodeodolnú membránu GORE-TEX® Performance Comfort. Spolu s výborne priľnavou podrážkou Michelin Alpine lite 3970 ochráni vaše nohy pred nepriaznivým počasím. Podrážka od Michelin® bola..

229.00€ 170.00€

MAMMUT Magic Guide High GTX Men

Vysoké topánky sú vhodné pre mixové lezenie, lezenie v ľade, klasický alpinizmus a viac dĺžkové lezenie po skalách. Dvojité, voľne posuvné popruhy Mammut Hammer v oblasti päty. Podporné popruhy nad a pod pätou. Pružná konštrukcia jazyka z GORE-TEXového materiálu. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vlhkosť, ochrana pred zimou a otlakmi. Trojrozmerne tvarované odpruženie päty z pamäťovej peny. Dokonalý individuálny strih. Optimálna podpora päty zabraňuje tvorbe otlakov a pľuzgierov.  Trojzónové šnurovanie. Izolovaná karbónová vložka, neoprénový ..

420.00€ 299.00€

MAMMUT Magic High GTX Men

Vyššia obuv vhodná na Via Ferraty a vysokohorskú turistiku. Dvojité, voľne posuvné popruhy Mammut Hammer nad a pod pätou. Podpora päty zabraňuje tvorbe otlakov a pľuzgierov. Zmes mäkkých vnútorných a tvrdých vonkajších materiálov. Zvýšené pohodlie a vylepšená prispôsobivosť. Tri zónové šnurovanie. Izolovaná karbonová vložka do topánok. Memo Foam - Individuálne sa prispôsobí každej nohe. Polstrovanie na narte, členku a holennej kosti. Asymetrické šnurovanie. Nekĺzavá podrážka. Vysoká pogumovaná obsádzka. Kompatibilné s mačkami B2. Jednoduchá výmena podrážky.Materiál: Ve..

270.00€ 219.00€

MAMMUT Mercury III Low GTX Men

Obuv s nízkym strihom z Hiking série. Nubuková koža so Soft Shellovým jazykom poskytuje dokonalé pohodlie a GORE-TEX® Performace Comfort Footwear membrána zaručí priedyšnosť a vodeodolnosť. Obuv má skvelú trakciu vďaka podrážke, a preto sú vhodné pre hiking a každodenné nosenie.Materiál: Nubuk Leather, Velours Leather, Softshell TextileMembrána: GORE-TEX® Performance Comfort FootwearPodrážka: vibram® Frog Grip sole, EVA wedgeVáha: 840 g ..

149.00€ 134.90€

MAMMUT Mercury Mid II GTX

 Ľahká, pohodlná a štýlová , treková obuv. Vyrobená z nubukovej kože vhodná pre turistiku a cestovanie. - technológia podrážky Mammut Frog pre ľahkosť a priľnavosť - Rolling Concept® zaisťuje primeranú podporu a odpruženie, znižuje únavu nôh - použitie: ľahká turistika, nordic walking, cestovanieFarba - graphite             ..

160.00€ 149.90€

MAMMUT MERCURY MID III GTX

  Ľahká, pohodlná a štýlová , treková obuv. Vyrobená z nubukovej kože vhodná pre turistiku a cestovanie.- technológia podrážky Mammut Frog pre ľahkosť a priľnavosť- Rolling Concept® zaisťuje primeranú podporu a odpruženie, znižuje únavu nôh- použitie: ľahká turistika, nordic walking, cestovanieFarba - graphite..

169.00€ 149.90€

MAMMUT Moskito GTX Kids

Obuv určená na ľahkú turistiku i bežné nosenie, je veľmi ľahká a pohodlná. Je vyrobená z kvalitnej nubukovej kože s mäkkými shell doplnkami. Podrážka: WIBRAM HLX sole EVA wedgeMateriál:  Nubuková koža GORE TEX Performance comfortFarba: antracite-greyVeľkosť: 31Dĺžka vložky: 20 cm  ..

130.00€ 59.50€

MAMMUT MTR 141 GTX Men

 Veľmi ľahká a pohodlná obuv z oderu odolnej 3-Dpolyamidovej tkaniny. Použitie membrány GORE-TEX Extended Comfort zaručuje dobrú priedyšnosť a zároveň nepremokavosť. Novo vyvinutá podrážka gripex Sonar sole je ultra ľahká a poskytuje veľmi príjemný došlap pri ľahkej turistike aj behu. Reflexné prvky poskytujú zvýšenú bezpečnosť za zníženej viditeľnosti. Farba: black-spring /čierno-zelená/ veľ.  8,5. 9,5. 10.            black-graphite / čierno-sivá/ veľ. 10.   ..

150.00€ 89.50€

MAMMUT MTR 141 Protect Low GTX

Bežecká a treková obuv. Base Fit šnurovanie, patentovaná podrážka Rolling Concept brání úrazom ako vyvrtnutie členku. Sonar technology je profil podrážky inšpirovaný tvarom sonarových vĺn, preto neprekluzuje a brzdí preklzovanie pri každom kroku. Memo Foam je kvalitná pamäťová pena, ktorá podporuje členok, nart i klenbu. Jednoliata konštrukcia. FeetMap je technológia, ktorá podporuje odvod vlhkosti z rôznych častí chodidla, chráni pred odermi, a zároveň zahrieva časti, ktoré najčastejšie trpia prechladnutím. Rýchle zaväzovanie šnúrok. Pogumovaná špička z Liquid Rubber. Výška podrážky 8 / 17..

99.00€

MAMMUT MTR 201 Dyneema Tech Low Men

Pohodlná bežecká obuv vyrobená z veľmi odolného materiálu Dyneema, ktorý je odolný voči oderu. Ľahká obuv s šesťmilimetrovým sklonom podrážky, výplňou IP EVA a podrážkou s integrovanou technológiou Sonar tech od gripex. Vnútorná popruhová tkanina prenáša sílu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážky. Ortopedická a odľahčená podrážka. Memo Foam Individuálne sa prispôsobí každej nohe. Polstrovanie na narte, členok a holennej kosti.  Rýchly systém utahovania šnúrok. Farba: white - infernoVáha: 584 g;..

190.00€ 99.00€

MAMMUT MTR 201 Pro Low Women

 Tenisky sú ideálne na výkonnostné behanie vo vysokohorskom teréne alebo nordic walking. Vnútorná popruhová tkanina prenáša silu z oblasti utiahnutých šnúrok do podrážok.  Zvýšená bezpečnosť a pohodlie. Podpora a odvádzanie vlhkosti v rôznych častiach chodidla. Ortopedická a odľahčená podrážka. Nová technológia podrážky Sonar nekĺže v akomkoľvek teréne vďaka výčnelkom rôzneho smeru a dvom rôzne tvrdým gumovým materiálom. Individuálne sa prispôsobí každej nohe. Polstrovanie na nárte a členku. Rôzna podšívka a výplň na rôznych častiach chodidiel. Nižšia vl..

140.00€ 69.90€

MAMMUT MTR 71 II Low Women

Veľmi ľahká a pohodlná teniska, zaisťuje dobrú ventiláciu a dobré vysychanie. Novo vyvinutá podrážka gripex Sona sole je ultra ľahká a poskytuje veľmi príjemný došľap pri ľahkej turistike i behu. Reflexné prvky poskytujú zvýšenú bezpečnosť za zníženej viditeľnosti.Materiál: Mesh Single Shell;Podrážka: gripex™ Sonar II sole, IP EVA wedge;Membrána: Bez membrány, Textile Lining;Váha: 542 g; ..

100.00€ 49.90€

MAMMUT Nordwand 2.1 High

Obuv 2 v 1: vrchná s návlekom a vyberateľná vnútorná samostatne nositeľná vložka. Princíp komínovej ventilácie: aktívna ventilácia vďaka medzere medzi látkami. Priestranná pletená látka s otvormi odvetráva priestor z vnútornej topánky až po horný lem návleku, čím znižuje tvorbu vlhkosti a zlepšuje izoláciu. Technológia Base Fit 2.0 zvyšuje podporu päty a znižuje tvorbu otlakov. Rýchle a bezpečné utiahnutie šnúrok pomocou systému Boa, ktorým pohodlne otočíte i s oblečenými rukavicami. Rýchlo a jednoducho sa obúvajú i s hrubšími rukavicami. Nepremokav..

600.00€ 540.00€

MAMMUT Nova III Mid GTX Women

Nova III GTX je úspešnou vlajkovou loďou ľahkých topánok na turistiku. Ľahká, vysoko kvalitná a neuveriteľne pohodlná. Nubuk koža v kombinacií s Soft Shellovým materiálom.Vibramová podrážka s technológiou vzorky podrážky Frog - spojenie Mammut a vibram. Veľmi priedušná nepromokavá membrána GORE-TEX Performance Comfort Footwear.Šnúrky sú vyrobené z nylonovej popruhoviny. Pogumovaný okraj chráni kožu pred odieraním.Materiál: Nubuk Leather, Velours Leather, Soft Shell; Podrážka: vibram® Frog Grip sole, EVA wedge;Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear;Váha: 920 g..

169.00€ 145.00€

MAMMUT Nova Mid II GTX Women

 Ľahká, neuveriteľne pohodlná a štýlová dámska treková obuv s gore tex membránou. Je vyrobená z nubukovej kože, vhodná pre turistiku a cestovanie. - asymetrické šnurovanie zohľadňujúce anatómiu nohy a zvyšuje presnosť - technológia podrážky Mammut Frog pre ľahkosť a priľnavosť - Rolling Concept zaisťuje primeranú podporu a odpruženie, znižuje únavu nôh - použitie: ľahká turistika, nordic walking, cestovanie Farba graphite-light carribean /graphite-modrá/           graphite-dark barberry /graphite-červená/ ..

160.00€ 145.00€

MAMMUT Runbold Advanced High GTX men

Teplé, mäkké a univerzálne topánky na zimnú turistiku, výlety na snežniciach i bežné nosenie. Sú vyrobené z vysokokvalitnej kože s PU výstuhami. O nepremokavosť sa stará GORE TEX membrána. Tepelný komfort si udržuje do - 30°C  Váha: 1175g (8,5)Podrážka: GRIPEX Sonar Winter sole.GORE TEX Insulated comfort footwearFarba: graphite - inferno , black             ..

180.00€ 157.60€

MAMMUT Runbold Tour High II GTX Men

Pánske vyššie topánky na zimu. Rolling Concept Podpora a odvádzanie vlhkosti v rôznych častiach chodidla. Ortopedická a odľahčená podrážka. Nová technológia podrážky Sonar nekĺže v akomkoľvek teréne vďaka výčnelkom rôzneho smeru a dvom rôzne tvrdým gumovým materiálom.Materiál: PU Protection, Synthetic Leather, DropstopPodrážka: gripex Sonar Winter sole, EVA wedgeMembrána: GORE-TEX® Partelana Insulated Comfort Footwear 80% PES /20% WOIzolačná teplota: do  - 25°C ( EN ISO 20344)Váha: 1089 gFarba: graphite-sprout  ..

139.90€